יש דגמים חדשים של Chi-Mei ב-KSP, כמו ה-228D - יש כבר דיווחים? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש דגמים חדשים של Chi-Mei ב-KSP, כמו ה-228D - יש כבר דיווחים?

biodome

Recommended Posts

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=5259

יש לו קונטרסט גבוה מה-221D, ומגיע ל-1200:1

מעניין גם בצבעים שהם מציינים 16.7M ולא 16.2M ו-Hi-FRC כמו ב-221.. הרי לא יכול להיות שזה פאנל שאינו TN נכון?

יכול להיות שהפרטים פשוט לא עדכניים במיוחד (בהתחשב שבכלל אין דגם D אלא רק A באתר של היצרן, וה-A הוא ללא DVI).

אני מניח שהם אמורים להחליף את ה-221D, מישהו כבר נתקל בחוות דעת? לא מצאתי את המסך ב-, כנראה שהוא חדש מדי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו ה 221D...עם שפופרות בעלות מכלול צבע של 92% מה-NTSC.

מה זה אומר בדיוק??יש או אין הבדל בין המסכים? אני בדיוק רוצה להזמין את ה-221D שקיבלתי המלצה עליו פה בפורום (לטווח המחירים הזה כמובן). אם בטוח אין הבדל בינהם אני אלך על ה-228D כי הוא זול ב-140 ש"ח מ-221D הכי זול בזאפ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל הסרט הזה שאתם עושים מסביב למסך אפשר לחשוב שאתם מעצבים גראפיים שכזה חשוב לכם הדיוק או שאתם יושבים 20 איש מול המסך שחשוב לכם הזוויות צפיה.

לכו לתצוגה, תראו איך המסך נראה לכם ותחליטו לקנות או לא לקנות.

לזרוק כסף על מותג או על שם של פאנל זה הדבר הכי מטומטם שראיתי, יש פה ערמות של משתמשים עם DELLים שקנו באמונה עיוורת באלפי שקלים ואני יכול להתערב שחצי מהם לא ירגישו שום הבדל אם אני אשים את הפלסטיקה של ה- שלהם על מסך TN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-228 יש קונטרס רחב יותר וכמות צבעים גבוהה יותר - מה שעקרונית (על הנייר) אמור לספק תצוגה טובה יותר, אם זה בא לידי ביטוי? לא בטוח, תצטרך להסתכל בתצוגה ולהתרשם בעצמך.

ל-228 יש מובנים ורגלית עם אפשרות להנמכה.

מה לקנות?

כל עוד אין לך משהו נגד ה-228 (נגיד אם אתה לא אוהב את העיצוב או את תוספת הרמקולים) אז אין סיבה שלא ללכת עליו, גם ככה ה-221 ככול הנראה בחיסול מלאי (אין סיבה שהם יחזיקו 2 דגמים דומים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם חוץ מהנתונים והעיצוב השונה יכול להיות הבדל באיכות התצוגה.

זה מוריד קצת מהבטחון לקנות מסך אחרי שמישהו עם התואר "מומחה למסכי LCD" אומר עליו "TN + 92% NTSC זה לא מתכון לאסון?" :-)

בגלל זה אני מבקש הסבר למה בדיוק הכוונה שלו כדי שאוכל להחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפירוש ה 221D יהיה עדיף, השימוש במרחב של 92% מה NTSC עם היתרונות שלו בעת צפיה במרחבים שכאלה(כמו NTSC ו PAL)

אינו מתאים למרחב העבודה בשימוש כיום במחשבים(sRGB) באמת שאינני יודע מדוע התעשיה צועדת לכיוון הנ"ל.

כאמור עד היום כל מסך שבדקתי עם מכלול מורחב היה מאכזב מבחינת כיול צבעים לשימושי מחשב רגילים כמו משחקים ועבודה על גרפיקה

לאינטרנט, לשאר השימושים כמו וקדם דפוס יכולה להיות למסכים עם מכלול מורחב יתרון אך רק למסכים יקרים בהרבה מהצאי מאי.

בשורה התחתונה ה 221D הוא מסך עם תג מחיר מאוד אטרקטיבי וביצועים טובים שככל הנראה יתאים לך בהרבה.

חוץ מהמכלול המורחב אין הרבה שוני בין המסכים למעט התוספת של הרמקולים ותמיכה ב HDCP, לא ניתן לשנות את גובהם של אף אחד מהדגמים הנ"ל.

ניתן לשנות את גובהו של ה 222H של צאי מאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשאר השימושים כמו סרטים וקדם דפוס יכולה להיות למסכים עם מכלול מורחב יתרון אך רק למסכים יקרים בהרבה מהצאי מאי

... ותמיכה ב-HDCP.

השימוש העיקרי שלי הוא לטקסט - ואינטרנט. עדיין ללכת על ה-221D?

זה שב-221D אין תמיכה ב-HDCP זה רק אומר שאני לא אוכל לחבר אליו ישירות נגן HD, אבל לנגן HD דרך המחשב כן יהיה אפשרי נכון?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל הסרט הזה שאתם עושים מסביב למסך אפשר לחשוב שאתם מעצבים גראפיים שכזה חשוב לכם הדיוק או שאתם יושבים 20 איש מול המסך שחשוב לכם הזוויות צפיה.

לכו לתצוגה, תראו איך המסך נראה לכם ותחליטו לקנות או לא לקנות.

לזרוק כסף על מותג או על שם של פאנל זה הדבר הכי מטומטם שראיתי, יש פה ערמות של משתמשים עם DELLים שקנו באמונה עיוורת באלפי שקלים ואני יכול להתערב שחצי מהם לא ירגישו שום הבדל אם אני אשים את הפלסטיקה של ה- שלהם על מסך TN.

זויות צפיה חשובות לא רק כשיושבים 20 איש מול מסך. מספיק אחד. מה שגרוע ב-TN היום זה בעיקר הזויות האנכיות.

ההמלצה של ללכת לחנות, להתרשם ולבדוק היא תמיד טובה, רק שברוב החנויות לא תראה בתצוגה שום מסך שהוא לא TN, וגם לא תוכל לשבת ולהתרשם איך מסך מסוים נראה/מרגיש כשעובדים מולו זמן סביר, ולא כשמסתכלים באיזה שולחן עבודה עם רקע של פרפר צבעוני.

מי שיש לו נסיון עם סוגים שונים של מסכים יודע עד כמה היתרונות של IPS/VA על TN קריטיים עבורו. מי שאין לו נסיון כזה (כמו שאין לרוב האנשים שבאים לשאול פה בפורום) - הדבר היחיד שניתן לעשות זה לנסות להתאים את המסך האופטימלי לדרישות שלו ולתקציב שלו, וזה בדיוק מה שנעשה פה רוב הזמן.

יש גם הרבה אנשים שהולכים לפורום מפרטים ומציעים להם שם מפרט עם Q6600 או E6750, וחצי מהם לא היו מרגישים אם היו שמים להם E4400 במקום. מתערב איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...