Watchmen: The End Is Nigh - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Watchmen: The End Is Nigh - הדיון הראשי

SyndromE

Recommended Posts

The_End_is_Nigh.jpg

ז'אנר: Action, Beat em up

פיתוח: Warner Bros. Interactive Entertainment

הפצה: Deadline Games

תאריך שחרור: 04.03.2009

שחקנים: 1-2 מסך מפוצל

תאור:

ווטצ'מן. אחד הקומיקסים הגדולים של דורנו. בעיני רבים מביני עניין, אולי הקומיקס הטוב ביותר - בהחלט הקומיקס שהתחיל זרם חדש, מרתק ובוגר בקומיקס. הסרט מצטרף אליו בקרוב, ונשאר רק לקוות שהוא יגרום לאותן התחושות והרגשות שנגרמות כתוצאה מקריאה בקומיקס.

ועכשיו, גם משחק המחשב. יש אנשים שאומרים שאותה היצירה צריכה להתאים את עצמה למדיום בו היא מופיעה - כך שאם היא מופיעה בכמה מדיומים, על היוצרים לקחת חירות יצירתית נרחבת על מנת להתאים את החוויה לציפיה. במקרה שלפנינו אני גם מסכים עם כך וגם רואה שזה מתקיים, למרבה השמחה.

כמו כל משחק סופר גיבורים אמיתי הגרעין שלו הוא המאבק (הפיזי בעיקר) כנגד אויביי החברה. או במילים אחרות, מכות. המשחק מתרכז בשניים מהגיבורים מתוך השישה של סיפור הקומיקס - רורשאך וינשוף הלילה - שכמעט תמיד הסתדרו אחד עם השני ועבדו בצוות. עד כמה שמישהו יכול ממש להסתדר עם רורשאך. הוא מתרחש בשנים שלפני הסיפור שמסופר בקומיקס - בתקופה שבה הגיבורים עדיין נלחמים בפשע בעולם מתדרדר והולך. למשחק יהיו שישה פרקים - מתוכם רק אחד יהיה זמין בדיסק והשאר להורדה. קטעי דיבור ומשחק קול דמויי סיפור מדובב מוכנסים בכשרון לסיפור העלילה האפל. למעשה, היוצרים התמקדו בעלילת המשחק - דבר שרק הגיוני כשהסיפור ממנו הוא צמח זה הסיפור המצויין של Watchmen. לכל מי שחושש שלא יסתדר עם האקשן, אל דאגה - הוא לא בנוי לסטנדרטים מסובכים. הוא די אולד סקול למעשה. יש הבדלים בין רורשאך (אגרסיבי וחסר רחמים, התקפי זעם, מתמודד נגד קבוצות) לבין ינשוף הלילה (אימונים, שריון מכני מלא בטריקים) אבל בסופו של דבר, שניהם הולכים מכות וחוקרים פשעים בצורה המסורתית.

דרך אגב, לתשומת לבכם - יש אפשרות לשחק את שניהם ביחד, מסך מפוצל. משפר את החוויה האינטראקטיבית.

מקור:

http://www.freak.org.il/sg_product~28764306~15~70.htm

10n96zc.jpg

dg11zd.jpg

j8dxqb.jpg

jqrssg.jpg

לאתר הבית לחץ כאן

לצפייה בתמונות לחץ כאן

לצפייה בסרטונים לחץ כאן

להורדת הדמו לחץ כאן

-------------------------------- דרישות מערכת -------------------------------------

Operating System: Microsoft® Windows® XP SP1+ (32bit & 64bit), SP1+ (32bit & 64bit)

Processor: 1.8Ghz 64bit (dual core)

Memory: 1 GB

Hard Disk Space: 2GB Available HDD Space

Video Card: Geforce® 6 or greater, ATI x800 or greater, shader 3.0 and 256MB video memory required

Sound Card: DirectX® compatible sound card

Internet Connection: Broadband Connection

DirectX® Version: DirectX® 9.0c

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי את הסרט, לא מכיר את הקומיקס, לא קראתי ביקורות...

אבל כן שיחקתי במשחק הזה ונהנתי מכל רגע. סיימתי אותו פעם לבד ופעם עם חבר (co-op), שעתיים צרופות של צחוקים ופריקת עצבים.

הוא קצר, חוזר על עצמו והעלילה לא מעניינת (אני מניח, אפילו לא טרחתי לצפות בסרטונים)

אבל הגראפיקה טובה, אנימציות משכנעות ופיזיקה לעניין, משחקיות מהנה...

מזמן אני לא מתרשם ממשחקי מכות של שנטחנו מכל הכיוונים, אבל אני שמח שלא פסחתי על watchmen, הופתעתי לטובה.

הזכיר לי את ימי double dragon העליזים ... כמובן שהרבה יותר מפותח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.gamespot.com/pc/action/watchmen/review.html

The impressively animated combat is fun and brutal, and the sumptuous environments provide the perfect pugilistic playground. The many unlockable combos provide some replay incentive, and the combat is surprisingly fun to come back to even after you've beaten the game. Though it may be shallow, overpriced, and likely to disappoint anyone hoping for more weighty fare, Watchmen: The End Is Nigh is ultimately a simple, well-crafted game that will please those looking to dish out some good old-fashioned beatdowns.

מספיק טוב עבורי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...