עזרה בבחירת מסך 22 רחב עד 2000 ש"ח - איבדתי את הכיוון - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת מסך 22 רחב עד 2000 ש"ח - איבדתי את הכיוון

shlompis

Recommended Posts

שלום לכולם,

מזה זמן אני קורא פה בפורומים השונים - יש פה מידע מצויין ואנשים רבים עם ידע.

הצלחתי להתמקד בעזרתכם על מעבד, לוח כמות וסוג זיכרון למחשב החדש שאני מתכנן לרכוש לקראת תחילת יולי.

מה שכן, טיפה נבוך מהעובדה שלא הצלחתי להבין, ולבחור מסך עבורי,

מגוון הדעות והמוצרים מצליחים לבלבל אותי כל פעם מחדש :s05:

כבר התבלבלתי איזה מסך טוב לגלישה ועבודה רגילה בסביבית אופיס-מערכת הפעלה וכו', איזה מסך טוב למשחקים, סרטים וכך הלאה.

התגובות החריפות של משתמשים בקטילת מסכי סמסונג, LG, אסוס, אפילו עם מסכי TN מרתיעה אותי למרות שהם נראים לי.

הבנתי שהפנלים האיכותיים יותר (לא פנלי TN) יקרים משמעותית בעיקר בגודל המסך שאני מעוניין לרכוש - 22' (אם הייתי יכול הייתי רוכש 24' )

אז אבקש את עזרתכם,

אני לא מחשיב את עצמי כאנין טעם בצורה חריגה אך אשמח שהמסך יציג תמונה איכותית וקרובה ביותר למקור,

בעבודה אני יושב על מסך ViewSonic 930B, לא הצלחתי לכוון אותו כפי שאני אוהב, אך הגעתי לתצוגה שמספקת אותי.

לפני כן ישבתי על מסך LCD 17 של Mag, יחסית סביר.

לאחרונה אבי רכש את הסמסונג 226BW והתמונה לטעמי.

אני מחפש מסך רחב בגודל 22'

אני אשב ישירות מול המסך

חשוב לי שיעבוד היטב בשימוש היום יומי - משמע , , הצגת דיגיטלית באיכות צבעים גבוהה כדי שאוכל לעבוד עם תוכנות לעיבוד ותיקון התמונות.

כרגע אין צפי למשחקים, אך בעוד כחצי שנה אני בהחלט מתכנן להתחיל לשחק, בעיקר משחקי לחימה בגוף ראשון ומרוצי מכוניות למינהם, יתכן שעם הריח יבוא התאבון ;D

כיצד אני יכול לדעת לפני הרכישה שהמסך שבחרתי יכול להציג סרטי HD, האם יש פרמטר שמעיר על זה ?

התקציב שעומד לרשותי הוא עד 2000 ש"ח +\- , כמובן שאם יש מסך ב- 1500 שיספק את התמורה אז מצויין.

אשמח לקבל סיוע, אפילו מספר מועמדים כדי שאוכל לגשת ולחפש אותם בחנויות

אגב,

השימוש במחשב בבית הוא רק בשעות הערב/פנאי ולא שימוש מסיבי בכל שעות היום, אך מכיוון שמסך המחשב ימשיך איתי גם למחשב הבא והוא כנראה החלק היקר ביותר במחשב אני רוצה לבצע את הבחירה הנכונה ביותר.

תודה לכל מי שיסייע

שלומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם התמונה ב-226BW לטעמך, אז למה לא ללכת עליו?

ASUS VW222U הוא אפשרות טובה נוספת.

משום שלא תמצא שום מסך 22" איכותי יותר באופן שאפשר להבחין בו (כי כולם עם פאנל TN), אין סיבה לחרוש יותר מידי ולהתלבט בין עשרות דגמים שההבדלים ביניהם מינימליים.

אם תוכל למצוא שאריות של ה- 2007FP/2007WFP, תקבל מסך איכותי משמעותית מכל ה-22", אבל הוא יהיה 20".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך 20' לא אופציה

226BW הוא דגם שסיים את חייו, אני מעדיך לרכוש מסך אחר,

בנוסף הבנתי שהוא מגיע עם פנלים שונים כל פעם.

Dell יקרים מאוד ולא מספקים יתרונות מול המתחרים, את המסכים הטובים כבר לא ניתן להשיג.

Asus - כמה דגמים של להם ? כבר הלכתי לאיבוד - MW221C , vw222u , VK222U.

סמסונג החדשים - מה ההבדלים בין 2253 ל- 2243 מבחינת הפאנל ?

LG W2252TQ - ראיתי בחנות, הציגו סרט על המסך התמונה נראית אחלה, לא היה לי מקור להשוואה.

בקיצור - לפי מה שרשמתי מפתיחה, אשמח לקבל המלצות לדגמים שמתאימים לשימושים שלי.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוונתי שהחליפו את ליין הדגמים בסדרות חדשות ואני מעוניין לרכוש את הדגמים המעודכנים,

אלא אם כן נאמר בפרוש שהדגמים החדשים נחותים מהדסרות החדשות (כמו שנאמר על מסכי לדוגמא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...