זקוק להמלצה לכרטיס מסך וכונן קשיח. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה לכרטיס מסך וכונן קשיח.

redead

Recommended Posts

מדובר בנייד שמשמש המון לצפיה בסרטים חלקם בHD , כרגע הוא בעל כרטיס מסך און בורד ולמעשה המעבד צריך לעבוד הרבה בקידוד, אני רוצה להשקיע סכום מינימלי+ בכרטיס מסך עצמאי למטרה הזאת. כמה צריך לעלות העסק?

בנוסף אני רוצה להחליף את הכונן הקשיח , ראיתי שיש Scorpio 320GB 5400RPM 8MB Sata ב340 שקל , עושה רושם משתלם .

לקחת אותו אם משהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לזה שאתה לא יכול לשדרג כרטיס מסך ב99.9% מהניידים, נכון?

א. לא

ב. בשלי אני יכול לשדרג כי במפרטים שלו בכל מיני מקומות הוא מופיע עם אפשרויות שידרוג , מדובר בDELL XPS M1330

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר עניין של מעבד אני מניח. ישנם מעבדים שמתקשים להתמודד עם פעולות כבדות, בייחוד כשמדובר במעבדים של מחשבים ניידים- אולי אם אתה כבר בשוונג של שדרוגים, לך על שדרוג למעבד אם אתה מסוגל לעשות את זה.

אמנם גם אני לא שמעתי על שדרוג כ.מסך ללפ טופ, אך אם אתה מסוגל לעשות את זה ורוצה לעשות את זה , הייתי ממליץ ללכת על אחד מכרטיסי המסך של ATI החדשים מסדרת HD- לא משנה איזה כי אתה לא הולך לשחק במשחקים ולכן כל כ.מסך שם יהיה יותר טוב ממה שיש לך כרגע (שהוא כרטיס מסך און בורד.)

במידה ולא, תשמח ללכת על אחד מכרטיסי החדשים לדוגמת ה-GT 1XX- שוב, לא משנה איזה כרטיס, כי אתה לא מתכנן לשחק במשחקי מחשב.

תבדוק מחירים ותראה כדאיות לעומת מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

redead, זה שדגם מסויים נמכר בכמה קונפיגורציות שונות עם שונים כלל לא אומר שאפשר להחליף בו אח"כ, בדיוק כמו שזה שרכב מסויים נמכר בגרסאות של שתי כריות אוויר ושש כריות אוויר כלל לא אומר שאפשר לקנות עם שתיים ולהוסיף את השאר אח"כ.

כרטיסי מסך ניתן לשדרג רק בניידים הבנויים לפי תקן MXM וכל עוד כרטיס המסך שאתה רוצה לשים קיים גם הוא בתקן הזה. מדובר נכון להיום אך ורק במחשבים לשוק האולטרה גבוה (תג מחיר של 10K וצפונה בארץ בד"כ) שהמחשב שלך ממש לא שייך אליהם, וכרטיסי מסך לגיימרים כמו 8800M GTX המזדקן או 260M GTX החדש שכלל לא נמכרים בארץ בנפרד.

לאור זאת, כל הוויכוח הנ"ל לדעתי מיותר לחלוטין - לפחות החלק המתייחס לכרטיסי המסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדוייק כ"כ מה שהסברת.

יש ניידים שלא שייכים לשוק הגבוה שמשתמשים בתקן של MXM.

לראייה,המשתמש GUARDIAN ANGEL עשה את השדרוג הזה לנייד די פשוט של והתקין בו 8600GT.

כמובן שזה נעשה דרך קנייה באיביי ובעלות חוש טכני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...