2408WFP אכזבה ראשונה ... - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2408WFP אכזבה ראשונה ...

natu

Recommended Posts

עד עכשיו הייתי מבסוט עד הגג מהמסך אם זה בתמונה שהוא מציג עבודה בקבצי ואפילו משחקים!

לאחרונה התחלתי לשחק COD4 באון-לין וה-INPUT LAG ממש גרועה!!!

אני מרגיש שאני משחק שנייה אחרי כולם, יורה על מישהו ירייה קלה ומפספס ובקרב של פנים מול פנים בכלל אין לי סיכוי!

אז מי שמשחק הרבה באון ליין לא ממולץ לרכוש את המסך כרגע עד שיתבהר כל הנושא בגירסה A01.

בעסה!!! :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה לגבי משחקים לא מקוונים ברשת איך התחושה בהם?

האם הצלחת להבחין באסינכרוניזציה בין צליל לפריימים בסרטים? המבקר של BeHardware טוען שזו אחת מהבעיות בדגם זה, בעיה שמובחנת כאשר ה-Input Lag קופץ לגבול העליון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי מאוד להאמין למה שאתה כותב.

אתה בטוח שההרגשה שלך לא מושפעת מ LAG של הרשת ?

האם גם בסרטים אתה מבחין בתוצאה ?

האם יש לך מערכת חזקה מספיק לתמוך ב 24" ?

אני משחק משחקי און ליין עדיין עם 9500pro ואני עד לבעיה רק שאני יורד ל 15 FPS ואני מודע שכרטיס המסך קורס תחת העומס או המעבד.

ב rev 01 יורידו לכמה ? בעוד מאית שניה ?

כמה נותנים המסכים הטובים ביותר שוק עם פנל PVA ? ככל שידוע לי מ 6ml ל 5ml

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב rev 01 יורידו לכמה ? בעוד מאית שניה ?

בינתיים נראה שיש שינוי מפתיע בגישה של Dell. הם לא מתכננים לשנות את הכיתוב של הרוויזיה מ-A00 ל-A01 החל מאמצע יולי מסיבה השמורה עמם. בכל מקרה החלפת הקושחה מתבטאת לעיני הצרכן באפשרות לכוון את ה- Sharpness (האחראי לחדות הטקסט עליה חלק מהצרכנים התלוננו שאינה מיטבית) בקפיצה של 10 ערכים במקום 25 עם כל לחיצה. דברים אלו הובעו על ידי נציג שלהם כאן. בכל מקרה אין ביטחון שהם לא הולכים לשנות כיתוב, היות ואנשים ברחבי ארה"ב לא רוצים לשמוע על A00, והם יצטרכו אולי לבסוף לשנות את כיתוב הרוויזיה על הקופסא. את קיום הקושחה החדשה תמיד אפשר לוודא בתפריט לפי מכוון ה-Sharpness. לגבי שינויים נוספים בענייני Input Lag צריך לעקוב אחרי הדיון הראשי של ה-2408WFP ב-HardForum. אני מקווה שהם יצליחו להקטין את השהיית התמונה, כי זה באמת חבל עבור מי שמעוניין במסך זול עם פאנל איכותי בעל רזולוציית 1920X1200 שישמשו גם למשחקים מקוונים. יכול להיות מצב שיתקנו את הבעיה ויכול להיות שלא. Dell הצהירו כאן שהקטנת השהיית התמונה המוגזמת היא חלק מהיעדים שלהם ברוויזיה החדשה.

כמה נותנים המסכים הטובים ביותר שוק עם פנל PVA ? ככל שידוע לי מ 6ml ל 5ml

המסכים הטובים ביותר עם פאנל S-PVA גם לא נחשבו בעבר לאידיאליים למשחקים מקוונים ברשת עם זמן השהייה, שיכול להגיע לכדי 50ms לערך (עד 3 פריימים לשנייה), אבל זה לא זמן השהייה שנמצא בשמיים לעומת 5 פריימים - ובפועל התחושה של הזזות עכבר בשולחן העבודה יותר רציפה. הם לא ישתלמו לגיימינג נטו אלא כמסכי All-Around תוך הסתייעות בהם לגרפיקה מקצועית.

לפי השוואות שעשיתי בעזרת Digital Versus לגבי השהיית תמונה המסך הכי מיטבי למשחקי רשת מבין האיכותיים הזמינים כיום הוא ה-NEC 2690WUXi שזמני ההשהייה שלו כמעט דומים ל-2407WFP-HC (עליו לא היו תלונות בפורום לגבי פיגורי פריימים במשחקי רשת). אולם כמובן שפה מדובר במחיר יותר מדי מוגזם לגיימינג נטו עבור מסך איכותי. הוא נועד בעיקר להבאה לדפוס במרחב אדובי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבהרה קטנה: אני לא משחק דרך המחשב אלא דרך ה- Play-station 3.

מבחינת משחקים שהם לא מכוונים אין שום בעיה הכל פועל כמו שעון, גם הסינכרון עם הקול וגם תגובות השחקנים.

כמו כן גם בסרטים הכל תקין.

ואני די בטוח שאני לא מושפע מהלג של הרשת.... הוכחה לכך שהלג של המסך הוא הבעיה היא כאשר אני קופץ נגיד ממקום גבוהה ונפצע מין הילה אדומה אופפת את המסך אז במקום שזה יקרה ברגע הנחיתה זה קורה בבירור חצי שניה אחרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ערכתי בדיקה קצרה וחיברתי את הסוני 3 לטלוויזיה שלי בסלון (CRT עם קצב רענון של 100hz ) והתחלתי לשחק באון ליין ואכן יש שיפור בזמן התגובה, והאופן והיכולת שלי להרוג את שחקני היריב.

אבל איכות התמונה פשוט איומה לעומת חיבור ה-HD של הסוני 3 למסך המחשב.

האם יש דרך כלשהי להוריד את הINPUT LAG למינימום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...