אנשי קשר לא מחוברים לאחר שינוי אימיל ב-Windows Live - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנשי קשר לא מחוברים לאחר שינוי אימיל ב-Windows Live

yakir8

Recommended Posts

שלום

שניתי את האימיל שלי ב- Live ועכשיו הוא שינה גם את האימיל במסנג'ר שלי. עכשיו אישרתי את השינוי והכול אני מתחבר למסנג'ר אבל אני לא ראה אף אחד מחובר(ואני יודע שצריך להיות לפחות אחד מחובר) ואם אני שלוח לו הודעה הוא לא מקבל אותה למה זה? מה עכשיו אני צריך לבקש מאחד אחד אישור :kopfpatsch:

תודה מראש

נ.ב

נשאתי כבר להתנתק ולהתחבר מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן..זה מה יש...זאת בעיה נפוצה

ואנשים שפנו לתמיכה של מיקרוסופט קיבלו תשובה בסנגון "זה מה יש"

אתה צריך לפנות אחד-אחד לאנשי הרשימה שלך בבקשה שיצרפו את יוזר ה"חדש" כביכול

והנה דיון בנושא:

http://www.vistax64.com/live-messenger/205932-changed-passport-email-address-now-all-contacts-show-offline.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן..זה מה יש...זאת בעיה נפוצה

ואנשים שפנו לתמיכה של מיקרוסופט קיבלו תשובה בסנגון "זה מה יש"

אתה צריך לפנות אחד-אחד לאנשי הרשימה שלך בבקשה שיצרפו את יוזר ה"חדש" כביכול

והנה דיון בנושא:

http://www.vistax64.com/live-messenger/205932-changed-passport-email-address-now-all-contacts-show-offline.html

אממ כדי לשלוח בקשה אני חייב להוסיף מחדש? או שיש דרך אחרת(כמו בICQ לשלוח רק את הבקשה)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ כדי לשלוח בקשה אני חייב להוסיף מחדש? או שיש דרך אחרת(כמו בICQ לשלוח רק את הבקשה)...

כמדומני שאם תשלח להם הודעה למרות שהם אוף-ליין ותזדהה ותסביר..אז הם יקבלו הודעה כביכול שלא מהרשימה..

אלא אם אצל אותו בן אדם בהגדרות מסנג'ר מסומן "קבל הודעות רק מרשימה בלבד "

ואז אתה צריך לבקש לשלוח לו את האימייל החדש שלך שיצרף אותו אותך דרך תוכנה אחרת/מייל/פייסבוק/פלאפון :-\

מייקרוסופט האלה.. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמדומני שאם תשלח להם הודעה למרות שהם אוף-ליין ותזדהה ותסביר..אז הם יקבלו הודעה כביכול שלא מהרשימה..

אלא אם אצל אותו בן אדם בהגדרות מסנג'ר מסומן "קבל הודעות רק מרשימה בלבד "

ואז אתה צריך לבקש לשלוח לו את האימייל החדש שלך שיצרף אותו אותך דרך תוכנה אחרת/מייל/פייסבוק/פלאפון :-\

מייקרוסופט האלה.. :screwy:

טוב כנראה הם סידרו את הבאג הדפוק הזה כי עכשיו זה עובד רגיל בלי לבקש אישורים..... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כנראה הם סידרו את הבאג הדפוק הזה כי עכשיו זה עובד רגיל בלי לבקש אישורים..... :kopfpatsch:

תיקון קטן... למה שאמרתי כמה הודעות קודם.. קיים באג בנושא

אומנם לדברי עידכון מתבצע אוטומטית ואין צורך שאנשי הקשר יצרפו מחדש...אבל כל עוד הם לא בצעו LOG-OUT ואח''כ SIGN-IN ...אז אתה תראה אותם כאילו הם בOFFLINE .

והנה הציטוט המדוייק מפי מיקרוסופט:

:: How long after I change my sign-in ID do I have to wait before instant messaging?

It takes up to one hour for your contact list to be transferred to your new address. As your contacts sign-in you'll see them online. If contacts are online while your contact list is being transferred, they will appear offline to you when you sign in. You'll see them online after they sign out of Live Messenger Service and sign in again

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...