נוקיה 5800\אייפון 3GS? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נוקיה 5800\אייפון 3GS?

חן מ

Recommended Posts

שלום

בימים אלה הושק האייפון בישראל

אני מתכנן לשדרג פלאפון ואני מתלבט האם לשדרג ל5800 של נוקיה שהוא גם עם מסך מגע,או לאייפון 3GS 16 ג'יגה

הנוקיה יוצא לי בתוכנית חיילים 140 שח לחודש,אבל זה על 400 דק' שיחות,200 SMSים וגלישה...פלאפון זה כנראה זיכוי...

האייפון יוצא לי 194 שח לחודש,30 מגה גלישה חיצונית באינטרנט,ואם אני רוצה 100 מגה זה 20 שח בחודש,אם אני רוצה 5 ג'יגה זה 90 שח בחודש...

בעיקרון מעניין אותי מולטימדיה...משחקים, וכו'...

אין לי בעייה לקנות את ה5800 למרות שאני רוצה מאוד את האייפון,אבל אני לא יודע אם ה54 שח האלו בחודש,שבסיכום של שנה וחצי יוצא ביניהם הפרש של 900 שח שווים את זה...

מה כדאי?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למולטימדיה ,ובמיוחד למשחקים האייפון עדיף על ה5800

אבל אם זה כל מה שחשוב לך, למה שלא תקנה משהו כמו ZUNE HD שעולה הרבה פחות מהאייפון ואפילו מה5800 . ותקנה סלולרי זול פשוט ?

**אגב אתה היית אמור לפתוח את הדיון הזה בפורום גאדג'טים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה את הZUNE HD...ההתלבטות היא פשוטה מאוד בין האייפון לנוקיה

מצד אחד אני נורא רוצה את האייפון...אבל הוא יקר...בסיכום יוצא הפרש של 900 שח שהאייפון יקר יותר...

הנוקיה דומה לאייפון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית יש את ה-5800 ואני סופר מרוצה. מצד שני, בוא נומר שאני לא מחובבי האייפון. אני מניח שלא קשה להבין מה ההמלצה שלי. מצד שני, אפשר לעשות מה ש-eliil1 הציע, רק במקום zune hd לקנות אייפוד טאצ' שזה בלי הקטע של הטלפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל העיניןי הוא שאני רוצה להחליף את הפלאפון שלי שוא מעאפן ופשוט למשהו יותר טוב...ואני יודע שאם יהיה לי פלאפון שמשלב בתוכו גם אמפי 3 אני אשתמש המון באמפי 3,מאשר אם יהי לי את שני המכשירים כל אחד בנפרד בפלא' אני אשתמש ובאמפי לא

יואב איך המגע של הנוקיה?איך המשחקים?המוזיקה מעולה נכון?

מה לגבי גלישה באינטרנט?אתה יכול להיכנס לאתרים חיצוניים כמו פייסבוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-5800 בסדר גמור, למגע שלו צריך להתרגל (שונה מהאייפון) אבל תוך 24 שעות אתה עובד איתו חלק. אפשר לכנס לאתרים חיצוניים, ולפייסבוק ספציפית יש אתר (האמת ששניים, אחד "רגיל" ואחד למסכי מגע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייפון תקנה, לא תצטער!! סמוך עלי, הממשק פשוט עולה בכמה עשרות רמות מהנוקיה הרקוב והסופר איטי ונתקע (מנסיון עם N97).

שאני אומר נתקע זה לא אומר נתקע לשעה, אבל נגיד אתה מתקשר ומנתק מייד זה נתקע וזה מעצבן כל כך וכל מיני כאלה קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5800 בלי לחשוב פעמיים

אני לקחתי בדיוק את אותה החבילה באורנג' עם ה400 דק' שיחה ושים לב שאתה משלם 140 שקל על מכשיר ועל דק' שיחה (ו400 זה דיי הרבה) ועל שאר החבילה מול כמעט 200 ש"ח רק בשביל המכשיר (באייפון)

יש לי 5800 ואני מרוצה ממנו כ"כ, שכשהוא נאבד לי לפני כמה שבועות ואני כ"כ אוהב את המכשיר שקניתי עוד אחד במחיר מלא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-5800 בסדר גמור, למגע שלו צריך להתרגל (שונה מהאייפון) אבל תוך 24 שעות אתה עובד איתו חלק. אפשר לכנס לאתרים חיצוניים, ולפייסבוק ספציפית יש אתר (האמת ששניים, אחד "רגיל" ואחד למסכי מגע).

מגע? זה מסך לחיצה ולא מגע :s07:

לגלוש איתו ב@ זה ממש סבל במיוחד בYOUTUBE :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-5800 גרוע ביותר.

לא יודע איך המצלמה/MP3 ושאר הדברים.

אבל הוא איטי, והמגע שלו גרוע, שבאמת לא משנה מה יש בו, הוא לא שווה את זה.

אתה נעול על שני המכשירים האלה?

ומה אתה מחפש במכשיר?

מצלמה?

MP3?

WIFI?

תן דרישות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...