ds3r VS x38ds3r (בעצם, התלבטות בין crossfire לבין פיתרון של כרטיס בודד) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ds3r VS x38ds3r (בעצם, התלבטות בין crossfire לבין פיתרון של כרטיס בודד)

asta

Recommended Posts

המשחקים ומערכות ההפעלה להרצתם נעשים תובעניים יותר ויותר מבחינת החומרה שהם דורשים (לדוגמא crysis+vista )

כל זה מתנגש עם העובדה שישנה האטה ביכולת מזעור הטרנזיסטורים וישנה מגמה הולכת וגדלה של מעבר לריבוי ליבות (גם בשוק המעבדים וגם בשוק המעבדים הגראפיים ).

בנוסף יש נטייה לעבור למסכים גדולים יותר (24-30 ) שמטילים דרישות גבוהות מבעבר על כרטיסי המסך.

כיום הביצועים שניתן להשיג על ידי שימוש בשני כרטיסי mid-range גבוהים משמעותית מהביצועים שניתן להשיג באמצעות כרטיס high-end בודד ,וגם העלות של שני כרטיסים תקציביים, זולה יותר מאשר רכישת כרטיס high-end בודד.

על רקע המעבר העתידי שלי למסך 24 איכותי עם רזולוציה טבעית גבוהה מאוד ,יש לי התלבטות גדולה.(קיימת גם אפשרות שאני אקנה גם מסך 28-30 )

אני חושש שאם עכשיו ,אני אקנה את הלוח היותר זול((ds3r ב-600 ¤ +- אני אצטרך בעת שדרוג המסך לרכוש כרטיס high-end בהוצאה תקציבית גבוהה מאוד שהייתה יכולה להימנע אם מראש הייתי קונה לוח יותר יקר ב-300 ¤ (x38ds3r ב- 900 ¤ ) שהיה מאפשר לי לרכוש 2 כרטיסים תקציביים

מה דעתכם בנושא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה היחידה כיום לרכוש כרטיסי מסך יקרים , היא CRYSIS שב1920על1200 (אני במצב שלך ומתלבט) רק שך 9800GTX או 9800GX2 אחד נותנים בו 30FPS.

לכל המשחקים האחרים מספיק כרטיס מסך 1 בלבד לשחק על 30+ FPS ולשדרג בעוד שנה לכרטיס חדש במחיר של כ1500 ש"ח.

מפה, תסיק לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיום הביצועים שניתן להשיג על ידי שימוש בשני כרטיסי mid-range גבוהים משמעותית מהביצועים שניתן להשיג באמצעות כרטיס high-end בודד ,וגם העלות של שני כרטיסים תקציביים, זולה יותר מאשר רכישת כרטיס high-end בודד.

מה דעתכם בנושא ?

כמה דברים להוסיף:

1. המשפט הנ"ל מוטעה, 9800GX2 שווה ערך לשני 9800GTX למעט אולי 5 FPS שזה כלום הבדל, לא בכל המשחקים, אבל הוא עולה פחות משני 9800 GTX:

9800GX2 עולה כ2700

שני 9800GTX עולים כ3100, 400 שקל יותר. ממש לא מצדיק 5 FPS, יודע מה. גם לא 10 נגיד אם זה היה ההבדל.

תראה את הוידאו הזה שמשווה בדיוק את מה שאתה שואל. 9800GTX אחד, שני 9800GTXים או 9800GX2 אחד ...

תוצאות:

9800GTX: 18 FPS ממוצע.

9800GTX ב מביא 36 FPS ממוצע.

9800GX2: מביא תוצאה של 32 FPS ולכן לדעתי, שווה יותר משני 9800GTX במחיר יקר כי כל מה שאתה צריך הוא 30 FPS בשביל לשחק חלק !

2. יש מגמה לעבו4 למסכים גדולים יותר? ו . . .? הרי הכל תלוי בכיס שלך. אם אתה חי לבד ומכלכל את עצמך אתה שולט על התקציב שלך ובוחר אם להשקיע החודש כסף בסיגריות או שדרוג המכונית או לא יודע מה, או שאתה משקיע במסך מהמם כמו איזה 2408WFP ונהנה ממנו. אז "מגמה עולמית" עומדת ביחס ישיר לעומד הכיס שלך.

3. כמובן שעדיף לקנות לוח SLI עם צ'יפסט של NVIDIA. אמאמה, אם אתה רוצה לוח טוב שינצל SLI וייתן עוד איזה 5-10 FPS מלוחות 780I, אתה צריך ללכת על לוח 790I יקר כמו ה STRIKER II NSE מבוסס 790I ULTRA ואז להשקיע ב DDRIII, כי הוא תומך רק בו וזה כבר יוצא ממש יקר.

שוב, עומק הכיס שלך יקבע את "המגמה" העולמית שלך להתקדם.

אם אין לך כסף - קנה עם חריץ PCI-E אחד ותהנה.

רק אתה תוכל לענות לעצמך מפה ואילך. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים להוסיף:

1. המשפט הנ"ל מוטעה, 9800GX2 שווה ערך לשני 9800GTX למעט אולי 5 FPS שזה כלום הבדל, לא בכל המשחקים, אבל הוא עולה פחות משני 9800 GTX:

9800GX2 עולה כ2700

שני 9800GTX עולים כ3100, 400 שקל יותר. ממש לא מצדיק 5 FPS, יודע מה. גם לא 10 נגיד אם זה היה ההבדל.

תראה את הוידאו הזה שמשווה בדיוק את מה שאתה שואל. 9800GTX אחד, שני 9800GTXים או 9800GX2 אחד ...

תוצאות:

9800GTX: 18 FPS ממוצע.

9800GTX ב מביא 36 FPS ממוצע.

9800GX2: מביא תוצאה של 32 FPS ולכן לדעתי, שווה יותר משני 9800GTX במחיר יקר כי כל מה שאתה צריך הוא 30 FPS בשביל לשחק חלק !

2. יש מגמה לעבו4 למסכים גדולים יותר? ו . . .? הרי הכל תלוי בכיס שלך. אם אתה חי לבד ומכלכל את עצמך אתה שולט על התקציב שלך ובוחר אם להשקיע החודש כסף בסיגריות או שדרוג המכונית או לא יודע מה, או שאתה משקיע במסך מהמם כמו איזה 2408WFP ונהנה ממנו. אז "מגמה עולמית" עומדת ביחס ישיר לעומד הכיס שלך.

3. כמובן שעדיף לקנות לוח SLI עם צ'יפסט של NVIDIA. אמאמה, אם אתה רוצה לוח טוב שינצל SLI וייתן עוד איזה 5-10 FPS מלוחות 780I, אתה צריך ללכת על לוח 790I יקר כמו ה STRIKER II NSE מבוסס 790I ULTRA ואז להשקיע ב DDRIII, כי הוא תומך רק בו וזה כבר יוצא ממש יקר.

שוב, עומק הכיס שלך יקבע את "המגמה" העולמית שלך להתקדם.

אם אין לך כסף - קנה עם חריץ PCI-E אחד ותהנה.

רק אתה תוכל לענות לעצמך מפה ואילך. :xyxthumbs:

תודה , בהחלט נתת לי חומר למחשבה .

נראה לי כעת שמערכות \CROSSFIRE מתאימות לאותם קיצוניים שהכסף הוא לא פונקציה בשבילם או לחילופין לכאלו שיש להם כרטיס מסך חזק מדור קודם, וביכולתם לקנות כרטיס דומה בעלות זניחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...