איפה אתם ממליצים לקנות בירושלים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אתם ממליצים לקנות בירושלים

ma4351

Recommended Posts

אני רואה יותר מידי דברים לא טובים על ksp (שיש להם חלקים משומשים או סוג ב' מכיוון שהם מייבאים בייבוא אישי, ואין להם אחריות של יבואן רשמי פה בארץ וכו')

קודם כל מה אתם אומרים זה נכון? אסור לקנות שם?

ודבר שני איפה אתם ממליצים לקנות בירושלים אם כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוויית (אי) קניה מהחנות הנ"ל (P-SEE) - שלחתי חבר לקנות שם עם מפרט מדויק מורכב מהאתר. המוכר שיכנע אותו להחליף כמעט

כל פריט שכתבתי לו בחומרה נחותה יותר שהיתה במלאי. חבר שלי הסכים והתנה זאת בכך שישאל אותי והוא יאשר סופית למחרת.

אמרתי לחבר שלי (שצריך מחשב בסיסי) שהוא יכול להתפשר על הכל חוץ מספק הכח ה(מאד) גנרי שהמוכר שם לו. חבר שלי חזר

אליו למחרת ואמר לו שיספק לו את המחשב עם ספק אחר. בנקודה זו המוכר התחיל לצעוק עליו שהוא עשה הזמנה והוא הזמין חלקים

ספיציפיים ואין לו יכולת להביא ספק אחר ואם חבר שלי מעוניין הוא יכול לקחת את כל המחשב או לבטל את כל ההזמנה. חבר שלי ביטל כמובן,

וביקש רק משחה טרמית שביקשתי ממנו לקנות לי ונענה: "לא רוצה למכור לך, אתה לא קונה כאן יותר".

חבר שלי באמת לא קונה שם יותר וגם כל מי שהוא יכול לספר לו על החוויה המאוד לא נעימה שעבר שם. ככה לא מתנהגת חנות ברמה הכי

גבוהה וחבל כי באמת אין חנויות מחשבים נורמליות בירושלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוויית (אי) קניה מהחנות הנ"ל (P-SEE) - שלחתי חבר לקנות שם עם מפרט מדויק מורכב מהאתר. המוכר שיכנע אותו להחליף כמעט

כל פריט שכתבתי לו בחומרה נחותה יותר שהיתה במלאי. חבר שלי הסכים והתנה זאת בכך שישאל אותי והוא יאשר סופית למחרת.

אמרתי לחבר שלי (שצריך מחשב בסיסי) שהוא יכול להתפשר על הכל חוץ מספק הכח ה(מאד) גנרי שהמוכר שם לו. חבר שלי חזר

אליו למחרת ואמר לו שיספק לו את המחשב עם ספק אחר. בנקודה זו המוכר התחיל לצעוק עליו שהוא עשה הזמנה והוא הזמין חלקים

ספיציפיים ואין לו יכולת להביא ספק אחר ואם חבר שלי מעוניין הוא יכול לקחת את כל המחשב או לבטל את כל ההזמנה. חבר שלי ביטל כמובן,

וביקש רק משחה טרמית שביקשתי ממנו לקנות לי ונענה: "לא רוצה למכור לך, אתה לא קונה כאן יותר".

חבר שלי באמת לא קונה שם יותר וגם כל מי שהוא יכול לספר לו על החוויה המאוד לא נעימה שעבר שם. ככה לא מתנהגת חנות ברמה הכי

גבוהה וחבל כי באמת אין חנויות מחשבים נורמליות בירושלים.

חחחח איזה מוכר ערס .. "לא 'צה למכור ח', מה תעעעעעשה יח'רא ? עני יביא עת סמי דוד שלי עוא איפתח' אותח' "

עזוב בחייך אין בירושלים איפה לקנות חלב לא מקולקל אתה רוצה מחשב ? הכל פה מלוכלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...