נפלה לי שקית חשובה לתיבת דואר - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפלה לי שקית חשובה לתיבת דואר

factor

Recommended Posts

אני זקוק לעצות עם סיפור קצת מביך

לפני כמה שעות נפלה לי שקית קטנה (אני לא יכול לפרט מה היה בפנים) אבל היא שוקלת כמה גרמים בודדים לתוך תיבת דואר גדולה (הייתי שיכור לא היה לי מושג מה אני עושה).

חייב להוציא את זה בלי שאף אחד יראה כי זה יכול להכניס אותי לצרות.

אני צריך ממכם עצות או המלצות לדבק כלשהו שאני יכול להכניס ולהוציא את השקית בעזרתו.

הוספתי ציור פחות או יותר איך התיבת דואר נראית מבפנים, העיגול זה השקית וזה נמצא באורך של זרוע מהפתח, הפתח הוא צר ואני יכול להכניס 4 אצבעות בלי האגודל.

אני חייב עזרה חבר'ה אל תסתלבטו עליי :s07:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא צריך להיכנס לפרטים הקטנים, אני בסך הכל צריך תאוריות פרקטיות איך לתפוס את העיגול ששוקל כמה גרמים מגובה מסוים עם תנאים מסוימים.

אני בטוח שיש פה אנשים הגיוניים שיכולים לעזור, אני אובד עצות :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תמיד יכול לזרוק פנימה גפרור ולהפוך את התיבת דואר לבאנג מאוד יצירתי.

או שתעשה כמו בסרטים, תחבר מסטיק לחוט ותדוג את זה כמו מפגר (בסופו של דבר או שתצליח או שתתעצבן ותשבור את התיבה.. בכל מקרה תשיג את החומר חזרה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה טובה שהגישה היחידה לפתח היא מלמטה, אין שום סיכוי לשלוף משהו החוצה. רצוי שלא תנסה להוציא משהו מהתיבה או שתשחית אותה ואם כן אז אני מקווה מאד שתחטוף עונש כבד.

עשית שטות ועכשיו תשלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט מת על הת'רדים כאן. :)[br]פורסם בתאריך: 27.12.2009 בשעה 09:58:57

איך לתפוס את העיגול ששוקל כמה גרמים מגובה מסוים עם תנאים מסוימים.

אני בטוח שיש פה אנשים הגיוניים שיכולים לעזור, אני אובד עצות :nixweiss:

לצערי, לא מדובר בגראס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה גר בעיר מרכזית אתה טיפש שאתה על המחשב ולא מתקמפר ליד התיבה, כיוון שכל יום מרוקנים אותה כמה וכמה פעמים. לך מהר לתיבה וכשהדוור מגיע תאמר לו ששלחת מכתב לחברה שלך שאתה לא רוצה שיגיע אליה ושאתה רוצה לפשפש ולקחת את זה, ותקח את השקית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...