CES 2011 - אני כבר בדרך! (או... הבלוג של מור) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CES 2011 - אני כבר בדרך! (או... הבלוג של מור)

MoRtZkInG

Recommended Posts

היי,

אז כמידי שנה, גם השנה בהתקרב ינואר משכנו קשים בישיבת צוות האתר, ולמרות שאלון כמעט ניצח וטס - יצא שאני אטוס לסקר את תערוכת CES 2011 מטעם HWzone.

השנה החלטתי לתת לעצמי מתנה, ועוד לפני התערוכה השנתית בלאס וגאס, לטוס לטיול קצר בחוף המערבי, כמה ימים בסאן פרנסיסקו, יומיים על כביש 1 שאמור להיות יפיפה בדרך ל-LA, שם עוד יומיים אצל משפחה רחוקה - ויאללה להשקת ה-Sendy Bridge.

כמובן שלא לקחתי בחשבון שהטיסה שלי (עם דלתא) עוברת בניו יורק, וניו יורק לא ממש אוהבת כרגע מבקרים שמגיעים בטיסות...

IMG_2722s.jpg

כמובן שנחתנו באיחור, פיספסתי את הקונקשיין שלי (שבכלל גיליתי אחרי זה שהתבטל), ולקח להם 5 שעות למצוא לי טיסה אחרת - שאני רק StandBy בה...

טוב, כרגיל איתי קיוויתי לטוב, ואמרתי ננצל את ה-12 שעות בניו יורק כדי לשאוף קצת אויר מנהטן.

ב-ס-ד-ר. הרכבת לעיר והאוטובוסים לא בדיוק תיפקדו כשהכל נראה ככה:

IMG_2723s.jpg

ואני נשארתי בנמל התעופה לחכות לטיסה שלי.

אני וחברי הטוב אמריקן אקספרס פרמיום גולד הצלחנו לשכנע את חברינו בדלתא לתת לנו להתארח (וקצת לישון וקצת לעבוד) בלאנג' שלהם בשדה (רק כל כך חבל שרק הלאונג' השלישי שהגעתי אליו היה פתוח...) - ומה נותנים לנו לאכול שם?

IMG_2729s.jpg

נכון! חומוס בשפורפשרת - מיוצר ב...ירדן!

מה!? הם לא יודעים שחומוס עושים באהבה או לא עושים בכלל?

אחרי שסיימתי את כל הויסקי אצל דלתא, הלכתי להחזיק אצבעות ליד השער של הטיסה שסידרו לי, והאמת - זה עבד. 5 דקות לפני סגירת השאר קראו לי ברמקולים, ועליתי למטוס לטיסה ל-SF.

זוכרים את הכתבה הזו שפורסמה באתר לפני חודש וחצי (ותודה ליואב!):

http://hwzone.co.il/news/133973

אז כן - זה עובד. אני כותב את הפוסט הזה מהטיסה....!

לא מאמינים? הנה איך נראה המושב ליידי:

IMG_2732s.jpg

והנה גם המחשב שלי:

IMG_2734s.jpg

אז נכון, האינטרנט לא מהיר (ממש לא מהיר!):

1088794333.png

אבל לא חייבים לגלוש בכרום, ובכלל הפרסומת לכרום מופיעה רק אחרי שנכנסים לאינטרנט, וזה עמוד סטטי (שמין הסתם מיד עוברים ממנו למשהו יותר מעניין).

משום מה כל 45 דקות החיבור מתנתק וצריך להתחבר מחדש, וכל חיבור כולל הזנה של כתובת מייל (שלא חייבים להירשם איתה לניוזלטר שלהם - אבל נראה שגוגל אוהבת לאסוף מידע...) וקפצ'ה - למה קפצ'ה (מה יש עכבישי ספאם בגובה 20 אלף רגל?) - אף אחד לא מבין...

השעה עכשיו כבר אחרי חצות פה, ואני מקווה רק לנחות בשלום וללכת לישון במלון.

מחר הרי צריך לנסוע לראות את אלקטרז....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז נכון, האינטרנט לא מהיר (ממש לא מהיר!):

1088794333.png

אחחח... ניו-יורק... המהירות הכללית אולי איטית, אבל אפילו גבוה גבוה בשמיים הם יודעים לא להזניח ה-upload (שאפילו מהיר יותר מה-download!) , כמו שמזלזלים בו בבוטות פה בישראל...

:-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחח... ניו-יורק... המהירות הכללית אולי איטית, אבל אפילו גבוה גבוה בשמיים הם יודעים לא להזניח ה-upload (שאפילו מהיר יותר מה-download!) , כמו שמזלזלים בו בבוטות פה בישראל...

:-X

אל תתלהב מדברים כאלו.

כשהייתי בסאן פרנסיסקו הייתה פרסומת בטלוויזיה לכל בעלי החוות שגרים ב"קאונטרי סייד" ועדין מחוברים בדייל אפ, להתחבר במחיר מופרז ללווין או משהו, תחת הסיסמא "מעכשיו תוכל גם אתה לראות את הסרטון ביו טיוב שכולם מדברים עליו!".

אם אתה רוצה אפלואד, אמרתי לך - יש לי באינטרנט הסלולארי UP של 1.4 מגה - רק חבל שאתה לא באמת יכול להעלות שם כל היום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארה"ב ארה"ב - מישהו צריך ללמד אותם שלתקוע 600 עיתונאים בחדר אחד עם wireless של 5MB - זה לא חכם.

שלא לדבר שב-Keynote של מיקרוסופט בכלל לא היה חיבור ...

זה ממש לא כיף לעבוד אוף ליין כל היום. נקווה שמחר זה ישתפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...