שאלה - מעבד חלש שמחובר ל 100 מגה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה - מעבד חלש שמחובר ל 100 מגה

Ronenosh8

Recommended Posts

הרצתי בדיקת מהירות על המחשב שלי (AMD Dual 2.5ghz) עם כרטיס 1GB והגעתי ל 70 מ"ב

אח"כ בדקתי במחשב אחר 3.2GHZ עם 4 ליבות והגעתי ל 99 מ"ב

המחשב שלי כמובן מחובר בכאבל והחלפתי בין הכבלים כדי לשלול את האפשרות שמדובר בכאבל לא תקין.

האם המעבד חלש וזה הגורם למהירות האיטית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהחלט, אצלי המחשב הוא dual e6550 וגם מאוד קשה לו להגיע ל100 מגה, רק אם אני מחכה את האנטיוירוס לאחר לילה שהמחשב ישן הוא יגיע ל 100 מגה.

כידוע flash דורש המון כוח עיבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אין סיבה שזה ישפיע יותר מידי, המעבדים האלו צריכים להספיק (למרות שלא הבאת דגם מדויק).

אני מגיע עם גפול ליבה של (ישן) במהירות 2.2/1.8 (בדקתי גם ב-Underclock), הוא מגיע ל-100MB (אפילו יותר לכיוון ה-120MB), שיש הרבה תוכנות ברקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצתי בדיקת מהירות על המחשב שלי (AMD Dual 2.5ghz) עם כרטיס 1GB והגעתי ל 70 מ"ב

אח"כ בדקתי במחשב אחר 3.2GHZ עם 4 ליבות והגעתי ל 99 מ"ב

המחשב שלי כמובן מחובר בכאבל והחלפתי בין הכבלים כדי לשלול את האפשרות שמדובר בכאבל לא תקין.

האם המעבד חלש וזה הגורם למהירות האיטית?

איך בצעת את בדיקת הביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא רציתי סלולרי שמצליח לקבל 100 מגה גם עם WiFi וזה בגלל שכרטיס הרשת האלחוטי שלא חלש בהרבה מזה של מחשב, והוא יכול עם תקן N להגיע מקסימום ל 150 מגה תאורטי מה שלא קורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא רציתי סלולרי שמצליח לקבל 100 מגה גם עם WiFi וזה בגלל שכרטיס הרשת האלחוטי שלא חלש בהרבה מזה של מחשב, והוא יכול עם תקן N להגיע מקסימום ל 150 מגה תאורטי מה שלא קורה

תגדיר כרטיס חלש??? המכשיר שלי תומך תקן N. מה חלש בו? ההספק? האם יש קשר בין ההספק למהירות כאשר יש לי קליטה מלאה?? אני חושב שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המגבלות החומרתיות והתוכנתיות של המכשיר לא יאפשרו לו בשום צורה להגיע ל-12.5MegaByte=100MegaBit, הבנת?

לא.

אתה זורק טענות לאוויר ללא שחר.

תן הסבר ונראה מה מקור הטענה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...