פרוייקט החלפת קבלים בX-FI זקוק למידע... - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט החלפת קבלים בX-FI זקוק למידע...

BOMBADIR

Recommended Posts

אני זוכר שפעם קראתי כמה כתבות על אנשים שהחליפו את הקבלים של הXFI שלהם ושיפרו בעצם את כל איכות הסאונד...

אני בעל X-FI PLATINUM וחשבתי לבצע את המוד הזה...

יש למישהו אולי לינק לכתבה או משהו שיעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני אקצר לך את המסע כי אני כבר עברתי אותו- את הLM4562 יש רק באופן סיטונאי (לא מוכרים פחות מ-100 יח' אאל"ט) וקבלים ייעודיים איכותיים לאודיו לא סביר שתמצא... (אני מדבר על Blackgate, Nichicon, Jensen, Audio-Note)

אתה צריך להזמין דגימה "חינם" מהאתר של NATIONAL SEMICONDUCTOR ואת הקבל(ים) שלי אני הזמנתי מפה: http://www.hificollective.co.uk/

המוד עצמו מאוד פשוט אם יש לך ציוד מתאים וניסיון בהלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני אקצר לך את המסע כי אני כבר עברתי אותו- את הLM4562 יש רק באופן סיטונאי (לא מוכרים פחות מ-100 יח' אאל"ט) וקבלים ייעודיים איכותיים לאודיו לא סביר שתמצא... (אני מדבר על Blackgate, Nichicon, Jensen, Audio-Note)

אתה צריך להזמין דגימה "חינם" מהאתר של NATIONAL SEMICONDUCTOR ואת הקבל(ים) שלי אני הזמנתי מפה: http://www.hificollective.co.uk/

המוד עצמו מאוד פשוט אם יש לך ציוד מתאים וניסיון בהלחמה.

ביצעת את המוד?...

כבר יצא לי היום לצאת לכמה חנויות אלק' ולהבין שאני לא ימצא משהו טוב ...ועוד ניסו לדחוף לי קבל של ADE בטענה שהצבא משתמש בהם כאילו איכפת לי...

והבנתי שהדבר היחידי שאני יכול לעשות זה להזמין מחול את הרכיבים...

השאלה היא שאני מזמין את דגימה...כמה שולחים?..הבנתי שבדרך כלל זה 3 לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

דיברתי עם המפיצים של NATIONAL SEMICONDUCTOR בישראל (איסטרוניקס)

ולצערי אין להם את הOPAMP המבוקש....כנראה אין מנוס מלבקש לשלוח סמפלים מהאתר הרשמי...

הבנתי שישנה אפשרות לשליחת הסמפלים בחינם גם בלי לשלם דמי משלוח משיהו מכיר את הדרך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך מייל של אירגון זה יכול לעבוד. אבל במחיר של משהו כמו 13 דולר למשלוח UPS עד הבית, אל תהייה קמצן מדיי :)

Anatoli.

חח ה13 דולר פה זה לא הבעיה....הבעיה זה שאני צריך לארגן עכשיו כרטיס בינלאומי ואני ממש לא אוהב ללכת לבנק...

כנראה שאין מנוס מללכת לבנק :/

בכל אופן...אני גם יצטרך קבל של גולדן גייט למעגל אספקת המתח...יש לך אתר טוב להזמנת קבלים כאלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

what are the exact pats you're looking for? I'll be ordering black-gates to someone in the states who will bring them here for me in a month or so. I may be making an order from digikey sometime too.

if you're interested in other caps, list them

I'll probably order from here or here

תודה על האתרים...

אני כנראה כבר יזמין איזה 4-5 קבלים כאלו,גם ככה המחיר יחסית זול ואם אני יצטרך בעתיד אז טוב שיהיה...

דרך אגב..אם עוד מישהו רוצה להשתתף ברכישת הקבלים שיגיד לי אני יזמין גם לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...