בעיה בפתיחת קבצים......... - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בפתיחת קבצים.........

THE-MASTER

Recommended Posts

יש לי בעיה כאשר אני בא לפתוח קבצים  מסוג MS-DOS ......

יש לי אקס פי..שמתי לב שווינדוס אקס פי הורידו את הדוס מהמערכת שלהם ולכן חשבתי שנצטרך להתרגל...אבל פתאום גילית שיש המון אנשים עם אקס פי שמפעילים יישומים של MS-DOS חשבתי לעצמי שזה בגלל שאין לי SP2 ולכן התקנתי אותו במחשב שלי אבל עדיין זה לא עובד לי הנה לכם תמונה שמתארת את המצב שלי..

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה עזרת לי עם הקישור והצלת אותי........................הבעיה הסתדרה

אתה מנסה לפתוח את קובץ שם המישתמש שלי......... חחחח

עכשי אני לא רק מנסה אני גם מצליח....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלי מתחילה מחדש כל פעם שאני מדליק מחדש את המחשב.....

אני מתקן את הבעיה (כנסו לקישור הודעה אחת מעליי ותראו איך אני מסדר...).

והמחשב מסודר כל עוד אני לא מכבה אותו ברגע שאני מתחיל מחדש את המחשב סדור התקלה אינו נשמר ואני צריך לסדר מחדש מה עליי לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לכם איך אני מסדר את הבעיה.......

expand e:\i386\autoexec.nt_ c:\windows\autoexec.nt

זאת הפקודה שאני כותב בדוס כל פעם שאני מדליק את המחשב והיא מסדרת לי את המחשב..

עכשיו השאלה שלי היא איך אני שומר על המצב הזה גם אחרי שאני מכבה את המחשב???? אני חייב תשובה.

חשבתי לעשות קובץ BATCH שיעשה את הפקודה הזאת וירוץ כל פעם שאני מדליק את המחשב...אבל זה נראה לי לא יעיל לכן אני מבקש את עזרתכם.

מי שעוזר לי הוא מלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הקובץ autoexec.nt צריך להימצא ב-windows\system32\ ולא ב-windows\. מוזר שזה משנה משהו אצלך בכלל.

דבר שני, האם, לאחר כל פעם שהבעייה צצה מחדש, האם יש הבדל בין הקובץ שב-windows\ לבין הקובץ שב-e:\i386? (מבלי להתייחס לעובדה שהקובץ ב-e:\i386 יכול להיות דחוס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הקובץ autoexec.nt צריך להימצא ב-windows\system32\ ולא ב-windows\. מוזר שזה משנה משהו אצלך בכלל.

דבר שני, האם, לאחר כל פעם שהבעייה צצה מחדש, האם יש הבדל בין הקובץ שב-windows\ לבין הקובץ שב-e:\i386? (מבלי להתייחס לעובדה שהקובץ ב-e:\i386 יכול להיות דחוס).

expand e:\i386\autoexec.nt_ c:\windows\system32\autoexec.nt

התבלבלתי במה שכתבתי זה אצלי גם בSYSTEM 32 . ובאשר לשאלתך יש הבדל בינהם גם אחרי שאני מסדר את הבעיה הפקודה הזאת מוסיפה ככל הנראה את הנתונים שב I386 לנתונים שבקובץ שבסיסטם 32 עכשיו השאלה שלי איך אני משאיר את הקובץ שבסיסטם במצב שלו אחרי השינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הפקודה expand פותחת קובץ דחוס ומעתיקה אותו למקום אחר. במקרה שלך הוא מועתק מ-e:\i386 ל-windows\system32\.

דבר שני, נסה לשים לב, מתי הקובץ משתנה. האם זה אחרי הפעלת תוכנה כלשהי, הפעלת יישום DOS, או אחרי כל אתחול של המחשב.

נסה לקבוע ת'קובץ כ-Read-only. אולי זה ימנע ממנו להשתנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה מר BOZO עזרת לי מאוד ופתרת לי את הבעיה כל התודות מגיעות לך....

שכחתי להגיד תודה....אני בד"כ אומר שנפתרת לי הבעיה אך כאן היית צריך לבדוק שזה לא חוזר ושכחתי להגיד תודה..

אז לכן אני פה יגיד תודה ועוד פעם תודה..... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...