K340 מישהו עוד זוכר? :) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

K340 מישהו עוד זוכר? :)

anatoli

Recommended Posts

אהלן חברה,

כן כן, עוד זוג של K340 נחת אצלי אתמול והנה התוצאה:

img34001gu3.jpg

נשאר רק להדביק את הבד על הגרילים החדשים וזהו. כמו שניתן לראות הזוג הזה הוא Balanced עם מתאם לחיבור 1/4". כמובן שכרגע אין לי שום מגבר ששווה בשבילו לבדוק Balanced, אבל אני מעדיף לא להגביל אפשרויות בעתיד, שכן להעביר מ-4pin XLR ל-1/4" זה אולי קל, אבל הפוך זה בלתי אפשרי :)

כמובן שגם הזוג הזה הוא הגרסא הירוקה והאיכותית ביותר של האוזניות.

שמעתי בהן, אחרי המון זמן שלא שמעתי זוג K340. אני תוך רגע הבנתי למה אהבתי אותן כל כך. פשוט פנטסטיות. פירוט, במה, באס, כל כך יפה, כל כך כיף. מדהים. הזוג הזה הוא כנראה הזוג שאני הכי אוהב עד עכשיו. אומנם מבחינת הוא זהה לקודמים. אך הכבל קצת גמיש יותר שכן עשיתי אותו דק יותר ועם ציפוי שונה. מעבר לזה שלמדתי היום לעבוד עם חוט ומחט ועשיתי פה טריק או שניים חדשים. מה שאומר מיקרופוניות אפסית, והכבל יחזיק יותר ממני :) מעבר לזה, הזוג הזה מכיל אלמנטים אלקטרוסטטים במצב פשוט חדש. הייתי בשוק כשפתחתי את האוזניות עד כמה הכל נקי ומבריק פשוט. במיוחד אחרי שכשהאוזניות הגיעו אתמול וראיתי שהקונקטור עליהן לא מקורי נבהלתי ופחדתי שמה התעסקו גם בפנים. לשמחתי, בפנים הכל פיקס ומקורי לחלוטין.

לאילו שלא מכירים את הפרוייקט. בחתימה שלי יש קישור לפרוייקט ה-K340. הפעם עשיתי כל מה שהיה עד עכשיו כמובן, מלבד פאנלים מעץ לצדדים. אך עם חיבור Balanced זה מפצה :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שאני מחליף? יש PX100, יש MS-1, יש K1000. וכרגע (כנראה שזה יהיה זמנית בלבד) יש K340. הייתי רוצה להשאיר אותן, אבל יש לי כרגע יותר מדיי כסף באוזניות, וזה משהו שלא נותן לי נחת.

בנוגע ל-Balanced. צריך 4 חיבורים. במקרה הזה יש 4pin XLR. הרבה פעמים אתה רואה שבמקום זה עושים שימוש בחיבור 3pin XLR לכל ערוץ, כשאחד מהם מנותק. מבחינת האוזניות זה אותו דבר. מבחינת הראש, זה יותר כבד, ובמחינת הכיס, זה יותר יקר. לכן, אני מעדיף להשתמש בחיבור יחיד שזה גם נוח יותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבודה נהדרת אנטולי, אני מצפה לשמוע אותן בקרוב ;)

אבל גם הכניסות/יציאות במקור או מגבר Balanced הן תמיד ל-2 חיבורי XLR. כך שאתה לא יכול לחבר רק מחבר אחד...

אתה צודק חלקית, באמת לרוב מגברי האוזניות יש שני חיבורים של שלוש פינים, אבל...

ל-K1000 ול-TakeT H2 יש חיבור של ארבע פינים, ואלה שתי האוזניות היחידות שאני מכיר שמגיעות מוכנות ל-balanced בסטוק.

בסה"כ אין סטנדרט לחיבור ב-balanced.

הרוב משתמשים בפעמים xlr שלוש פינים נקבה(במגבר כלומר, כשהסטנדרט ליציאה ב-xlr הוא זכר) כי זה הסטנדרט דה פקטו שנקבע ע"י headroom.

וגם זה מסיבות טכניות לחלוטין, לניוטריק יש חיבור שלוש פינים נקבה עם 1/4" שחוסך מקום בפאנל.

בכול מקרה אין בעיה בלהכין מתאם מארבע לפעמים שלוש(ואת האדמה בשלוש לא לחבר לכלום).

אגב, יש הגיון חלקי בלחבר עוד פין לאדמה באוזניות balanced - כדי לחבר לסיכוך של הכבל. אבל הוא תאורתי לחלוטין.

(תמיד אפשר לחבר לגוף של הקונקטור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן איש :)

נראה לך שזה נגמר פה? אני כבר מחפש עוד זוג להביא. בסופו של דבר יימאס לי מלמכור אותן ואני אשאיר זוג לעצמי (משהו שלמעשה אני מתכנן לעשות כבר הרבה זמן).

אני רק חייב לציין שחיברתי אותן היום ליציאות הרמקולים של ה-845 (שהיה אצל שמשון) וישירות מיציאת הרמקולים (לא אוזניות) הסאונד פשוט חלומי. לא שמעתי אותן כך מעולם.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת לא הבנתי איך אתה לא שומר לעצמך K340 שישמשו אותך..זה כמו הפתגם העתיק שאומר שהסנדלר הולך יחף..או הדייג שלא אוהב דגים.

אחרי על העבודה שאתה משקיע בהן,תפרגן גם לעצמך זוג של K-340.כל חובב/אספן אוזניות צריך שיהיו לו כאלה באוסף.ומגברי הוינטג' של רוטל אכן משתדכים נפלא

לאוזניות האלה.קניתי לא מכבר רסיבר וינטג' נוסף של רוטל-דגם -603 שהוא 50 וואט לערוץ,ואין מה להגיד-כמה שאהבתי את הרוטלים הקודמים שלי-הוא עוד יותר

טוב מהם,ומעיף לשמיים את ה-K340 ואת הרמקולים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת, ובסוף יהיה, אל תדאג :)

יש לי בצד ציפוי עץ Paduak צבוע אדום שאני שומע לעצמי, וכבר חושב על כל הדברים שאני אעשה לאוזניות שאני אשמור לעצמי. אבל עד אז יש עוד שנה לדעתי :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה מאוזן :)

בעיקרון חיבור מאוזן אומר שיש פין סיגנל, פין של סיגנל בפאזה 180, ופין אדמה.

במקרה של אין לך מה לעשות סיכוך, בדיוק כמו שלא עושים סיכוך לכבל . בכל זאת זה לא 2V RMS סטנדרטי עם זרם אפסי ועכבה מטורפת של רמות line. לכן צריך 4 חיבורים בלבד. 2 לכל ערוץ. אחד של סיגנל, אחד של סיגנל בפאזה הפוכה. במינימום תקבל עוצמה גבוהה. הבדלים נוספים יכולים להגיע דווקא מהכיוון שיש שני מגבר על אותו ערוץ, מה שאומר כל מגבר עובד פחות קשה, כמו גם הרעשים יפחתו.

הסיבה שיש חיבור מאוזן בציוד מקצועי היא הכבלים שרצים למרחק ארוך. לאחר היפוך פאזה בחזרה, וחיבור הסיגנלים, ברור לכולנו שהרעש מתבטל עקב הפרש המופע.

יש מגברים מסוימים שהם מאוזנים, מה שאומר הגברה 4 ערוצים. שניים לכל צד, עם פאזה ישרה והפוכה. שם חובה שיהיה חיבור 4 פינים, אחרת מקצרים את הערוצים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...