מחפש מחשב לאינטרנט סרטים ותכנות (VS 2008 וECLIPSE) תקציב 4000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מחשב לאינטרנט סרטים ותכנות (VS 2008 וECLIPSE) תקציב 4000 ש"ח

TomaZ

Recommended Posts

במידה ועניין התקציב הוא נמוך מידי לדרישות אני מוכן להתגמש כלפי מעלה

אין לי צורך בהכי חדש, רק במה שיעבוד ויתאים לצרכיי

תודה מראש לכל העונים,

תומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

תודה על התגובה!

המטרה להשתמש בו בבית, בעבודה (כלומר ניוד מהבית לרכב ללמשרד וחוזר חלילה) ובלימודים (פעם בשבוע לכמה שעות)

כך שבפעול המשקל פחות חשוב לי, לא להגזים כמובן אבל זה לא שהמחשב יהיה על הגב שלי רוב היום....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המשקל לא חשוב לך אתה יכול לחשוב האם להשקיע באיכות או במפרט.

אם אתה מעוניין לקבל את כח העיבוד הגדול ביותר במחיר אתה יכול להסתכל על ה-Gigabyte W576M שיתן לך מפרט יפה מאד בתקציב ואחריות של שנתיים.

עם זאת, איכות הבניה בהחלט לא מהמשובחות.

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=11389

לחילופין, אפשר להסתל על משהו עם מעבד פחות חזק אבל איכות בניה טובה יותר וניידות יותר סבירה ב-14.1". ל-Sl400 של לנובו יש גם trackpoint ואופציה למסך מאט בחלק מהמקרים. האחריות היא רק לשנה כאן.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=726353

אפשר גם להסתכל על אופציות אמצע מבחינת איכות אבל עם אחריות יותר ארוכה כמו ה-Dell 1545 ב-15.4" שנותן אחריות לשלוש שנים:

http://www.notebookclub.co.il/prod-inspiron-1545-t6400.htm

אם רזולוציה גבוהה חשובה לך, תסתכל על ה-SL500 של בגרסא של ה-4500 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכלי להסביר לי מה זה אומר "איכות בניה"?

אני לא כל כך מבין בתחום ומילים כמו "איכות בניה בהחלט לא משובחת" לא אומרות לי יותר מידי

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות הבנייה של הנייד מתייחסת לאלמנטים שמרכיבים את השלדה והחלקים החיצוניים של המחשב מעבר לקרביים. החומרים ממנו הוא עשוי, רמת העמידות והקשיחות של כיסוי המסך , הפאנלים התחתיים ומשענות הידיים, רמת המקלדת (קופצנית/ שוקעת או יציבה), איכות הכפתורים במחשב, יציבות ועמידות הצירים של המסך, רמת ההגנה על החומרה, הגימור של המחשב (מהוקצע יותר או פחות) וארגונומיה. איכות הבניה משפיעה הן על אורך החיים האפשרי של המוצר (עמידות מול מכות, טלטלות, נפילות ושחיקה משימוש שוטף) והן על נוחות השימוש.

מחשבים עם איכות בניה גבוהה (עסקית) יקרים משמעותית ממחשבים בעלי חומרה דומה ואיכות בניה ממוצעת (צרכנית). איכות הבניה הגבוהה בדר"כ מגיעה גם עם אלמנטים אחרים שמקושרים למחשבים יקרים יותר כמו פונקציות עסקיות, trackpoint, תמיכה בתחנת עגינה, מסכי מאט ואופצייה לרזולוציה גבוהה.

יש אנשים שאיכות בניה חשובה להם מאד (בדר"כ או אנשים שמניידים את המחשב הרבה או כאלה שהתרגלו לרמה מסויימת של נוחות שימוש) ויש אנשים שזה נראה להם מיותר לחלוטין להשקיע הרבה יותר כסף ב"אריזה" של אותה חומרה. השיקול הוא שלך, אם אתה לא בטוח אולי כדאי לך לראות את המחשב לפני הרכישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה!!!!

שאלה נוספת בנוגע למערכת הפעלה, WINDOWS 7 עתיד לצאת השנה האם כדאי לחכות לו או שאפשר לקנות כיום כבר מחשב עם שיבטיח לי שדרוג חינם לWINDOWS 7?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לקנות את הנייד כאשר אתה חייב נייד. ניידים לא ניתנים לשדרוג בקלות ועוד כמה חודשים השוק יהיה אחר לחלוטין. אם אתה יכול להמתין כמה חודשים ואין לך צורך בנייד כעת, אז תמתין ללא קשר למערכת ההפעלה. אם אתה באמת צריך נייד כעת אז תקנה כעת.

לאיזו מערכת הפעלה כדאי לך לפנות אני לא יכולה לומר, לא מתמצאת בתחום יותר מידי ולא ניסיתי את Windows 7. כמו כן, זה תלוי בהעדפה אישית. לא שמעתי על ניידים שמאפשרים כבר היום שדרוג עתידי בחינם מ- ל-Win 7 אבל השמועות מדברות על יולי. גם אם זה יתחיל ביולי, להבנתי זה לא יכלול את כל ספקי ה-OEM ומה יהיה הסטאטוס של זה בארץ באמת אין לי מושג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...