בעיות עם קייס ו SGS2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות עם קייס ו SGS2

itsik1231995

Recommended Posts

אחרי מחלמות עם במחשב בשביל שקייס יעבוד עם המכשיר שלי (ככול הנראה בעית מגעים בסוף )

אני מקבל את ההודעה הזאת

מה אני אמור להבין מזה ? שהמכשיר תומך ולא תומך בו זמנית ? :nixweiss:

מה לעשות ?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממליץ שתיגש לסניף של סלקום (במיוחד עם יש לך אחריות) ותבקש עדכון קושחה.

הגרסאות שכל חברות הסלולרי בארץ הם סגורות. לא הקייס ולא האובי (נוקיה) וכל שאר התוכנות לא מאפשרים עדכון למשהו שלא שלהם.

יש לי אס1 והיתי הולך הליהם כל בערך כל חודש לעדכן גרסה. או שתשים רום ותפתר מהאחריו שיקרה כמו המכשיר אצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאני אמרתי יש לי גלאקסי אס1 ובשבילו אין בכלל ics של היצרן אבל! כבר כמעת חודשיים אני אם aokp (ics 4.03) והוא רץ יותר טוב מה sgs2 של חבר שלי שעדיין בגרסת 2 משהו. אם אין לך בעיה עם אנגלית תכנס לפורום מפתחים

http://forum.xda-developers.com אם יש שאלות אל תתבייש לשאול. תמיד עדיף לדעת מאשר להרוס.

וכן יש ברובם עברית מלא ובחלקם רק חלקית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל SGS2 אמור להיות רשמי אבל אני לא בטוח עם בעברית מלאה. אני אבדוק לך כשהיה ליד מחשב (כותב מהפלאפון).

שמח לעזור...

עריכה:

הגעתי למחשב ובדקתי... עדיין אין גרסה רשמית של ICS בעברית למכשיר שלך. היו עיקובים על עיקובים עד שהודיעו שאין תאריך עדכון רשמי לישראל.

כך שזה משאיר לך שתי אופציות: או לעדכן עדכונים בסניף של עד שיגיע העדכון הרשמי+ לחכות ל"שדרוג" של עצמה (וזה משאיר לך את האחריות שממש מפצה את על ההשקעה שלך (אלה עם כן המכשיר שלך נשבר בתדירות שבועית/חודשית). או לבטל אחריות ולהתקין רום לא רשמי שמתעדכן בתדירות שבועית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרסאות מפתחים בעברית מלאה הגיעו עוד מלפני חודש/חודשיים (אולי אפילו יותר, פשוט אני לא זוכר).

סה"כ המפתחים לוקחים את הקושחה הנקייה והטהורה של ICS שגוגל משחררת, ויוצרים ממנו ממשק (יעיל/ מהיר/ יפה וכל מה שמתחשק להם)

ומשחררים לציבור.

בשביל רומים איכותיים צריכים קהילה חזקה, שתדחוף את המכשיר לעשות כמה שיותר באותו המכשיר.

לידיעתך: כשסמסונג תשחרר את הגרסה המלאה בעברית, היא תלביש אליו את ממשק הWAZE שנחשב נחות,איטי ולא ונוח. אם תרצה גרסה של אז תדע שהם מוסיפים עוד תוכנות למכשיר שברוב המקרים לא תצטרך ולא תוכל למחוק.

אם יש לך זמן כדאי לך לקרוא פורומים ועל קהילות של רומים (אפשר גם בעברית כי יש הרבה, אבל לא מומלץ), זה לא עולה כסף להיכנס לאינטרנט ולחפש.

תוכל להתפלא מהסגנונות ומהנוחות של הממשקים, מכל האופציות, מהיופי של כל גרסה...ועוד...ועוד..ועוד

אז תבין איזה הבדל בין הגרסה הרשמית לכל שאר הגרסאות (יש כאלה שעושים התאמה אישית).

גרסאות עם עברית מלאה יצאו בערך שבועיים אחרי יציאת ICS, צריכים רק לחפש בקהילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממשק TouchWIZ (טעות על הWAZE, פשוט אני מכור אליו) יעודי לסמסונג כמו שיש ממשק יעודי לHTC. ממשק מסויים שהיצרן מדגיש שזה שלו.

גרסאות מפתחים מאוד מגוונות מבחינת ממשק+ אפשרויות לערכות נושא.

הנה דוגמה ממש קטנה: http://www.tgspot.co.il/ics-rom-for-the-samsung-gs-2i-leaks-touchwiz/

לידיעתך זה כבר חדשות ממש, אבל ממש ישנות (התחום מאוד דינמי) והגרסאות כבר יציבות. אני את GALAXY S שלי לא עדכנתי שבועיים ועכשיו קלטתי ששינו את הממשק ברום שלי ליותר טוב והוסיפו עוד מלא דברים ממש טובים והורידו את הרעים. אפילו את השם שינו ליותר טוב. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1489213

אבל הוא לא רלוונטי אליך כי יש לך S2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על המידע העצום :)

החלטתי שלהתקין ICS בעצמי

אם אפשר לקבל רום ICS בעברית שמקבל עדכונים ...(אמרת שיש נכון ? ) לא משנה לי ראשמי או לא רק שיקבל עדכונים ויהיה בעברית

ואיזה מדריך למשתמש מתחיל של איך לעשות את זה ....

ואני כבר יתחיל לעבוד :)

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...