כרטיס מסך- בא יומו? - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך- בא יומו?

הדוד משה

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יגרום לנזק. כיאלו היי, אתה יכול לשטוף כרטיסים ולוחות במים מהברז ולא יקרה להם כלום אם תייבש את זה תוך כמה שעות (וככה בדיוק - אם ספריי קצף אלכוהולי ומים - אני מנקה לוחות "מקרים קשים" של לכלוך שנדבק עליהם, כולל מחשבים שעבדו בתנאים דומים למוסך - אז מניסיון זה לא גורם לנזק) - אז מה זה כבר אלכוהול

משיכה של הוף לא מומלצת - הבעיה שבה אנחנו חושדים (ואותה מתקנית בתנור) הי הלחמות שבורות, אם יש אחת שעושה בעיות אז כנראה שיש עוד כמה במצב קרוב לזה, ואתה לא רוצה לת להן את ה "דחיפה" דתשבור גם אותן. הפעלת כוח של משיכה על הציפ יכולה אוליי כן לנתק עוד הלחמה חלשה, אבל תנועה סיבובית של הצלע על הליבה לא נראה לי. נכון שיש שם את הברגים שעוברים דרך החורים בכרטיס אבל בטוח יש לזה מרחב של 0.5ממ לזוז - אז תנסה לשחק אם זה במרחב הזה קדימה אחורה ובאיטיות למשוך בלי יותר מידי כוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר אעשה זאת עם אלכוהול רפואי... אך אאלץ לאפות מחר (התנור תפוס הלילה :( )

עריכה: ניתן לבצע את האפייה בטוסטר-אובן? יש לי כמה 8400GS תקולים, אבל לשניהם קבלים אלקטרוליטיים רגילים כך שלא אוכל לאפותם, ולא אוכל לבצע עבורכם ועבורי השוואה בין האפיות למיניהן :( כמו כן לא אוכל לבצע את הניסוי בטוסטר-אובן כשיש לי רק כרטיס אחד לביזבוזים (הרדאון האידיוטי, לא ה-8600 שהוא המשחק המרכזי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לא שכחתי אתכם, יקירי! האפיה עוד בוא תבוא, רק חכו!

ועכשיו-עדכונים. אז ככה:

ראשית, ניתקתי את הקירור. זה לא היה פשוט ובסוף הצלחתי לסובב את גוף הקירור (ממש טיפה) סביב צירו, זה לקח קצת זמן ומאמץ אבל שחררתי את זה בסוף!

אם כן, מדובר במדבקה תרמית צהובה, זולה ומזעזעת... אין ספק שפיזור החום הולך להשתפר. מזל שהתקלקל :P

כמו כן, אני הולך להסיר את הג'יפה הצהובה הזו באלכוהול ולקוות שלא יעשה בעיות.

שנית, אני מתכוון לאפות את הרדאון הזה סוף סוף ולראות אם השיטה עובדת, כמו גם ללמוד על טעויות פוטנציאליות שיעולות לקרות לי (ולכם) באפיית כרטיסים אחרים. חכו לעדכון היום (בתקווה). אגב, היתה עליו משחה מעפנה ויבשה כמו חול... למה תמיד מילוי טרמי מעאפן ומלא בועות אוויר? למה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...