זיכרונות 2GB שטובים ל OC המלצות, סכום 900 ומטה. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיכרונות 2GB שטובים ל OC המלצות, סכום 900 ומטה.

X7-007

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם תוכל לגרד עוד כמה שקלים ל CORASAIR XMS2 4-4-4-12 אתה רק תרויח...זכרונות מעולים פשוט... ואם לא אז לך ה HZ

הOCZ יחסית לא משהו תלוי במחיר שתשיג אותם

שטות.

אמנם הקורסייר באמת מצויינים אבל בס"כ הם לא שווים את המחיר בארץ והOCZ מצויינים לא פחות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטות.

אמנם הקורסייר באמת מצויינים אבל בס"כ הם לא שווים את המחיר בארץ והOCZ מצויינים לא פחות..

מבחינת מחיר/ביצועים הOCZ REV2 לוקח אבל ביצועים נטו הקורסייר לוקחים ..

דרך אגב הקורסייר טובים בהפרש די משמעותי מהHZ לפי מה שבדקתי הקורסייר מגיעים למהירות גבוהה יותר ביציבות גבוהה יותר בהפרש מחירים קטן יחסית מה שהופך אותם למשתלמים יותר מה HZ למרות שבטווח מחירים הזה ניתן לקנות את הריפר של אבל לא חיפשתי ביקורות עליהם ..אולי בהמשך...

בכל אופן לפותח את'ארד קח את הOCZ PLATINUM REV.2 ותהנה

המשך יום נעים לכולם

מישל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב הקורסייר טובים בהפרש די משמעותי מהHZ לפי מה שבדקתי הקורסייר מגיעים למהירות גבוהה יותר ביציבות גבוהה יותר בהפרש מחירים קטן יחסית מה שהופך אותם למשתלמים יותר מה HZ למרות שבטווח מחירים הזה ניתן לקנות את הריפר של אבל לא חיפשתי ביקורות עליהם ..אולי בהמשך...

המשך יום נעים לכולם

מישל

כפי שכתבתי בהודעתי הראשונה בת'רד זה, אכן הקורסייר טובים יותר בס"כ הכללי אם מתעלמים מכל הנתונים הנוספים [עלות\תועלת ושרות, וכו'] אבל לצערנו ביחד הם עיקריים לא פחות מהביצועים עצמם, ופשוט לא משתלמים בארץ.

אכן תומך בהמלצה שלך בסוף אמנם, גם אני חושב שהבחור צריך לקחת וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תוכל לגרד עוד כמה שקלים ל CORASAIR XMS2 4-4-4-12 אתה רק תרויח...זכרונות מעולים פשוט... ואם לא אז לך ה HZ

הOCZ יחסית לא משהו תלוי במחיר שתשיג אותם

משתמש בהם ונהנה מכל רגע

מישל יש לנו בדיוק אותו ראש בנושאים האלה הא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשך יום נעים לכולם

מישל

אתה מדבר על אותם שאני מדבר? הHZ הם שוברי שיאים, אין כל כך איך להביס אותם (במיוחד לא בתדר ברירת מחדל זהה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על אותם שאני מדבר? הHZ הם שוברי שיאים, אין כל כך איך להביס אותם (במיוחד לא בתדר ברירת מחדל זהה).

בכל המבחנים הXMS 2 הגיעו למהירות גבוהה משמעותית מה HZ..ויותר יציבים כמו שנאמר...

אני בהחלט לא אומר שה HZ לא טובים להיפך הם מעולים...

ואני בהחלט ישמח אם תביא לי ביקורות שמראות שHZ מגיעים לתדר גבוה יותר בתזמונים זהים אחרי הכל זה דיון וכולנו כאן כדי ללמוד בסופו של דבר , בהחלט יכול להיות שהחפירה שלי באינטרנט הביאה אותי לא לביקורות שאתם ראיתם אז אני בהחלט ישמח לעוד ביקורות בנושא

אחרי הכל אנחנו לומדים מנסיון של אחרים.

מישל-יש לך לינק ל-HZ?כי נדמה לי שנוצר בילבול כי ל- יש דגם HZ והשואל הביא לינקים שלא תואמים לשאלה שלו.

סדר בזכרונות עם דגמים יעזור מאוד..

דווקא ה שפותח הת'ארד הביא הם בהחלט HZ

משתמש בהם ונהנה מכל רגע

מישל יש לנו בדיוק אותו ראש בנושאים האלה הא?

כנראה שכן :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...