האם משתלם HD4870X2 CrossFireX? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם משתלם HD4870X2 CrossFireX?

RayZ

Recommended Posts

רציתי לדעת אם שווה להשקיע במערך CF של 2 כרטיסי HD4870 X2 בכדי ליצור כוח ביצועים גראפיים חזקים לגמרי.

אני רוצה להריץ את כל המשחקים כיום על ההגדרות הכי גבוהות (ואת קרייסיס על לא פחות מ-60FPS).

האם זה משתלם מבחינת ביצועים? (חיפוש קצר הביא לי ת'רד ישן האמנם שאומר שמערך כזה לא נותן ביצועים גבוהים או סובל מצוואר בקבוק, אבל זה ת'רד ישן- אולי משהו השתנה)

והאם זה משתלם מול העובדה שאלו כרטיסים לא תומכי DX11 כמו אלו שעומדים לצאת ושאמצא את עצמי בעוד שנה-שנתיים חסר אונים מול המשחקים היותר חדשים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פו יש את כול המידע שכרגע יודעים על 5870 :

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=429178.120

ואני יצטט בישבילך :

קצת זול? אולי חצי מחיר.

פחות חשמל = הרבה רבה פחות.

אבל למה ציפית? לא אמרנו? לא הזהרנו?

מי שקונה כרטיס מסך מפלצתי ישא בעובדה שלאחר כמה חודשים ייצא כרטיס טוב משלו במחיר נמוך יותר.

זה מדבר גם איליך

הוא מדבר על 4870X2 לאומת הכרטיס החדש 5870

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דבר כזה שנקרא חוק התועלת השולית הפוחתת.

זה אומר שככל שאתה מוסיף עוד כח עבודה - כך התועלת שאתה מקבל מהתוספת קטנה יותר. מערכים מרובי כרטיסים תמיד יהיו בזבזניים יותר מכרטיס אחד חזק. על אחת כמה וכמה מערך של כרטיסים כפולי . אז האם זה משתלם? לא. האם מערך CF של HD58XX משתלם? גם לא.

ומה בדיוק ייתן לך להריץ את קרייסיס על 60FPS? מה 40 לא יהיה מספיק טוב? לא נראית לך קצת אבסורד ההצהרה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אני לא מסוגל לסבול שמשחקים רצים על פחות מ-70 FPS...

(על קרייסיס התפשרתי באופן חד-פעמי על 60 FPS כי זה באמת בעייתי במקרה שלו...)

יכולתי להתפשר אם זה היה מתחיל ונגמר בקרייסיס, אבל מסתבר שלא חסרים משחקים שירוצו על פחות ועוד בלי לומר מילה אחת על המשחקים העתידים לצאת בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה נראה שם בערך כמו ש-70 FPS נראה, אז אתה יכול להחשיב את זה ל-60FPS.

אני מתכוון שאני לא מסוגל לסבול תנועה שנראת מקוטעת במקצת ולא נראת אמיתית. (שוב, מתחת ל-60\70FPS)

עריכה- E. Shambuzzi, כנראה שהעין שלי לא אנושית...? אני מסוגל לראות הבדלים ברורים בין 50 FPS לבין 60 וכמובן 70.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...