[עודכן] דרוש מפרט מחשב למשחקים במחיר עד 4000 ש"ח ללא מסך. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[עודכן] דרוש מפרט מחשב למשחקים במחיר עד 4000 ש"ח ללא מסך.

Lior.B

Recommended Posts

אני מתכוון לשדרג מחשב בזמן הקרוב,אשמח למפרט מחשב שמסוגל להריץ משחקים כבדים כגון : 3,Assassin's Creed 3 ,Darksiders 2,Prototype 2, 4,Avengers ועוד...אני מבקש שהמחשב יתן ביצועים רגילים עד מקסימליים למשחקים הללו ושהמפרט יעלה במחיר של עד 4000 ש"ח ללא מסך ובלי ציוד היקפי שהמחשב יהיה די שקט (עד 7),אין צורך לתוכנות (אותם אני יסדר לבד לאחר רכישת המחשב)

יש לציין שהמפרט יהיה למחשב נייח.

בנוסף למפרט המחשב יש לי 2 שאלות :

אמרו לי שמומלץ לקנות למשחקים הללו כרטיס מסך GTX560 ואמרו לי גם שהכרטיס מסך הזה הוא הכרטיס המסך הדרוש למשחק 3,האם זה נכון ? יש כרטיס מסך אחר שיכול להריץ את המשחקים הללו (כולל 3) ללא לאגים ושיהיה יותר זול ?

לאיזה מעבד של אינטל המעבד Eight FX-Series 8150 Box יכול להשתוות ? למעבד I3,I5 או I7 ?

אשמח שתרשמו את מפרט המחשב שציינתי ותענו על 2 השאלות.

תודה לעוזרים וחג שמח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום וברוך הבא לפורום.

אבקש ממך בבקשה לקרוא את חוקי הפורום, ולערוך את ההודעה שלך בהתאם. כלומר, בתוכן ההודעה לענות על השאלון שנמצא שם ולהחליף לכותרת עניינית יותר (כמו אחת שכוללת את התקציב שלך והשימושים בכללי). יש לך כפתור "עריכה" בתוכן ההודעה ובצד שמאל למעלה- תשתמש בו כדי לערוך את הודעתך.

כתלות בתקציב והתשובות שלך לשאלון, נבנה לך מפרט מתאים עבורך וכמובן על הדרך תקבל מענה על שאלותיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום וברוך הבא לפורום.

אבקש ממך בבקשה לקרוא את חוקי הפורום, ולערוך את ההודעה שלך בהתאם. כלומר, בתוכן ההודעה לענות על השאלון שנמצא שם ולהחליף לכותרת עניינית יותר (כמו אחת שכוללת את התקציב שלך והשימושים בכללי). יש לך כפתור "עריכה" בתוכן ההודעה ובצד שמאל למעלה- תשתמש בו כדי לערוך את הודעתך.

כתלות בתקציב והתשובות שלך לשאלון, נבנה לך מפרט מתאים עבורך וכמובן על הדרך תקבל מענה על שאלותיך.

ערכתי את הפוסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנוגע לשאלותיך:

- ככל שכרטיס המסך יהיה חזק יותר, כך תוכל להריץ את המשחקים על הגדרות גרפיות גבוהות יותר. GTX560 הוא כרטיס חזק יחסית, אך יש טובים ממנו בהרבה.

- אתה לא יכול להשוות בין המעבדים הנ"ל, כי מדובר על טכנולוגיות וארכיטקטורות שונות. כלומר, ה-FX הזה כולל 8 ליבות והם יהיו עדיפות בתוכנות בהן ריבוי ליבות נתמך ועדיך (כמו מכונות וירטואליות), ואלו מעבדי כוללים פחות ליבות אך כל חזקה יותר.

אני עדיין לא ממש הבנתי- אתה רוצה לשדרג את המחשב הנוכחי שלך למשחקים או לרכוש אחד חדש?

כך או כך, תרשום בבקשה את מפרט המחשב הנוכחי שלך, אולי יהיה ניתן להעביר משהו למחשב החדש (אם תרצה חדש כמובן).

לשדרוג (במידת האפשר) התקציב שלך ריאלי, אך אם מדובר על מחשב חדש- 2000 ש"ח לא יספיקו עבורך בשביל מחשב גיימינג טוב, ו-3000 ש"ח יספקו מפרט חדש אך תוך התפשרויות כאלו ואחרות בחלק מהחומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנוגע לשאלותיך:

- ככל שכרטיס המסך יהיה חזק יותר, כך תוכל להריץ את המשחקים על הגדרות גרפיות גבוהות יותר. GTX560 הוא כרטיס חזק יחסית, אך יש טובים ממנו בהרבה.

- אתה לא יכול להשוות בין המעבדים הנ"ל, כי מדובר על טכנולוגיות וארכיטקטורות שונות. כלומר, ה-FX הזה כולל 8 ליבות והם יהיו עדיפות בתוכנות בהן ריבוי ליבות נתמך ועדיך (כמו מכונות וירטואליות), ואלו מעבדי כוללים פחות ליבות אך כל חזקה יותר.

אני עדיין לא ממש הבנתי- אתה רוצה לשדרג את המחשב הנוכחי שלך למשחקים או לרכוש אחד חדש?

כך או כך, תרשום בבקשה את מפרט המחשב הנוכחי שלך, אולי יהיה ניתן להעביר משהו למחשב החדש (אם תרצה חדש כמובן).

לשדרוג (במידת האפשר) התקציב שלך ריאלי, אך אם מדובר על מחשב חדש- 2000 ש"ח לא יספיקו עבורך בשביל מחשב גיימינג טוב, ו-3000 ש"ח יספקו מפרט חדש אך תוך התפשרויות כאלו ואחרות בחלק מהחומרה.

תודה על התשובה :)

אני רוצה הצעה למפרט של מחשב חדש שהתקציב שלו עד 3500-3000 ש"ח המתאים למשחקים שציינתי בתחילת הפוסט והצעה למפרט שדרוג המחשב במחיר מוקצב של עד 3000-3500 ש"ח המתאים למשחקים שציינתי בתחילת הפוסט.כפי שציינתי,אני רוצה שמסך לא יכלול בשני המפרטים.

בקשר להצעה השנייה,המפרט של המחשב שלי הוא :

מעבד : Pentium® Dual- CPU E6300.

מהירות המעבד : 2.80 GHz.

זיכרון במחשב : 2 ג'יגה.

כרטיס מסך : NAVIDIA 8400 GS.

ספק כוח : AC220V.

נפח אכסון בהארד דיסק : 465 ג'יגה בייט.

מערכת הפעלה : 7 Ultimate.

מארז : .

יש לציין כי בשני המפרטים אני מבקש שהמחשב יהיה נייח.

סוג מחשב : נייח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 שאלות -

האם חצי טרה (הכונן שברשותך) מספיק לך,

או שאתה צריך עוד מקום אחסון?

מהו הדגם המדוייק של המארז?

אני חושב שהכונן שברשותי יכול להספיק לי.

איפה אני בודק מהו הדגם המדוייק של המארז ?

שים לב שביקשתי שני מפרטים,אחד לשדרוג ואחד לא שדרוג וכל הפרטים בהודעה הקודמת שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערכתי,את הפוסט.אני מבקש מפרט למחשב המתאים למשחקים (ציינתי את המשחקים בתחילת הפוסט) בתקציב של עד 4000 ש"ח במקום תקציב של עד 3000 ש"ח.

כפי שאמרתי,אשמח גם למפרט שדרוג המחשב בתקציב עד 3000 ש"ח (ציינתי את המפרט המחשב שלי בהודעה לפני הקודמת).

יש לציין כי המפרט לקניית מחשב חדש בתקציב של עד 4000 ש"ח מועדף על פני השדרוג ולכן אשמח אם תתייחסו לקניית מחשב חדש קודם לפני ההתייחסות לשדרוג המחשב.

תודה לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מפרט לדוגמא.

* אם אתה מעביר את הכונן הקשיח שלך למחשב החדש, אז אתה חוסך פה איזה 450 ש"ח. אם הצורב שלך גם כן תקין, ניתן להעביר גם אותו ולחסוך סביב ה-100 ש"ח. אם תמצא את הדגם של המארז שלך (אתה יכול לצלם או לחפש באתר של קולרמסטר), אז תחסוך סביב ה-250 ש"ח.

מעבד:

Intel Ivy Bridge Core i5 3470 Socket 1155 6MB 3.2Ghz Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪956

קירור למעבד:

ZALMAN CNPS5X SI EDITION - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪129

לוח אם:

Gigabyte GA-B75M-D3H

כמות: 1 - מחיר: ₪386

מארז:

FRACTAL CORE 3000 + SEASONIC ECO 500W - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪600

זיכרון:

Corsair 4GB Single Stick Values Select Retail DDR3-1333

כמות: 2 - מחיר: ₪116

קשיח למחשב שולחני:

Seagate 1.5TB Sata3 BaracudaLP 64MB cache

כמות: 1 - מחיר: ₪443

כרטיס מסך:

GIGABYTE GEFORCE GTX660 OC 2GB RETAIL

כמות: 1 - מחיר: ₪1199

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪105

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪4050

.

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 3969 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/7g29rnkz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מפרט לדוגמא.

* אם אתה מעביר את הכונן הקשיח שלך למחשב החדש, אז אתה חוסך פה איזה 450 ש"ח. אם הצורב שלך גם כן תקין, ניתן להעביר גם אותו ולחסוך סביב ה-100 ש"ח. אם תמצא את הדגם של המארז שלך (אתה יכול לצלם או לחפש באתר של קולרמסטר), אז תחסוך סביב ה-250 ש"ח.

מעבד:

Intel Ivy Bridge Core i5 3470 Socket 1155 6MB 3.2Ghz Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪956

קירור למעבד:

ZALMAN CNPS5X SI EDITION - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪129

לוח אם:

Gigabyte GA-B75M-D3H

כמות: 1 - מחיר: ₪386

מארז:

FRACTAL CORE 3000 + SEASONIC ECO 500W - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪600

זיכרון:

Corsair 4GB Single Stick Values Select Retail DDR3-1333

כמות: 2 - מחיר: ₪116

קשיח למחשב שולחני:

Seagate 1.5TB Sata3 BaracudaLP 64MB cache

כמות: 1 - מחיר: ₪443

כרטיס מסך:

GIGABYTE GEFORCE GTX660 OC 2GB RETAIL

כמות: 1 - מחיר: ₪1199

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪105

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪4050

.

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 3969 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/7g29rnkz

תודה רבה :)

יש לי כמה שאלות :

1.כרטיס המסך שנמצא במפרט הזה יותר חזק מ-GTX560 ?

2.המפרט הזה יתאים למשחקים שציינתי בתחילת הפוסט ? אם כן אילו ביצועים הוא יתן להם ? מינימליים ? סטנדרטיים או מקסימליים ?

3.יאיר,אתה עובד ב-וולקום טכנולוגיות בע"מ (אני שואל מפני שהצעת לי דווקא אותם) ? אגב,אני רואה שהם נמצאים בצומת קרית אתא ואני גר בקרית אתא.

4.המחשב/המפרט הזה יהיה זמין במלאי גם בעוד חודשיים-שלוש ?

5.רשמת : "אם אתה מעביר את הכונן הקשיח שלך למחשב החדש, אז אתה חוסך פה איזה 450 ש"ח. אם הצורב שלך גם כן תקין, ניתן להעביר גם אותו ולחסוך סביב ה-100 ש"ח. אם תמצא את הדגם של המארז שלך (אתה יכול לצלם או לחפש באתר של קולרמסטר), אז תחסוך סביב ה-250 ש"ח."

המפרט שהבאת לי בא בלי וצורב ?

6. למה רשמת בזיכרון "כמות 2" ?

7.ההרכבה בחינם למי שנמצא בפורום בזה או למי שמזמין מחשב במחיר מעל 3500 ש"ח או גם וגם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4. בעוד חודשיים שלושה ככל הנראה חלק מהרכיבים ישתנו, כנ"ל לגבי המחירים. מציע לך לחזור לפה יום-יומיים לפני הרכישה ע"מ לבצע שינויים בהתאם.

5. רשום לך במפרט במפורש "כונן אופטי:" ו-"קשיח למחשב שולחני:" ואתה רואה ששמתי לך. אם אתה מעביר מהמחשב הנוכחי לחדש- אתה יכול להוריד אותם.

6. רשום "כמות:2" כי שמתי לך סטיק של 4GB (כלומר, במקרה הזה יש לך 2 סטיקים של 4GB , כלומר 8GB ראם סה"כ). לוח האם תומך עד 4 סטיקים לכן תוכל להוסיף בעתיד במידת הצורך.

7. רשום שם "או" (במקרה שלך, גם זה וגם זה תקף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי,יום-יומיים לפני הרכישה מומלץ להקפיץ שוב את הפוסט ?

לא שאני מתנגד לזיכרון 8 ג'יגה אבל יש לי שאלה : 4 ג'יגה לא מתאים למשחקים כאלה (המשחקים שציינתי בתחילת הפוסט) ?

שוב,תודה רבה לך יאיר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החומרה משתנה כל הזמן, שלא נדבר על המחירים שלה. אתה תראה שאם תקנה מחשב היום, עוד שבוע-שבועיים עלות המחשב תהיה שונה (מחיר גבוה או נמוך יותר), וחלק מהחומרה גם כן תשתנה ככל הנראה. לכן עדיף בכללי לקבוע מה לקנות בזמן כמה שיותר קרוב למועד הרכישה שלך (וגם ציינתי את זה בחוקי הפורום, מתחת לשאלון). אז כן, זה יהיה עדיף בשבילך אם תקפיץ את הדיון הזה יום-יומיים לפני הקניה.

בנוגע לזיכרון, 4GB מספיק לכל המשחקים שיש כיום, אך בגלל שמחיר הזכרונות כיום ברצפה, 8GB כיום זה די סטנדרט למפרט לגיימינג ויעשה לך רק טוב (בעיקר שריון עתידי), במידה והתקציב תומך בכך כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...