איך אפשר להגדיל את הפונטים בצורה נורמלית במסך 24'? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר להגדיל את הפונטים בצורה נורמלית במסך 24'?

boim

Recommended Posts

אהלן,

יש לי את ה 2407 WFP, והאמת הבעיה היחידה שלי איתו היא שהפיקסלים קטנים מדי.

למרות איכותו, יותר נוח לי לעבור עם מסף 19' עם פאנל TN בגלל שהפיקסלים שם גדולים יותר.

ניסיתי כל מני תצורות להגדלת הגופנים:

- הגדלת ה DPI ל 120 - פשוט כל השאר נראה זוועה! אין שום פרופורציה

- הגדלת הפונטים של (כלומר בDISPLAY PROPERTIES, ואז ב APPEARANCES בחרתי ב LARGE FONTS), אך זה מגדיל רק חלק קטן מהפונטים של , ולא את הרוב.

- שינוי הרזולציה מה NATIVE של ה 1920 על 1200 נראה גרוע בכלל, וכמובן לא הגיוני.

למישהו יש רעיון איך אפשר לפתור את הבעיה? אני כבר ממש קרוב להחליף את המסך לקטן יותר בעל רזולוציה נמוכה, אך בעל פיקסלים גדולים רק בגלל הבעיה הזו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד אפשרויות:

בקשר למסמכים כמו וורד או PDF,אתה ודאי יודע כיצד להגדיל את הפונט.נשאר בעיקר האינטרנט.כאן יש כמה אפשרויות שכתבתי עליהן כאן:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=277838.msg2586987#msg2586987

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

תודה על התגובות :)

אני מחפש פתרון כולל, כלומר לא לכל תוכנה להגדיל את הפונט אלא איזה משהו ברמת מערכת ההפעלה שישפיע על הכל.

בהגדרה, זה בדיוק ה DPI. הבעיה היא שזה נראה רע מאוד, ומה שאני מחפש זה פתרון דומה (או אולי זה) שיראה טוב בעיניים..

יש רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאתה מחפש פתרון יותר "כללי",אבל כנראה שאין כזה...מצד שני,למה זה כל כך חשוב לך? במשחקים וסרטים גודל הפונט בודאי לא מפריע לך.במסמכים זה קל ומהיר לשנות (עד כמה אתה כבר מתעסק עם מסמכים...?).נשאר בעיקר האינטרנט. אני רואה שאתה עובד עם פיירפוקס.שם הפיתרון המקובל הוא לשנות את גודל הפונט ע"י לחיצה על מקש Ctrl וסיבוב גלגלת העכבר.כך אני עושה כאשר אני משתמש בפיירפוקס.

אפשרות שניה היא באקספלורר כמו בקישור שצירפתי-(אגב,לא כל אחד מכיר את הטריק הזה..),זה מגדיל את הפונטים באופן משמעותי.לגבי ה-DPI,מנסיוני לא כדאי לשנות אותו ביותר מאחוז או שניים.יותר מזה זה רק מקלקל.

סה"כ אל תתבאס.נסה את הפתרונות שהצענו לך ותראה איך אתה מסתדר איתם.יש אנשים עם מסכי 20" ששם גודל הנקודה קטן עוד יותר משלך והם מסתדרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את הפתרון ש-MS מציעים כאן (סעיף אחרון):

Add the UseHR registry entry:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main

UseHR= dword:00000001

בנוסף לשינוי ה-DPI כמובן. זה יותר טוב מאשר להתעלם לגמרי מהגדרות הפונטים של דפי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית נכנס לקישור שהוא הביא היית יודע...

Internet Explorer 6 (and later versions) automatically adjusts the scale on higher resolution systems when the DPI setting is higher than 96 DPI and the UseHR registry value is added to the registry. (For higher resolution systems, the manufacturer typically does these tasks.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...