המלצה לכונן קשיח נייד ב- 900 ש"ח - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לכונן קשיח נייד ב- 900 ש"ח

gman_il

Recommended Posts

לא "משריינים" ולא נעליים, יש הסבר על זה בסטיקי.

להסבר יותר מעמיק:

http://dc139.2shared.com/download/5576202/53dcb7bd/BillionEqualBillion.pdf?tsid=20090501-062519-aca3f308

לגבי הכונן- איזה חיבור אתה רוצה, USB2.0, Firewire או eSATA? כלומר האם תנייד אותו הרבה וגם חשוב לך מהירות? (גם USB2.0 וגם eSATA) הוא ישמש רק למחשב אחד והמהירות חשובה? (eSATA) או שהמהירות לא חשובה? (USB2.0)

חשוב לך שיהיה כונן שקט או שזה פחות חשוב ושמבחינתך שיהיה סביר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על הקישור , קראתי והנושא ברור.

בקשר לשאר השאלות:

אני רוצה שהוא יהיה מהיר ולכן אני מעוניין ב- ESATA.

כמובן שיש עדיפות לכונן שקט אבל זאת בעדיפות משנית.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יחובר רק למחשב שלך?

כי אם תחבר אותו למחשבים אחרים- תצטרך גם USB2.0 שכן eSATA אינו פופולרי מספיק והחיבור לא נמצא ברוב המחשבים.

יתכן וכן אצטרך לחבר אותו למחשבים שונים , אחרי הכל הוא אמור להיות ולא סתם חיצוני.

אשמח לקבל המלצות נוספות ו/או במידה וצריך לספק פרטים נוספים אשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK קראתי ואני חייב להודות שלא ממש הבנתי.

האם זה נושא של אחריות? מחיר?

בכל מקרה , עדיין לא קיבלתי המלצה לכונן חיצוני בתאם לנתונים שסיפקתי.

במידה ולמישהו יש המלצות נוספות אשמח לשמוע.

תודה.,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאמרתי בדיון שקישרתי אליו, אתה יכול לקנות כונן קשיח ומארז בנפרד בעלות של 616 עד 670 שקלים.

616 שקלים אם תקנה HD103UJ מאייבורי, שם הוא עולה 475 שקלים + המארז של Macally עם יציאת SATA (כ-140 ש"ח)

670 אם תקנה HD103UJ מהחנות הכי זולה אחרי אייבורי (490 שקלים) + מארז עם יציאת eSATA ב-180 שקלים.

אם תרצה:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=717799

במחיר דומה לאופציה השנייה, אך האופציה הראשונה טובה באותה מידה.

ההבדל הוא שאם תקנה את החיצוני של סיגייט ובעתיד תרצה להחליף , תצטרך להוציא את הכונן מתוך המארז- ובכך אתה תפגע באחריות, לא תהיה יותר אחריות על המוצר. אם תקנה מארז וכונן בנפרד אז גם האחריות היא נפרדת ואתה תמיד תוכל לפרק את הכונן מהמארז.

הבדל קטן נוסף הוא המחיר- הכונן של מעט יקר יותר, ותלוי בשילוב מארז+כונן שתבחר אפשר שההפרש יהיה גם 70 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...