צריך חוות דעת על VW222u של ASUS או SAMSUNG 226BW - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך חוות דעת על VW222u של ASUS או SAMSUNG 226BW

b007

Recommended Posts

מישהו יכול לתת לי חוות דעת.. פשוט אני צריך להזמין היום את המסך..

ואין לי מושג במסכים - כולם נשמעים לי אותו דבר..

אם אתה עדיין מתלבט, יש לי את ה-VW222U כבר כמה שעות והוא על הפנים. אולי זה המסך הספציפי הזה (למרות שאני בספק). תתרחק ממנו, מניסיון אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם שלי על הפנים. מבחינת דיוק צבעים הוא יותר גרוע ממסך TN של מלפני 5 שנים. אני מאוד לא בררן בעניין של דיוק צבעים, ובגלל זה קניתי TN, אבל פה זה מוגזם. כמעט שאין קשר בין הצבע האמיתי למה שרואים על המסך. הכל מאוד בהיר ומבריק. מוזר שהוא קיבל ביקורות מעולות במספר אתרי חומרה וגם ביקורות מעולות של משתמשים.

שמתי לב שיבואנים שונים נותנים אחריות שונה. אולי יש במסכים האלה כמה פאנלים, או כמה איכויות?

כתוב על הקופסה made in china

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גאי ודניאל, אתם לא היחידים, גם לי יש את האסוס ובאמת חרא ! כאילו יש לו רק איזה 16 צבעים ...

מה שכן, במשחקים ב game mode הוא סוף הדרך , בקיצור מסך לגיימרים ולא לסרטים או ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=335393.msg2907196#msg2907196 date=1211432029]

גאי ודניאל, אתם לא היחידים, גם לי יש את האסוס ובאמת חרא ! כאילו יש לו רק איזה 16 צבעים ...

מה שכן, במשחקים ב game mode הוא סוף הדרך , בקיצור מסך לגיימרים ולא לסרטים או תמונות ...

קראתי עשרות ביקורות של משתמשים, למשל ב , ואף אחד לא התלונן על זה. גם הבודדים שנתנו למסך ציון נמוך התלוננו על דברים אחרים.

נראה לי מאוד מוזר... אני אנסה לצלם את שני המסכים בשבוע הבא כשהם עובדים במקביל ואעלה לפה את התמונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תמונות לא ממש יעזרו להראות שהאסוס גרוע. זמן חשיפה מאוד מפריע להראות מה באמת רואים במציאות, מכיוון שבהירות המסכים שורפת גוונים בתמונות או שהמסכים נראים כבהירים למדי. אבל אתה מוזמן להעלות את התמונות. אני לא שולל לחלוטין את הרעיון.

מבקרי מסכים לא מצלמים מסכים להשוואת דיוק בצבעים ביניהם אלא רק להשוואת זוויות צפייה וזליגות אור. רק מי שיש לו מכייל חומרתי יוכל לתת תרשימי dE94 על מנת לדעת איפה המסך נכשל מהקופסא, מה שחסר בביקורות של Xbit (שם ה-VW222U זכה לחוות דעת חיובית יחסית לדגמים אחרים שנבחנו מולו). ב-Xbit מתמקדים יותר בפיענוח עקומות גמא מהקופסא ובמצבי תמונה שונים וכן בתיאור מילולי של התמזגות גוונים כהים או בהירים בהתאם לכיווני ניגודיות. אותי זה לא מספק. בעיקרון במסכי TN במרבית המקרים כיוון הניגודיות לנמוכה מדי מכהה את התמונה יתר על המידה ובמצב הקיצון העליון גוונים בהירים מתמזגים ביניהם.

בכל מקרה מי שרוצה מסך TN טוב יותר מהאסוס ברפרודוקציית צבע ואין לו את התקציב לרכוש מסך בעל פאנל איכותי ב-1900 שקלים ואילך, יכול לקחת את ה- E228WFP (עליו ניתנה חוות דעת חיובית בביקורת של 22" לאתר) ולהתפשר קצת מבחינת התגובתיות במשחקים מהירים, בהם האסוס VW222U טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך ממש לא על הפנים יש לי אותו די הרבה זמן ואני נהנה מכל רגע

גם אם תקרא בביקורות נאמר שהוא טוב אך נדרש כיול בצבעים

ולכן הצבעים באים מהמפעל אכן מזעזים רק כדי לפתור את זה נכנסים להגדרות ומשנים את כל הrgb

ואת יחס הקונסטרקט והצבעים

וכך פותרים את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך ממש לא על הפנים יש לי אותו די הרבה זמן ואני נהנה מכל רגע

גם אם תקרא בביקורות נאמר שהוא טוב אך נדרש כיול בצבעים

ולכן הצבעים באים מהמפעל אכן מזעזים רק כדי לפתור את זה נכנסים להגדרות ומשנים את כל הrgb

ואת יחס הקונסטרקט והצבעים

וכך פותרים את הבעיה

אתה יכול לפרט מה ההגדרות שאתה משתמש בהן? בהירות, ניגודיות, וכו'.

אני מניח שזה שונה ממסך למסך, אבל זה יכול לתת כיוון כללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...