האם ניתן להפעיל את ה garbage collector ידנית ??? ועוד שאלות ב C# - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן להפעיל את ה garbage collector ידנית ??? ועוד שאלות ב C#

eli33

Recommended Posts

אם אני למשל יודע שאני משתמש בהמון אבל רק לצורך פעולה מסויימת ואחריה אני לא צריך אותו

אני יודע שה garbage collector פועל אוטומטית לנקות את הזיכרון. אבל,

יכול להיות שבמשך הזמן שאני רץ בתוכנית אני אשתמש בעוד ויכול להיות שיחסר לי בגלל שה garbage collector עדיין לא שיחרר את הקודם.

חשבתי אולי אפשר להפעיל אותו ידנית לאחר הפעולה הראשונה ואז אני אהיה בטוח שיש לי מספיק ....

יש לי עוד כמה שאלות קטנות :

איך אני גורם לכך שאם אני עומד עם העכבר על איזה button מסויים אני אראה הסבר (שאני רשמתי כמובן) בתוך תיבה צהובה כזאת?

כתבתי תוכנית שעושה כל מיני פעלות על DataBase . התוכנית בעברית. איך אני יכול לעשות שיהיה למשתמש אפשרות שיבחר להחליף שפה לאנגלית למשל.

בהקשר לאותה תוכנית שכתבתי איך אני יכול לעשות התקנה של אותה תוכנית(בלי קשר לשפה).

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך סיבה אמיתית לדאוג לGC אם אתה מתכנת בסביבת dotNet.

אתה יכול לקרוא קצת על המנגנון כדי להבין אותו, כי נראה שאתה לא כ"כ בקיא במה שקורה שם.

http://www.csharphelp.com/archives2/archive297.html

אבל אם אתה עדיין מתעקש להשתמש בו, אז יש אובייקט שקוראים לו GC, ויש תחתיו מתודות סטאטיות ששולטות על הקולקטור של dotNet.

אבל שוב, לדעתי זה מיותר, אני עובד עם dotNet כבר שלוש שנים, ובצורה אינטנסיבית, ולא קרה שבאמת הייתי צריך להשתמש בGC באופן ידני.

אם אתה רוצה לתת למשתמש ממשק אנגלי לתוכנית שאתה כתבת, שכל הממשק שלה הוא בעברית, אזי אתה צריך לממש מתודה שפשוט תשנה את הטקסט (והעימוד) לאנגלית. אין שום דרך קסומה לעשות את זה.

עד כמה שאני מכיר, יוצרים התקנות ע"י תוכנות חיצוניות, למרות שאני יודע על אפשרות של installer בתוך הVS, אני מעולם לא חקרתי את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לממשק מעברית לאנגלית..כמובן שזה לא באופן קסום התכוונתי מה הדרך המקובלת בדרך כלל שבה הכי פשוט לעשות את זה.

למשל יש כל מיני תוכנות שמורידים איזה קובץ קטנטן מהאינטרנט מוסיפים אותו לאיזה תיקייה בהתקנה ויש אפשרות לעוד שפה.

מה שאני מתכוון שתתנו לי את הכיוון איך לעשות את זה.. (לא בהכרח לפי הדוגמא עם הקובץ שנתתי).

בקשר לGC תודה על המאמר אני אקרא ואחכים כי בעצם זאת הייתה הבעיה שלי שאני לא ממש מבין איך ה GC עובד.

בקשר לאיך לעשות התקנה לתוכנית אני עדיין מחכה לתשובה ממישהו.

תודה על התגובה Aurora Borealis :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני גורם לכך שאם אני עומד עם העכבר על איזה button מסויים אני אראה הסבר (שאני רשמתי כמובן) בתוך תיבה צהובה כזאת?

אתה צריך להשתמש באובייקט מטיפוס ToolTip.

http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/system.windows.forms.tooltip.aspx

(יש שם דוגמה לשימוש)

לגבי שפות שונות:

נהוג להשתמש בקבצי resource שמכילים את כל הטקסטים של האפליקציה שלך. יוצרים קובץ כזה עבור כל שפה, וכשרוצים להחליף שפה פשוט מחליפים את קובץ ה-resource שמשתמשים בו.

יש כמובן הרבה מאמרים ברשת על הנושא (חפש localization בגוגל). הנה אחד לדוגמה:

http://www.theserverside.net/tt/articles/showarticle.tss?id=LocalizationPractices

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...