Star Wars The Force Unleashed Ultimate Sith Edition - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Star Wars The Force Unleashed Ultimate Sith Edition - הדיון הראשי

JohnnyBravo

Recommended Posts

סטאר וורס חדש למחשב זה תמיד דבר מרגש

51ABw9EK2fL.jpg

בזמנו, שחקני המחשב מאוד התעצבנו מהעובדה שב- LucasArts החליטו להוציא את המשחק לכל מכשיר בשוק, חוץ מהמחשב האישי. התירוץ של החברה: "דרישות המערכת גבוהות מדי". זה נשמע כבר אז כתירוץ מגוחך, ועכשיו זה נשמע מגוחך עוד יותר, כי LucasArts מתכוונת להוציא את המשחק ל- בסוף השנה הקרובה, באיחור של יותר משנה.

כדי לכפר עלהאיחור ההיסטרי, הגרסה שתגיע למחשב נקראת Ultimate Sith Edition ותכלול, לצד המשחק המלא, גם את כל חבילות התוכן הנוסף (DLC) ששוחררו עד כה, כולל משימה חדשה לגמרי שמתרחשת בסוף אלטרנטיבי למשחק ובה, בתפקיד ה"שוליה הסודית" של דראת' ויידר, אנחנו נלחמים באובי ואן קנובי ובלוק סקייווקר בכבודם ובעצמם

לא בטוח שזה צריך לעניין אותנו במיוחד. כי בפועל, אחרי ההבטחות על מערכת פיסיקלית שלא ראינו כדוגמתה כך שכל חפץ יגיב בצורה אמינה לגמרי, גרפיקה מדהימה ועוד כהנה וכהנה, The Force Unleashed הצליח לאכזב את רוב השחקנים וקיבל ציונים ממוצעים באזור ה- 73. זה לא הפריע לו למכור מעל ל- 6 מיליון עותקים, ולהפוך למשחק "מלחמת הכוכבים" המצליח ביותר מאז ומעולם.

(קרדיט לאתר VGAMES)

http://www.vgames.co.il/article/6290.html

Star Wars: The Force Unleashed - Ultimatre Sith Edition יגיע למחשב האישי, ל- 360 ולפלייסטיישן 3 לקראת עונת החגים הנוצריים.

דף הבית: http://www.lucasarts.com/games/theforceunleashed/

תמונות:

star-wars-the-force-unleashed-screen.jpg

star-wars-the-force-unleashed-20090724064915013_640w.jpg

star-wars-the-force-unleashed-apprentice-vader-armor-screenshot.jpg

ווידאו:

http://video.google.com/videosearch?q=Star+Wars+The+Force+Unleashed+Ultimate+Sith+Edition&oe=utf-8&rls=org.mozilla:he:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&ei=9xvwStuiCaSOnQPurMXyBw&sa=X&oi=video_result_group&ct=title&resnum=9&ved=0CCsQqwQwCA#

דרישות מערכת:

PC Minimum System Requirements

Operating System: Windows XP SP3, Windows SP2. 7

CPU Processor: 2.4 GHz Dual Core Processor (Intel Core 2 Duo or X2)

Memory: 2 GB

Hard Disk Space: 23.8 GB + 1 GB Swap File

Sound Card: 9.0c compatible sound card

Video Card: 3D Hardware Accelerator Card Required – 100% 9.0c compatible 256 MB Video Memory with Shader 3.0 support

Video Card (ATI): HD 2900

Video Card (Nvidia): 8800

Media Required: 8X -ROM drive

Windows XP/Vista compatible mouse and keyboard or 360 Wired Controller

This product does not support 95/98/ME/2000/NT.

Recommended System Requirements

Intel Core 2 Duo 2.8 GHz or X2 Dual- 5200+

512 MB 3D Hardware Accelerator Card

Video Card (ATI): HD 4870

Video Card (Nvidia): 9800 GT

Memory: 2 GB RAM

NOTICE: Some 3D accelerator cards with the chipset listed here may not be compatible with the 3D acceleration features utilized by Star Wars: The Force Unleashed. Please refer to your hardware manufacturer for 100% compatibility.

Supported Desktop Chipsets

ATI HD 2900, 3850, 3870, 4850, 4870

NVIDIA 8800, 9600, 9800, 260, 280

ציון בIGN

7.5------http://pc.ign.com/objects/022/022393.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחפש כמה תגובות למטה, קרירין כבר כתב עליו קצת. אל תשכח שהמשחק (בגרסה רגילה ולא "SITH") כבר יצא מזמן לקונסולות.

אם כבר השקעת כ"כ בהודעה שלך אולי כדאי שתהפוך את הדיון הזה לראשי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחפש כמה תגובות למטה, קרירין כבר כתב עליו קצת. אל תשכח שהמשחק (בגרסה רגילה ולא "SITH") כבר יצא מזמן לקונסולות.

אם כבר השקעת כ"כ בהודעה שלך אולי כדאי שתהפוך את הדיון הזה לראשי?

אני יודע שהוא יצא לקונסולות מזמן,בגלל זה זה מרגש שהוציאו אותו עכשיו למחשב(אני בטוח שיש כאן כמה FAN למשחקים של סטאר-וורס)

ואין לי מושג איך הופכים אותו לדין ראשי(אני בכלל רשאי לעשות את זה?חשבתי רק לקוקודים מותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם ELIL ועכשיו אתה? מי סופר היום משחק לפי המקום שהוא תופס? אל תשכח שכשSTRANGEOLD יצא הוא שקל כ15 גיגה וכולם

חשבו שזה מטורף ושם הסרטונים היו בHD. מה שכן דרישות המערכת נראות מוגזמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זתומרת הדרישות מוגזמות ? אם זה ביחס למה שמקבלים - יכול להיות שאתה צודק.

חוץ מזה שאנחנו צריכים לקוות למשחקים שדורשים ומציעים בהתאם כמה שיותר - שילכו וישתפרו !

היו צריכים ליצור שתי התקנות - אחת לאנשים שאוהבים לראות את הסרטונים שמעוניינים בעלילה - כל סרטי הHD שיש במשחק הזה תופסים מלא מקום

וההתקנה השנייה - לאנשים כמוני שמתים להעביר את הסרטי מעבר - וגם תתפוס הרבה פחות מקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה משתמש בלא פחות מ-3 מנועים פיזיקאלים על המעבד: Havok , DMM ו-Euphoria (טוב, האחרון יותר בקטע של לאנימציות).

אם אתם מפחדים מביצועים עלובים - "אל דאגה", המשחק בכל מקרה מוגבל ל-30FPS :puke: (אין שום הגדרות גראפיות מלבד רזולוציה)

נתקלתי בבאגים מהשילוב הזה של המנועים, אבל התוצאה מרשימה בסך הכל - אנימציות on-the-fly, דיפורמציה לאובייקטים והרבה פיזיקה בכלליות.

המשחקיות עצמה לא רעה, המשחק די כיף, אבל השליטה לפעמים יכולה להציק, לפחות עד שמתרגלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בסה"כ הפורט לא משהו, נכון ? אני רואה שאין פה שיפורים גרפיים ביחס לקונסולות (מלבד רזולוצייה שזה מובן מאליו) ולא הזכרת אם אפשר להפעיל AA.

ההגבלה ל - 30FPS ממש מפריעה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בסה"כ הפורט לא משהו, נכון ? אני רואה שאין פה שיפורים גרפיים ביחס לקונסולות (מלבד רזולוצייה שזה מובן מאליו) ולא הזכרת אם אפשר להפעיל AA.

ההגבלה ל - 30FPS ממש מפריעה ?

אין AA (ציינתי שאין שום הגדרות גראפיות, זה כולל פילטרים, גם לא הצלחתי מהדריבר לבינתיים)

ההגבלה ל-30... לי אישית זה מפריע בלי קשר לסוג המשחק, אבל תמיד יש כאלה שזה לא מזיז להם :nixweiss: (שאל את שחקני הקונסולה)

אם לא ה frames cap, אולי הייתי יכול לומר אם הפורט "גרוע" או "מוצלח"...

תכלס, רק הסרטים (WMV HD) שוקלים איזה 7.5GB, ספריית השלבים (LevelPacks) לוקחת את שאר ה-17gb (חסר להם שיהיה משחק קצר).

מאחר ו-7 וחצי ג'יגה זה כבר יותר מהדיסק של המשחק עצמו ל-xbox360, איכות הסרטים כנראה טובה יותר \ פחות דחוסה.

ומבחינת יעילות מנוע\ים, עם הגבלת 30fps אי אפשר לדעת באמת, אבל זה לא רלוונטי כי 30 נשאר 30.

(אצלי היו נפילות ל +20 ב-1600x1200 בסצינות מסויימות, אבל לרוב זה על 30, לדעתי מדובר בעמס על המעבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק די מגניב,האנטרקציה עם החפצים שם טובה מאוד.זה שאתה יכול להרים כל חפץ או NPC -אהבתי את העיניין.-רק בגלל זה ההיתי נותן לו ציון 8.

המשחק לא קשור בכלל לPC,הם לקחו איזה מתכנת שיבנה לו התאמה לPC מהקונסולות וזהו.על חוסר ההשקעה הזה הייתי נותן לו ציון 6

ככה שציון הממוצע שלי הוא 7

IGN נתנו לו 7.5,בסדר די לארג'ים שם.אולי זכרו לו 'חסד נעורים' בגלל JK.

חוץ מזה נראה לי שאני יחרוש עליו יותר מאשר על OPERATION FLASHPIONT

לגבי ההגבלות השונות על המשחק,משחק שיוצא מהמפעל הוא אף פעם לא סוף-פסוק,אני בטוח שיצאו אלפי מודים שישנו את ההגבלות האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...