GECUBE RADEON HD2900XT BEAT GEFORCE 8800GTS 640MB AT EVERY GAME AND TEST - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GECUBE RADEON HD2900XT BEAT GEFORCE 8800GTS 640MB AT EVERY GAME AND TEST

Sex$Booster2007

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האתר הזה בדיחה.

אולי שכחת אבל לפני שה2900 יצא האתר הזה פרסם מבחני ביצועים של הכרטיס בו הוא הראה שיש הבדל של משהו כמו של 80-100 אחוזים בינו לטובת 8800.

כשיהיה לך משהו אמין יותר מצהובן חומרה אינטרנטי תכתוב על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד ידעתי ש-HD2900XT יותר משתלם מ-8800GTS 640MB מבחינת ביצועים אבל לא האמינו לי, עכשיו הם לא יכולים להכחיש 8)

ועל זה נאמר- פאנבויזם; מה קרה?! כל אתר שמוציא דעות חלוקות הנה והנה הוא לא מקצועי, אבל כשצהובון חומרה מפרסם שטויות לפתע אתה מאמין? :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר רק 2 :P

אחד מהם נראה מאוד מאוד מאוד לא אוביקטיבי והשני הוא מוסרי ,שכזכור לי כתב כבר על הדריוור הזה ואמר שיש שיפור קל ביותר.

יותר פשוט לחכות לביקורת אמינה(אם תהיה בכלל) על הביצועים עם הדריוור החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהאתר הזה אינו אמין, ויהיה מעניין אם מישהו יעשה בדיקה שנית לכרטיס מסך, ואני האמת לא מזלזל בכוח של הR600 אני די מאמין שהוא עדיף על הGTS ללא תנאים, רק שלא הייתה לא הזדמנות להוכיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועל זה נאמר- פאנבויזם; מה קרה?! כל אתר שמוציא דעות חלוקות הנה והנה הוא לא מקצועי, אבל כשצהובון חומרה מפרסם שטויות לפתע אתה מאמין? :nono:

זה נראה לי יותר אדמדם.

בכל מקרה מה קרה לכם?

למה אתם מכחישים פיתאום זה לא אתר אמין? אאהה? ::)

כבר דיברו פה ש-ATI הולכת להוציא שיישפרו את הכרטיס מסך אז למה אתם מסתכלים כאילו לא ידעתם מזה...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוואה לדרייברים החדשים של ATI 7.6

http://www.tweaktown.com/articles/1123/1/page_1_introduction/index.html

מתוך הסיכום

The bad news is though that there are still no changes to AA tests and this is something that is hurting the HD 2900 XT at the moment. It manages to look impressive when you compare it to the cards in non-AA tests (and as far as price is concerned) but as soon as you start to crank up the settings like AA and AF, it can begin to slump.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או בקיצור הדבר היחיד שאילו כרטיס HE נועד,עבודה באיכות תמונה מקסימלית תוך מתן ביצועים מעולים, לא עובד טוב עם ה2900.

בדיוק , כרטיס HI-END שלא מסוגל לעבוד עם פילטרים , זה ממש בדיחה

עד ש-ATI לא יתקנו את הבעייה הזאת בפילטרים בכרטיס 2900 , אין שום סיבה לקנות אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עם ה - 7.5 הוא נראה לא רע - http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/xfx-gf8800ultra-extreme_7.html#sect1

ב - BF2, COJ,FC,PREY,SC:CT,X3:R,C&C3,COH - הוא מצוין.

ב - FEAR,HL2,TR:L, OBLIVION - הוא בסדר.

ב - STALKER,H:BM,G3,NWN2,SC - הוא גרוע.

אבל כמובן שיש עוד הרבה מקום לשיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...