התלבטות בקשר לכ.מסך לנייד עבור PHOTOSHOP CS4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בקשר לכ.מסך לנייד עבור PHOTOSHOP CS4

aviadp

Recommended Posts

שלום

אני מעוניין לקנות מחשב נייד, שיהיה ניתן להפעיל עליו ILLUSTRATOR & PHOTOSHOP CS4 ושישמש כמחשב עבודה נוסף.

עדיין לא יצא לי לעבוד עם גרסא זו, אך לפי מה שהבנתי, ע"מ לעבוד עם גרסא זו בצורה טובה על המחשב להיות מצוייד בכרטיס מסך לא משולב.

עלי לציין כי שימושיי בפוטושופ ואילוסטרייטור הם דו מימדיים בלבד! אך לעיתים קיימת עבודה עם מספר קבצים רב במקביל.

ואני לא משחק משחקים כלשהם.

ע"מ שתבינו את רמת השימוש שלי והדרישות שלי מהמחב אפרט את המצב הנוכחי,

כרגע אני עובד עם PS3 עם מחשב :

AMD DUAL- 3800

2GB RAM

INTEGRATED ATI X1250

ואני יחסית די מרוצה.

כמובן שאם אקנה נייד חדש, אעדיף שכבר יעבוד יותר טוב.

חשבתי על מעבד 5800 2.0MHZ

זכרון 3GB 800MHZ

כ.מסך ATI 3470/3450 או 9300

אני מעוניין לחסוך כמה שיותר בקניית המחשב (להגיע לאזור ה-3000-3300 ש"ח). אבל שעדיין יפעל כראוי, ולכן יש לי שאלה:

האם X4500 המשולב לא יעשה את העבודה כראוי, תוספת לכרטיס מסך לא משולב מייקרת את המחיר בכמה מאות שקלים?

תודה רבה מראש

אביעד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הGMA X4500 יספיק לפוטושופ

אכן, אך לא בטוח כי יספיק לניצול מלוא הכוח החדש של ה-CS4 שעושה שימוש טוב מאד בכרטיסי מסך חדשים.

כלומר קפיצת הביצועים עלולה להיות לא מרשימה כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

הייתי בפורום צילום באתר אחר וכולם אמרו שם פה אחד שצריך כ. מסך לפוטושופ CS4, אבל מנסיוני עם הפורום הזה הוא מורכב מאנשים מאד מאד בררניים לציוד שלהם, וכאלה שקונים מחשבים ב-12K. והם גם לא ממש אנשים מחשבים ותמיד הם יעדיפו את הטוב ביותר על פני הנכון ביותר.

לכן פניתי אליכם מתוך הבנה כי אתם מכירים את הדרישות של התוכנה החדשה.

אשמח מאד אם משהו שיש לו נסיון עם התוכנה החדשה יוכל לענות לי, זה יכול לחסוך לי כ-1000 ש"ח בקניית מחשב.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי מניסיון אבל גם אתה צריך לדבר מתוך ניסיון, אם אתה לא עובד עם קבצים גדולים במיוחד או כאלה בעלי ריבוי שכבות סביר להניח שה-1000 שקלים לא יביאו יתרון משמעותי. אם אם אתה משתמש בקבצים גדולים ודורש הרבה מהפוטושופ שלך הכרטיס מסך נותן תוספת יפה ב-CS4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע הכרטיס מסך מאפשר בפוטושופ CS4 לבצע סיבוב תמונה בזמן אמת, זום מהיר בזמן אמת, הזזה של התמונה במהירות.

כרטיס מסך חייב לתמוך ב-OPGL 2.0 יחד עם 128MB לכרטיס מסך.

אגב, אני אנטי בשימוש בפוטושופ! רק אם ממש אין בררה... לחבילת אדובי CS4 מומלץ מחשב נייח.

ועוד משהו קטן, גרסת CS4 תומכת במעבד מרובע ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע הכרטיס מסך מאפשר בפוטושופ CS4 לבצע סיבוב תמונה בזמן אמת, זום מהיר בזמן אמת, הזזה של התמונה במהירות.

כרטיס מסך חייב לתמוך ב-OPGL 2.0 יחד עם 128MB זכרון לכרטיס מסך.

אגב, אני אנטי ניידים בשימוש בפוטושופ! רק אם ממש אין בררה... לחבילת אדובי CS4 מומלץ מחשב נייח.

ועוד משהו קטן, גרסת CS4 תומכת במעבד מרובע ליבות.

העבודה בפוטושופ מבחינתי היא עם ריבוי קבצים, לעיתים קבצי TIFF גדולים, ועבודת עיבוד תמונה שגרתית (LEVELS, SATURATION...), ועיצוב גרפי.

זה נשמע לי כאילו שהעבודה הסדירה בפוטושופ לא ממש תשתנה, אלא רק פעולות מסוימות

ואם פעולות אלו ייעשו עם כרטיס ATI 3450/3470 או 9300? או שרק עם כרטיסים יותר מתקדמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...