האם KSP מוכרים כרטיסי מסך ריפרביש ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם KSP מוכרים כרטיסי מסך ריפרביש ?

poths123

Recommended Posts

קניתי כרטיס מסך 4870

הקופסא היתה סגורה אך בפנים לא היתה חוברת רק דף התקנה קטן

השקית של הכרטיס היתה פתוחה

הכרטיס עצמו מקולקל ועולה עם צבעי משונים ורשתות

משהו מכיר את התופעה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם לא קנית מוצר מהמציאון שלהם, הוא אמור להיות חדש, עם דגש על אמור, אבל אמור זה שם של דג לא?

תעשה חיפוש על KSP וIVORY פה בפורום, תקבל מספיק מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קנית אותו בימים האחרונים הם יחליפו לך אותו במקום, אבל אל תחכה עם זה ובעוד שנה תגיע ותגיד "אבל זה היה ככה מההתחלה"

אני מציע לך בכלל להתקשר לחנות כבר מחר אם טרם התקשרת, ולהודיע על הבעיה. יש להם בנאדם רציני בשירות לקוחות, פנה אליו, לירן שמו אם אי פעם הייתה לי בעיה שלא נפתרה בנוהל רגיל עם KSP, אז הוא תמיד נתן את המענה.

של איזו חברה הכרטיס אגב? אם זה של , אז הם כולם באים פתוחים אצלם, כי הם שמים עליהם סיריאלים של KSP במקום אלו של היצרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קנית אותו בימים האחרונים הם יחליפו לך אותו במקום, אבל אל תחכה עם זה ובעוד שנה תגיע ותגיד "אבל זה היה ככה מההתחלה"

אני מציע לך בכלל להתקשר לחנות כבר מחר אם טרם התקשרת, ולהודיע על הבעיה. יש להם בנאדם רציני בשירות לקוחות, פנה אליו, לירן שמו אם אי פעם הייתה לי בעיה שלא נפתרה בנוהל רגיל עם KSP, אז הוא תמיד נתן את המענה.

של איזו חברה הכרטיס אגב? אם זה של , אז הם כולם באים פתוחים אצלם, כי הם שמים עליהם סיריאלים של KSP במקום אלו של היצרן.

קניתי את הכרטיס היום

הכרטיס לא עבד טוב מהשנייה הראשונה

ואני מאוד כועס עליהם

הכרטיס גם שמסתקלים בעור ,יש עליו שריטות

דבר שמראה שהוא לא חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם בנאדם רציני בשירות לקוחות, פנה אליו, לירן שמו אם אי פעם הייתה לי בעיה שלא נפתרה בנוהל רגיל עם KSP, אז הוא תמיד נתן את המענה.

לירן הוא מנהל שירות הלקוחות של KSP.

לי הוא לא נתן מענה בנוגע למחשב שנכנס פעמיים למעבדה (היה חודש וחצי סך הכל במעבדה, מתוך חודשיים שהוא היה ברשותי)

והוא עדיין לא חזר אלי, מאז שקניתי מוצר נוסף אצלהם, כשרוסי אחר שאני לא זוכר את שמו, ענה ואמר שיעביר לו את ההודעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון שלי זה בהחלט אפשרי

אני קניתי כ. והוא לא עבד לי "מהשנייה הראשונה", אז בדקתי אותו פיזית וראיתי שהצ'יפ המרכזי הולחם בצורה חובבנית - כלומר הולחם שוב

(ואני מבין בהלחמות)

נ.ב. הכרטיס עדיין אצלי בתוך הקופסא המקורית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די הגיוני ש KSP יימכרו משומש. לי הם מכרו משומש שגם שהיה תקול. בהתחלה לא שיערתי שזה יכול להיות אבל כשפתחתי את הקופסא של של הלוח וחפשתי בחוברת שלו איך מחברים שם איזה משהו (לא זוכר מה) מצאתי שכל החוברת שלו מקושקשת בעט ורשמו שם מלא מספרי טלפון וכל מיני שטויות. המפגרים האלה לא טרחו אפילו להעלים ראיות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספרי טלפון ישראלים?

בדקת מי הם? :P

דרך אגב, אם מה שאתה אומר נכון, אז אתה יצאת מטומטם

היית צריך לצלם את כל העסק הזה, ולתבוע אותם, על הטעיית לקוח ומכירת מוצרים משומשים בתור מוצרים חדשים.

היית יכול להרוויח מספיק כסף בשביל מערכות מחשב לכל החיים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספרי טלפון ישראלים?

בדקת מי הם? :P

דרך אגב, אם מה שאתה אומר נכון, אז אתה יצאת מטומטם

היית צריך לצלם את כל העסק הזה, ולתבוע אותם, על הטעיית לקוח ומכירת מוצרים משומשים בתור מוצרים חדשים.

היית יכול להרוויח מספיק כסף בשביל מערכות מחשב לכל החיים :)

70 אם לא 90 אחוז היו הולכים על כל הליך המשפט. לפי כמות הזמן שKSP קיימת כניראה יש להם עורכי דין טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן רק חבל שאנחנו בישראל. יש לי אפס אמון במערכת המשפט, המשטרה, בפוליטיקה ובכל מה שקשור איכשהו למדינה. (לצערי הכל מנסיון..)

שום דבר פה לא עובד. צריך לדעת להסתדר לבד..

התעמתתי איתם על הלוח במשרד של החנות והמנהל שם אפילו לא היה נראה מופתע שהראתי לו את ההוכחות. בכל מקרה, זה היה מחשב של איזה 1000 ש"ח, הכי זול שיש בשוק, בשביל גלישה באינטרנט. אז אחרי שהם סדרו את זה פשוט הלכתי משם וזהו.

אחרי שנים שקניתי שם הפסקתי ללכת לשם. הייתי מחליף כל שנה ומשהו מחשב וגם קונה ציוד הקפי וכל השאר משם. עכשיו אני מעדיף לשלם מעט יותר ולקבל שירות ואמינות. אין לי יותר כוח לאכול את החרא שלהם (ושל אייבורי השקרנים האלו..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...