ULLTRAVIOLET LAZER (רק אם התאוששתם מהבלו לייזר) - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ULLTRAVIOLET LAZER (רק אם התאוששתם מהבלו לייזר)

integral

Recommended Posts

:eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2:

עוד המלחמה בין הבלו לייזר ל HD- בעיצומה, וכבר הם עוברים לאולטרא סגול?

אז שידלגו כבר על שלבי הביניים(בלו , HD DVD) ויעברו ישר לאולטרא סגול, חבל על עלויות הפיתוח האדירות שיחזיקו מספר חודשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר קיימות טכנולוגיות מתקדמות יותר... טכנולוגיית ביניים אחת מאפשרת אחסון הולוגרפי של עד 23 טרה על כרטיס בגודל של כרטיס אשראי. (פורמט -CARD)

הבעיה הגדולה היא ייצור המדיות לדברים האלה.. זה מה שלוקח המון זמן, ומעכב יישום תקן ויציאה לשוק. כך שגם אם במעבדות זה רץ ופועל, זה לא אומר שזה מוכן לייצור המוני. לצערי.. (הייתי מוצא שימוש לדיסקים כאלה.. )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד מהאנשים שם שקצת חושב -

Please, this tech will see shelves of a store in like 2011 or so. It is as far away as antigravity.

על האב-טיפוסים ראינו ושמענו מספיק, כשהעסק יתמסחר ויהיה משתלם, יהיה ממה להתלהב.

מזכיר לי ת'דיבורים על לונגהורן ועוד שיטים בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר עשור שכל כמה חודשים צצה איזה חברה עם פיתוח חדשני שמבטיח לנו מאות GB ואפילו TB על דיסק, זה אף פעם לא מתממש.

הפעם אני מאמין שזה שונה, מאחר וזה לא חברה קטנה עם מימון נמוך, אלא Pioneer, אבל אין מה להתלהב, עד שזה יהפוך למציאות, נפחים כאלו כבר יהיו מקובלים.

חוץ מזה, בכתבה בדף הראשי כתוב שגם סרט בפורמט הכי "זולל מקום" שקיים זה לא מדגדג את הנפח הזה. לא מדוייק: סרט לא מכווץ בכלל (lossless) באורך שעה וחצי תופס בערך 900 GB, וזה בלי אודיו.

אני בספק אם אולפני הסרטים (שסביר להניח שיהיו המאמצים העיקריים הראשונים של כל פורמט חדש - כפי שהיה עם DVD) ימהרו להחליף פורמט אחרי ש-BluRay ייכנס (בוא רק נקווה שהוא ינצח את HD- הנחות טכנית) - למרות שכל פעם שהם יוציאו משהו חדש יותר וטוב יותר הם יעשו יותר כסף אחרי שאנשים יקנו את כל הסרטים שלהם שוב, רק הפעם ב-QUHDTV עם 13.4 ערוצי סראונד בסופר דופר DTS. הם מפחדים מאדישות של הציבור לפורמט חדש, כי אם הם מרוצים ממה שיש להם היום, למה שהם יחליפו? ואז זה יעלה להם הרבה כסף.

כמה שנים BluRay יחזיק? טוב, ה- כבר בן 8 ורק בשנתיים-שלוש האחרונות הראה שליטה אמיתי בשוק, אחרי שכל הנגנים הזולים נכנסו לכל חור בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא בכוח שהשנים האחרונות נתנו ליצרניות סיניות שיש להם גמישות אדירה ובתוך זמן קצר מאד יכולים ליצר דברים בכמויות מסחריות בקנה מידה עולמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...