כמה אמפ אני צריך על המסילות 12 שלי בספק כוח בשביל לשים 6850? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה אמפ אני צריך על המסילות 12 שלי בספק כוח בשביל לשים 6850?

omerbr

Recommended Posts

מה המינימום?

יש לי עם 4 מסילות 12V ועל כל מסילה יש לי 18 אמפ

זה אומר שאני יכול לשים את הכרטיס מבחינת הספק כוח?

הטוטאל של הספק זה600W

המעבד שלי זה E6600 בקרוב OC בשביל לאפשר לשים את הכרטיס אבל הכרטיס הזה כעיקרון בתכנון מKSP ב960 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היי חבר

תיקנה בבקשה ספק נורמלי,זה בפירוש גנרי, אני היתי קונה סיסוניק 520W והיתי רגוע, ראיתי מניסיון כבר מערכות מחשב שנאלצתי להחליף את כל הפלטפורמה ביגלל שרכיב נישרף בתוך הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר הספקתי לראות ספק "600W TRENDSONIC" אחד אומר שלום לעולם.

באמת כדאי שתעשה לעצמך טובה ותקנה ספק כח נורמאלי, בשביל מערכת עם HD6850 וE6600 על אוברקלוקינג גם ספק 400W איכותי יספיק, אם אתה קונה מKSP אז יש לך שם את ה VX450 ב300 שקלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר הספקתי לראות ספק "600W TRENDSONIC" אחד אומר שלום לעולם.

באמת כדאי שתעשה לעצמך טובה ותקנה ספק כח נורמאלי, בשביל מערכת עם HD6850 וE6600 על אוברקלוקינג גם ספק 400W איכותי יספיק, אם אתה קונה מKSP אז יש לך שם את ה VX450 ב300 שקלים

ומה עם E6300 ואוברקלוק עם HD6850 יספיק לא יהיה צוואר בקבוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אתה משחק על רזולוציה נורמאלית 1680X1050 ומעלה והמעבד על תדר 2.8GHZ או יותר, לא צריכה להיות בעיה מורגשת

טוב מה אני עושה עכשיו!?

יש לי כרטיס מסך 6850 ויש לי חרא ואין לי כסף עכשיו להחליף ספק בגלל שקניתי את הכרטיס מסך

מה אני עושה לעזאזל!?!

ועכשיו גם OC אי אפשר לעשות בגלל הספק כי אז הכל ישרף ויהרס פשוט ואם אי אפשר לעשות OC אז זה שיש לי 6850 לא עוזר לי בכלל כי יש צוואר בקבוק

והתדר שלי זה 1.8 להגיע ל2.8 זה בעיה בגלל שאם אני קונה 450W אין מבצ שאני יגיע לזה אני יצתרך יותר מ450 ויותר מ450 זה יותר כסף זה עוד 100 שקל שגם ככה אין לי

בקיצור אני בבעיה רצינית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? מה פתאום... עם מעט תוספת מתח אתה עושה עם המעבד 2.6-2.8GHZ מה שאומר שמצריכה של 65W אתה מגיע לסביב 90-95W שזה ממש לא נורא, תגיד תודה שאין לך מעבד שבמאמץ של לוקח קרוב ל200W ( :'() הדבר החשוב ביותר שאתה צריך לזכור זה שספק 450W איכותי יכול לבלוע את העסק הזה בלי בעיות, הבדלי האיכות בינו לבין מה שיש לך עכשיו הם שמים וארץ. לספק הVX450 יש 33A שזה מעל ומעבר, אני עם ספקים ברמה הזאת הרצתי משהו שלוקח גם 30-40% יותר ממה שהמערכת שלך תצרוך. אם אין לך כסף אז אין לי מה להגיד לך, על רכיבים צריך לשלם, ואלו שקנו רכיבים לא איכותיים צריכים לשלם פעמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד נראה לך שאני יוכל למכור תכרטיס הישן שהיה לי?

8800GT

בן 3-4 שנים

עובד מעולה עם כל המשחקים בצורה מעולה

נראה לך?

ואם כן כמה אני יקבל עליו או כמה לבקש עליו בערך ככה?

אולי נוכל להוציא איזה 300-400 שקל ממנו מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום ב300-400 שקלים מוכרים כבר HD4850 וHD4870 לכן אין לכרטיס הזה סיכוי במחיר הזה

להוסיף לזה שאין לו גם אחריות אז יותר מ250 אני לא חושב שתצליח להשיג עליו. אם באמת אין לך שקל להוסיף עליו אז לך על SS-400ET של SEASONIC. גם צריך לעשות את העבודה. אגב אתה לא חייב לקנות ספק מKSP במקומות אחרים יש דילים טובים יותר כך שגם ב220 שקלים תוכל להשיג ספק מתאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום ב300-400 שקלים מוכרים כבר HD4850 וHD4870 לכן אין לכרטיס הזה סיכוי במחיר הזה

להוסיף לזה שאין לו גם אחריות אז יותר מ250 אני לא חושב שתצליח להשיג עליו. אם באמת אין לך שקל להוסיף עליו אז לך על SS-400ET של SEASONIC. גם צריך לעשות את העבודה. אגב אתה לא חייב לקנות ספק מKSP במקומות אחרים יש דילים טובים יותר כך שגם ב220 שקלים תוכל להשיג ספק מתאים

איפה אני יכול למצוא את הספק הזה VX450 במחיר מתחת ל300 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה, ספק טוב מגיע עם אחריות של שנים ואמור להחזיק שנים בכייף.

הוא יכול גם לעבור איתך למחשב הבא ולשרת אותך היטב.

אפשר גם להשקיע עוד מאה שקל ולקנות 600 או 650W שיחזיק יפה גם את המחשב הבא וכל שידרוג או OC שתרצה אולי לעשות בעתיד.

לפעמים מי שחוסך קצת עכשיו משלם על זה הרבה בעתיד.

אני הייתי משקיע בספק איכותי עם מרווח יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...