כרטיס מסך לא עובד אחרי עדכון דרייבר + נקנה חדש ואותה התקלה.. עזרה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך לא עובד אחרי עדכון דרייבר + נקנה חדש ואותה התקלה.. עזרה

rip4life

Recommended Posts

שלום רב,

היה ברשותי כרטיס מסך GT9500 שיום אחד החליט שהוא לא עובד וכתוצאה מכך הנורה של המסך הבהבה ונאלצתי לחבר את המסך לכרטיס מסך המובנה של הלוח אם שעבד בלי בעיה עם אותו הכבל... ישר הבנתי מהסיפור שהבעיה זה הכרטיס מסך שהלך והלכתי לקנות חדש... הבאתי היום את הHD6450 שכשחיברתי אותו עלה והכל טוב ויפה + התקנתי את הדרייבר החדש שמתאים לו מהאתר של , אך אחרי שעשיתי ריסט שוב חזרה התקלה!!! הנורה של המסך הבהבה והמחשב עלה כרגיל ולא נתקע (אפילו שמעתי את הטעינה של הווינדוס)... מפה הבנתי ש:

א'. כנראה שלא הייתי צריך להחליף את הכרטיס מסך, הבעיה היא אחרת...

ב'. שאני צריך דרייבר יותר ישן...

ג'. צריך לבדוק את הספק כח, ואכן החלפתי לאחד חדש שהיה לי בבית ועדיין אותן הבעיות

אז שמתי דרייבר יותר ישן והבעיות חזרו על עצמן... ניסיתי עם תוכנה שמנקה במחשב לנקות הכל והופה... אחרי שהסרתי את כל הדרייברים, כולל את המובנה בלוח אם, אז בריסט הבא המחשב עלה על הכרטיס מסך החדש ושוב קלט אותו במחשב כאילו כלום... עד, כמובן, לריסט הבא ששם שוב החליט לשבוק חיים....

תקלה כ"כ מוזרה לא הייתה לי הרבה זמן... עכשיו הצלחתי להטעין את המחשב עם הכרטיס מסך, ואפילו בדקתי אותו במסך LCD 32 אינץ' שלי עם הכבל והוא עובד בלי בעיה... אז לדעתי יש כאן משהו דפוק לגמריי בהגדרות...

תצילו אותי לפני שאני עושה ריסט ושוב צריך להתחבר לכרטיס מהלוח אם וההמשך ידוע....

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר אתה עובד עם כרטיס המסך המובנה, אין את הבעיה הזו? כלומר היא מתרחשת רק עם כרטיס מסך חיצוני וכאשר אתה מחליף (ללא ריסט) את החיבור לזה של הכרטיס המובנה- אתה רואה תצוגה. אם כך, יכול להיות שישנה הגדרה בביוס שאינה מוגדרת כראוי (שכרטיס המסך המובנה שלך יהיה דיפולטי או משהו שכזה). מה מפרט המחשב שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כשהחיבור לכרטיס מסך שלי לא עובד, אז אני מעביר את החיבור לכרטיס מסך מובנה בלוח אם והמסך עולה כרגיל... בקשר לביוס, בדקתי את זה וישנן 2 אפשרויות: 1. להגדיר שתמיד הכרטיס מסך שעל הלוח אם יהיה זה שפועל - לא משנה מה מחובר בPCIE, וההגדרה השנייה היא שהכרטיס מסך המובנה ייפעל רק אם כלום לא נמצא על הPCIE וזה מה שעבדתי איתו שנים... ללא שום בעיה...

AMD 64 processor 3500+ | 2gb |

500 W ספק כח.

לוח אם

GIGABYTE GA-M55PLUS-S3G

עד היום, כמעט 4 שנים, המחשב עבד עם GFORCE 9500GT ללא שום בעיה ויום אחד הדבר הזה צץ... ניסיתי לנקות את הכרטיס ומעבר לזה, רשמתי, קניתי כרטיס מסך חדש שנתקל באותה הבעיה - כך שכמה שהיה הכרטיס המסך הישן מלוכלך וכו', זה לא השפיע...

אגב, הספק ממש חדש והחלפתי אותו לפני כחודש וחצי, חודשיים בגלל תקלות בקודם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כשהחיבור לכרטיס מסך שלי לא עובד, אז אני מעביר את החיבור לכרטיס מסך מובנה בלוח אם והמסך עולה כרגיל... בקשר לביוס, בדקתי את זה וישנן 2 אפשרויות: 1. להגדיר שתמיד הכרטיס מסך שעל הלוח אם יהיה זה שפועל - לא משנה מה מחובר בPCIE, וההגדרה השנייה היא שהכרטיס מסך המובנה ייפעל רק אם כלום לא נמצא על הPCIE וזה מה שעבדתי איתו שנים... ללא שום בעיה...

זאת בדיוק הבעיה שחשבתי שיש לך, אם אתה בטוח שזה מה שמוגדר אז המצב מוזר מאוד.

במידה ולא ביצעת שינוי כלשהו בביוס שאתה צריך לשמור- ניסית לאפס אותו (ע"י הוצאת לדוגמא)?

מתי זה נותן לך לחזור לכרטיס המסך הנפרד? רק לאחר שאתה מוציא ומכניס אותו מחדש?

עריכה- כנס לביוס, ותאפשר לו שם שהכרטיס שמחובר ב-PCI/PCI-E להעלות קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כשאני משחק ביניהם... נגיד אני מעלה את המחשב על הכרטיס מסך של הלוח אם, לאחר-מכן מוחק אותו מההגדרות ומכבה את המחשב ואז מחבר את הכרטיס מסך בPCIE ואז הוא נטען ללא בעיה, עד שכמובן אני מכבה או עושה ריסט וזה שוב לא עובד בכלל... או שאני מעביר, וזה לפעמים, מהכרטיס מסך של הלוח אם לכרטיס מסך החיצוני ככה באמצע העבודה, זה פעמים עובד. וכן, צריך ממש לשחק עם זה ולפעמים יש מזל והוא עולה, כמו עכשיו...

הקטע הוא שתמיד אחרי שאני מתקין דרייבר חדש ועושה ריסט, אז הוא לא עובד עד שאני נכנס לכרטיס מסך המובנה ומוחק את הדרייברים של הכרטיס מסך שהורדתי (|AMD CATALISt משהו כזה)

ניסיתי לאפס ע"י הוצאת , הדלקה של המחשב והחזרה של הסוללה לאחר מכן. אולי טעיתי באיפוס?

זה מה שמוגדר לו, מה שאמרתי לך... יש 2 אופציות: שרק הכרטיס מסך מובנה יעלה והשני זה שהכרטיס מסך המובנה יעלה אלא אם כלום לא מחובר בPCIE... אני לא יכול להגדיר משהו שקשור רק לPCIE... אולי זה במקום אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, יש שם הגדרה אחרת. נתקלתי בפוסט הזה עם בעיה דומה לשלך. זה מה שפתר לו את הבעיה:

So, in desperation last night, we started fiddling some more with the settings in the , and set the motherboard to boot to the (non-existent) PCI (not PCI-E) card first. For some reason, this appears to have made it start working. We've rebooted a few times, and are now consistently getting signal from the PCI-E card.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אתה צודק!! יצאת תותח!!! עשיתי כמה ריסטרטים ואין שום בעיה....

עכשיו יש פה סיכון עם הדרייבר... להתקין את הדרייבר החדש של AMD? הכרטיס שלי הוא HD6450... פשוט שאני מגלגל עמוד באינטרנט זה לא יורד חלק ועוד הרבה דברים קטנים מעצבנים שהדרייבר אמור לתקן לא?

וגם הבנתי שדרכו אני יכול להאיץ את הכרטיס מסך ושהמחשב יעבוד רק עליו ואז זה יעזור לי קצת במשחקים ובסרטים של 1080P.. כי המעבד שלי נורא חלש...

עשית לי תסופ"ש... תודה רבה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין את הדרייבר הכי עדכני שמתאים, זה לא קשור לבעיה שהייתה לך.

תתקין את הקודאקים האלה ונסה להריץ סרט HD ב-Media player classic ותראה אך זה רץ.

התקנתי את הדייבר החדש, 11.10, והכל טוב ויפה ויש רזולוציה מקסמילית - הבעיה היא שעדיין הדפדפן לא יורד לי באופן חלק וגם הלוח בקרה של הקטליסט לא עולה לי... לוחץ על זה והוא טוען ושום דבר לא עולה... איך אני משנה הגדרות וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, מצאתי פתרון ברשת לבעיה שהדרייבר לא היה עולה לי... אז, מי שהקטליסט לא עולה לו לאחר התקנת הדרייבר שיעשה ככה:

מי שיש לו 7, שייכנס ל: C:\Windows\assembly, ויימחק כל דבר שיש תחת המספר: 90ba9c70f846762e (זה הקיי של ATI)... צריך בד"כ הרשאת מנהל לזה אז לוודא. ישר אחרי זה יש למחוק את הדרייבר לגמריי ולהתקין אותו מחדש (אין צורך בריסט בכל התהליך) ולאחר סיום ההתקנה (שוב, בלי ריסט), התוכנה תעבוד פלאים...

בהצלחה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...