מוצאים עבודה | אתר חדש לשליחת קורות חיים המונית - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצאים עבודה | אתר חדש לשליחת קורות חיים המונית

alex.turovsky

Recommended Posts

כיום ישנו אתר www.runner.co.il ששולח קובץ קורות חיים בודד להמון חברות ואז פשוטו יושבים ומחכים שיחזרו אליכם.

היום גיליתי אתר חדש. הוא בעצם מנוע לשליחת קורות חיים לחברות על פי אזורים וערים. בדקתי ובאזור תל אביב לדוגמה הוא באמת מביא הרבה תוצאות.

פשוטו סמנו לאיזו חברה תרצו לשלוח את הקובץ והוא יישלח לכתובת הרלוונטית באגף כח אדם/מחלקת הגיוס של החברה הרלוונטית ואם תתאימו, יחזרו אליכם.

האתר טרי אבל יוזמה ברוכה

http://www.easywork.co.il

בהצלחה ! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם כשחיפשתי עבודה אז runner היה יעיל מאוד וחזרו אליי.

אני מניח שהאתר החדש פשוט שולח קו"ח לכתובת לשליחת הקו"ח באתר של כל חברה ומקצר ככה את הדרך.

ההבדל הוא שכאן יש חברות היי-טק רציניות ואילו אין לי מושג לאן runner שולח את הקו"ח שלי וגם אין לי שליטה אם זה מגיע לחברות שאני לא רוצה שזה יגיע אליהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

האתרים האלה לא שווים שקל.

א) כותבים את הקו"ח לעבודה שרוצים למצוא ולא מוצאים עבודה לפי קו"ח.

ב) ברגע שמגישים קו"ח לחברה ישירות או לחברת השמה אתם נכנסים למערכת נתונים, ברגע שיש פסילה הפסילה הזאתי תיהיה אות קין לכמה שנים טובות.

לא שולחים קורות חיים סתם, לא שולחים קורות חיים לעבודה שאין לכם סיכוי לקבל, ומתאמים את הקורות החיים למשרה ככה שהם יהיו קצרים, קולעים, ורלוונטיים במיוחד לאנשים שיש להם נסיון ביותר מנישה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתמשתי בעבר ב-Runner. כל הצעות עבודה שקיבלתי בלי יוצא מן הכלל היו שירות לקוחות/תמיכה טכנית למרות שציינתי שאני לא מוכן לעבוד בעבודות מסוג זה. אם זה לא מספיק הנציגים לא מוכנים לקבל "לא" כתשובה. מתחילים לשכנע אותי כמה שירות לקוחות זה מדהים, כסף טוב, אווירה של משפחה, אפשרויות קידום ושאר החירטוטים. הבנתי שהם מקבלים עמלה על כל פראייר שהם משכנעים, אבל יש גבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...