מתלבט קשות בין 2 מסכי מחשב עד 1150 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט קשות בין 2 מסכי מחשב עד 1150

kola

Recommended Posts

שלום לכם

התקציב שלי למסך הינו כ1000 ש"ח אפשרי חריגה קטנה של עד 50-150 ש"ח לכל היותר.

לאחר חיפושים רבים מצאתי את 2 המסכים הבאים:

Samsung 931BW -

990 ש"ח

מסך 19 L1900J

1100 ש"ח

אשמח לקבל המלצות למסכים נוספים או לבחירה בין שני המסכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מומלץ לקחת 19" רחבים. הם יותר נמוכים מ-17", לא נותנים בסה"כ יותר שטח עבודה מ-19" רגיל ובעצם לא משתלמים בכלל.

אם אתה נשאר בתחום התקציבי של 1150 שקלים קח את ה-L1900J (אפשר גם לחסוך עוד סכום קטן עם L1953TR . ההבדלים באיכות התמונה בין שניהם זניחים. אבל ב-L1953TR ספק הכח הנו מובנה ולא חיצוני בניגוד ל-L1900J. מה גם שב-L1900J צריך לשנות את פרמטרי התצוגה באמצעות תוכנה בזמן שב-L1953TR יש כפתורי שליטה מאחורי המסך).

אם אתה מוכן להוסיף תקציב, Samsung 943B שעולה כ-1200 אמנם לא ייתן איכות תמונה טובה יותר מזו של ה- הנ"ל , אך לפחות בניגוד אליהם הוא יאפשר לך לשנות גובה ולגשת בנוחות לכפתורי השליטה שבחזיתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה באמת חשבתי לרכוש את הLG L1953TR השגתי אותו במחיר 1050 השאלה אם זה אכן משתלם

קיבלתי על המסך הזה ביקורות טובות מאוד, אבל השאלה אם לא יצא משהו יותר טוב מהמסך הזה כי הוא יחסית וותיק בשוק

בנוגע לL1900J האם קיים הבדל משמעותי בין הL1900J ל L1900R ?

וברומו של עניין ללכת על הL1953TR בלי להתלבט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

L1900R נסקר כאן. לא זכה לביקורת אוהדת במיוחד. לי נראה ש-L1900J שונה ממנו רק בהיבט העיצובי החיצוני, כשבכל שאר פרמטרי תצוגה וכיול הוא זהה לו.

על ה- L1953TR אתה יכול לקרוא כאן, ב-XBIT אומרים שהמסך פונה למשתמשים אשר רוצים להשקיע תקציב מינימלי, במיוחד , שלא ממש איכפת להם מהנדסת האנוש הגרועה שלו. אני לא חושב שתמצא הבדלים מכריעים בין שלושת המסכים מבחינת איכות תצוגה, כך שבבחירה אקראית לא תיפול על מסך יותר גרוע אחד ממשנהו.

בקשר לדיעה הנפוצה שבשוק מסכי המחשב, כמו בשוק רכיבי החומרה, דגמים חדשים משתפרים באופן משמעותי מיורש ליורש - זו דיעה מוטעית. כשהפאנלים נשארים מאותו סוג TN השוני מתבטא יותר בעיצוב חיצוני ובכיול שונה של ניגודיות דינמית בכדי לפרסם יחס ניגודיות מנופח, שאינו חשוב כלל לעומת הסטטי. איכות התמונה לא משתנה. (במקרים חריגים יש נסיגה, דווקא בפאנלים איכותיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד 1150 ¤ לא ניתן לראות באתר של אייבורי דגם עדיף על שלושת המסכים של .

מומלץ שתרכוש את ה-L1953TR , מכיוון שבהתאם לממצאים של הביקורת לאתר אודות איכות התצוגה הגרועה של ה-L1900R אין סיבה להעדיף דווקא אותו (ויש סבירות מסויימת ש-L1900J, וגם L1900E, לא יהיו שונים ממנו משמעותית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הסמסונג 931BW.... הוא מסך סבבה בעיקרון... איכות תמונה טובה והכל אצלו די טוב.... הבעיה הכי בולטת אצלו זה שאי אפשר לכוון לגובה....

מה שכן, בכל מקרה הייתי ממליץ לך להשקיע ב20" , ההבדלים בין האיכויות של מסכי 20" ו19" גדולים מאוד, ולדעתי ההשקעה במחיר משתלמת...

אם בכל זאת 19", הסמסונג נותן אחלה של תמורה למחיר, לשיקולך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...