Prince Of Persia - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prince Of Persia - הדיון הראשי

liav25

Recommended Posts

POP0_PC_BXSHT_RETAIL_1000wboxart_160w.jpg

האתר הרשמי:

http://prince-of-persia.us.ubi.com/

במשחק תשחקו את הנסיך (או דמויות אחרות, שווה לקרוא עד הסוף).

בתחילת המשחק הנסיך מחפשת את האתון שלו (ששמה תאמינו או לא - פארה :lol:) כשהוא פוגש את הנסיכה אליקה. אליקה ואמה מתו לפני תחילת העלילה של המשחק ואביה עשה עסקה עם השד אהרימן (שהיה כלוא) שאהרימן ישוחרר אם יחזיר את אליקה לחיים. לאליקה כוחות קסם שמאפשרים לה לעוף ועוד כל מיני דברים.

במשחק בכל פעם שתעמדו למות, אליקה תציל אתכם. בנוסף תוכלו להיעזר בה כדי לקפוץ למקומות רחוקים יותר ממה שהנסיך מסוגל לקפוץ אליהם בדרך כלל.

במשחק יש גם סקינים שאפשר לשנות ע"י כניסה לתפריט אקסטרות.

כשתסיימו את המשחק, תקבלו את הסקין של הגיבורה מBEYOND GOOD AND EVIL ותוכלו לשחק איתה.

אם תכניסו את הקוד 525858542 תוכלו לבחור לשחק עם הנסיך המקורי מסנדס אוף טיים ובמקום אליקה תוכלו לבחור את פארה (לא האתון, הנסיכה ההודית).

אם תכניסו את הקוד 13372805 תוכלו לשחק בתור אלטאיר מאססינס קריד.

מילה על מערכת הקרבות - משהו מגניב לאללה, הקרבות נראים ממש כמו סרט רץ ויש הרבה הרבה קומבואים טובים, והמצלמה זזה כל הזמן מה שנותן מראה של סצינה של קרב חרבות מסרט. השליטה ממש לא מסובכת, אולי בהתחלה קשה להתרגל לרעיון של הפונקציות החדשות של הנסיך אבל מתרגלים.

השליטה נורא נוחה וכמו שאר המשחקים שיוצאים בשנה האחרונה הוא מזהה אוטומטית שלט של והשליטה בו ממש נוחה.

למשחק יש גרפיקה טובה, המנוע לא כבד כמו שאר המנועים של ורץ טוב.

הגרפיקה מצוירת כזו, בהתחלה לא התלהבתי מזה שלדמות יש קווי מתאר אבל מתרגלים.

דרישות מערכת מינימליות :

Supported OS: Windows® XP/Windows Vista®

Processor: Dual core processor 2.6 GHz Intel® Pentium® D or Athlon 64 X2 3800+ (Intel Core® 2 Duo 2.2 GHz or 64 X2 4400+ or better recommended)

RAM: 1 GB XP/2 GB Vista

Video Card: 256 MB DirectX® 10.0compliant video card or 9.0compliant card with Shader Model 3.0 or higher (see supported list)*

Sound Card: 9.0 or 10.0compliant sound card (5.1 sound card recommended)

DirectX Version: 9.0 or 10.0 libraries (included on disc)

DVD-ROM: -ROM dual-layer drive

Hard Drive Space: 8 GB

Peripherals Supported: Keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for recommended

)

כרטיסי מסך נתמכים: רדון X1600 ומעלה, ג'יפורס 6800 ומעלה

קצת תמונות:

prince-of-persia-20081126005237417_640w.jpg

prince-of-persia-20081126005324542_640w.jpg

prince-of-persia-20081120022633132_640w.jpg

הגרפיקה שבמשחק בדיוק כמו בתמונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התמונה האחרונה נראית ממש כאילו עשו את AC בגרסא עם גרפיקה שונה :screwy:

יש כל מיני סקינים לבחור מהם. אחד מהם זה של אלטאיר שאתה רואה בתמונה.

Unlocks the Classic Prince and Farah skins.

Works for , I just tested it.

Code: 525858542

Unlock Altair skin

Code: 13372805

אבל אין לי מושג איפה להכניס את הקודים האלו... לא ניסיתי אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כל מיני סקינים לבחור מהם. אחד מהם זה של אלטאיר שאתה רואה בתמונה.אבל אין לי מושג איפה להכניס את הקודים האלו... לא ניסיתי אותם

בתפריט הראשי כנס לEXTRAS

למטה יש לך שלוש אפשרויות, מין כפתורים ללחוץ עליהם, תחלץ עם האמצעי אמור להיות שם ENTER CODE או משהו כזה

תכניס את הקוד

ואז ברשימה יהיה לך את אלטאיר או הנסיך מS OF T ותוכל לבחור ביניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא חדש פעמי להכניס קוד שם?

כתוב שם שזה קוד שכתוב לך על האריזה שקנית בהזמנה מוקדמת... ומן הסתם שיהיה לך רק אחד כזה...

אגב יש עוד סקין.

Prototype Prince Skin & Prototype Elika Skin - Collect the 1001 light seed after beating the final boss

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא חדש פעמי להכניס קוד שם?

כתוב שם שזה קוד שכתוב לך על האריזה שקנית בהזמנה מוקדמת... ומן הסתם שיהיה לך רק אחד כזה...

אגב יש עוד סקין.

Prototype Prince Skin & Prototype Elika Skin - Collect the 1001 light seed after beating the final boss

לא, אתה מכניס אותו חד פעמי ואז יכול להשתמש מתי שאתה רוצה.

רשום שזה קוד והעלו אותו לרשת, אין אלף קודים, יש אחד לכל דמות. זה כמו שיעלו חוברת הוראות של משחק כלשהו לרשת, יש לך רק אם קנית את המשחק את החוברת, אבל יהיה מי שיצלם דף דף ויעלה לרשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה ברור שאתה מכניס את הקוד לסקין רק פעם אחת.

השאלה שלי זה אם זה נותן להכניס קוד כלשהו פעם אחת...

לא, אני הכנסתי את שניהם ושיחקתי גם עם אלטאיר וגם עם ההוא מSOT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתרשמות שלי כרגע מכמה שעות משחק:

הטוב - גרפיקה יפה מאוד ומיוחדת, המשחק רץ טוב מאוד (גם על מערכות ישנות), אגב זה המשחק הראשון שראיתי שממש חובה להפעיל

AA, בלעדיו הוא נראה מזוויע. דיאלוגים שנונים ורבים (אולי רבים מדי?) בין הנסיך(?) לאליקה.

הרע - המשחק די משמים וחוזר על עצמו. כעיקרון זה להגיע למקום חדש, למצוא את מי ששולט עליו, להרוג אותו, כמה שעות אקרובטיקה לחפש

LIGHT SEEDS ושוב מההתחלה. עדיין לא מצאתי דרך למות במשחק שזהו גם חיסרון רב להרבה אנשים ובכלל - המשחק קל מאוד, כמעט

אין אתגרים. גם האווירה השמחה היא חיסרון לחלק מהגיימרים שאהבו את הסדרה הקודמת (במיוחד לי שאהבתי בעיקר את WW בגלל האישיות

האפלה של הנסיך). החסרון הגדול ביותר בעיני - שינוי מערכת הקרבות לבוסים ובכלל זרימה פחות חלקה של הקרבות. המנגנון של הקרבות הוא

שמשך אותי בסדרה הקודמת (התחלתי מWW ורק אז שיחקתי SOT) והוא ממש חסר כאן. בנוסף - האקרובטיקה כבר מוגזמת (אפילו לסדרת POP)

- בפעם הראשונה שתרוצו על הקיר, תקפצו לתקרה, תמשיכו לרוץ עליה, תעשו סלטה למעלה ועוד תמשכו את אליקה תוך כדי תבינו על מה אני מדבר.

קראתי שוב את המיני ביקורת שלי וראיתי שהיא יצאה קודרת מדי - בסה"כ מדובר על משחק נחמד שקצת חוזר על עצמו ומאכזב את אוהדי הסדרה

הקודמת. נוסיף עוד כמה שעות משחק ונראה אם יש שיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ אני די מסכים עם הביקורת שלך, אבל אני כבר לקראת סוף המשחק, והוא עדיין לא נמאס :)

באמת די קל. במיוחד עם הקטע שאתה לא מת... גם זה שאין יותר מידי אוייבים די מעצבן. אבל הבוסים די מאתגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ אני די מסכים עם הביקורת שלך, אבל אני כבר לקראת סוף המשחק, והוא עדיין לא נמאס :)

באמת די קל. במיוחד עם הקטע שאתה לא מת... גם זה שאין יותר מידי אוייבים די מעצבן. אבל הבוסים די מאתגרים.

כן, את הבוס הראשון לקח לי קצת זמן כי קשה ללחוץ מהר עם האגודל על הג'ויסטיק, בסוף לחצתי עם האצבע והיה בסדר.

אגב בקשר לדיאלוגים, נורא שנונים, אהבתי את הדמות של הנסיך הפעם, צחוקר כזה. מזכיר קצת את האופי של ספיידרמן מהקומיקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...