צריך המלצה על מאווררים 120 למארז... ועל הדרך הסבר על הסידור. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה על מאווררים 120 למארז... ועל הדרך הסבר על הסידור.

Amit Bar

Recommended Posts

אני מזמין את האנטק 300, וכמו שאתם יודעים מגיעים איתו 2 מאווררים. אחורי 120, ועליון 140.

יש אפשרות להכניס עוד 3 מאוורים, 1 ישירות על הכרטיס מסך ו2 על ההארדיסק.

קודם כל, לא הבנתי איך הסידור עובד כרגע בלי תוספת מאווררים... האחורי מכניס, והעליון מוציא?

ובמידה ויוספו עוד 3 מאווררים שיכניסו, האם המאוורר העליון, היחידי שמוציא אוויר, יעשה את העבודה כמו שצריך?

במידה ואני טועה, אשמח להסבר אחר...

דבר נוסף, אני צריך המלצה על מאווררים מומלצים מבחינת יחס של רעש/קירור.. כי הבנתי שהמארז דיי שקט וקריר, אז הייתי רוצה לשמור על האיזון הזה. בייחוד שהמחש מטר מהמיטה שלי :-\

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שני המאווררים שבאים איתו מוציאים.. אני הייתי מוסיף מקסימום 2 מאווררים שמכניסים, ולא 3 (אבל אפשר שהמאוורר בדלת יוציא אוויר ואז השניים מקדימה יכניסו, זה יהיה אחלה).

לגבי המאווררים עצמם, Zalman ZM-F3. טובים, שקטים וזולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור משתמש ב 300 חייב לציין שהמארז נהדר.

ה120 מאחורה מוציא, ה140 מוציא, לי הייתה באריזה עוד מאורר טריקול אחד

מה שעשיתי זה ככה...

קניתי מאורר הוצאת אוויר של ארקטיק קולינג (שקט שקט עולה באיזור ה 40 ש"ח) שמתי אותו מאחורה, את הטרקול שהיה מאחורה שמתי על הדלת (יש לי 4870 אני חייב שיכנס אויר טרי לכרטיס) ועוד טריקול מקדימה בתוספת מאוורר סיילנט קור של סאנבים,

כל המואררים שקטים (הטריקולים על LOW [על מדיום שומעים אותם טיפה, על היי הם די רועשים] הארקטיק קולינג והסאנבים שקטים שקטים) פשוט תענוג, זה בתוספת סידור כבלים טוב והטמפ' שלך על הכייפאק.

אם אתה רוצה עוד פרטים על המארז צור איתי קשר בפרטי

עריכה - הזלמנים לא בדיוק שקטים, יש מאווררים הרבה יותר טובים במחיר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים שאת המאוורר הנוסף שאני מקבל אני אשים מקדימה(מכניס), ואקנה עוד אחד שמכניס על הדלת?

ואגב, עברתי על המאווררים באתרים השונים ואף פעם לא ראיתי את הפרט "מוציא אוויר/מכניס אוויר"... איך אני אמור לדעת מה אני קונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלשום קיבלתי את המחשב שלי עם אנטק 300 והוספתי שניים כאלו :

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1062

שקטים מאוד (אולי אפילו יותר מהמאוררים של המארז המקורייים). בכל אופן ה-F3 של זלמן רועשים ככה שעליהם בטוח לא היתי ממליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה לדוגמה

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1063

ולמעשה כל הארקטיק קולינגים עם מבנה ה"שקר כלשהו" שאפשר להתקים אותו קר בצורה אחת (גב המאוורר צמוד למארז) הם מאוררי פליטה מכיוון שאי אפשר פיזית להפוך אותו כדי שינק אויר מבחוץ לתוך המארז[br]פורסם בתאריך: 30.08.2008 בשעה 12:10:14

שלשום קיבלתי את המחשב שלי עם אנטק 300 והוספתי שניים כאלו :

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1062

שקטים מאוד (אולי אפילו יותר מהמאוררים של המארז המקורייים). בכל אופן ה-F3 של זלמן רועשים ככה שעליהם בטוח לא היתי ממליץ.

איפה הוספת אותם? אלא מאוררי פליטה בלבד... ויש רק מקום למאורר פליטה אחד על ה 300... (יכול להיות שבעיית הרעש שציינת של ה F7P בת'רד שלך היא בגלל שהתקנת מאורר פליטה מקדימה ותכס יש לך 4 מאוררים פולטים ופשוט נגנב לפריז כל האוויר?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די חלש בקירורים ככה שמעולם לא שמעתי על העניין - אבל אני חושב שאני מבין למה אתה מתכוון.

שמתי את הפתק והוא נצמד לחלק הקידמי ככה שאני מבין שזה בכל זאת אפשרי :D

כמובן שזה גם למאורר העליון וגם לתחתון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא שמו לך את המאוררים מהלינק שנתת :)

פירקתי עכשיו את המחשב של ההורים שלי רק כדי להיות בטוח...

אלו מאוררי פליטה בלבד...

שמו לך את אלה, שמשום מה לא מופיעים באתר של פוקס http://www.arctic-cooling.com/fans2.php?idx=103

אבל על החבר'ה של פוקס הייתי סומך בעיינים עצומות שלא דפקו אותך או משהו בסגנון

צ'מע בקשר לרעש מהפריזר שלך... תנסה להלות ממישהו מאורר 120 או תשתמש באחד שזרוק לך בבית (רק לשם הבדיקה לכן הוא לא חייב להיות ביצועיסט) שים עוד 120 על הדלת (אם אתה לא מתכנן שהוא ישאר שם תדאג שתיהיה שייבת גומי או להבריג אותו דרך כמה שכבות של בד בין ראש הבורג לחלק הצבוע של הדלק אחרת ישרט הציפוי) ותבדוק אם ברגע שמגיע יותר אוויר לכיוון איזור ה כ.מסך/מעבד, הוא מתאמץ פחות ומנמיך סלד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...