מה ח"כים אמרו בוועדת הכלכלה בנושא חסימת אתרים? להלאים את גוגל ולחסום אתרים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ח"כים אמרו בוועדת הכלכלה בנושא חסימת אתרים? להלאים את גוגל ולחסום אתרים

אלימלך אגוז

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3402887,00.html

אלוהים, לחשוב שאלו אמורים להיות אנשים שמייצגים אותנו...

שר התקשורת, אריאל אטיאס, הציע להקים ועדה הקובעת אילו אתרים יצונזרו ואילו יותרו לגלישה.

מאד ריאלי, הא?

אם החוק לא מידתי - לא נורא

:bash: :bash: :bash:

יו"ר הוועדה, משה כחלון (ליכוד) העלה רעיון במהלך הדיון לפיו המדינה תשלט על מנועי החיפוש באמצעות רכישה הוא הלאמה, באופן שיאפשר לבצע את החסימה דרכם.

:lol: :lol: :lol:

אני לא יודע אם לבכות או לצחוק :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האנשים האלה פשוט גוררים את המדינה הזאת אחורה בכוח...

מי לעזאזל נותן לבן אדם שחושב שמדינת ישראל יכולה לרכוש את לנהל וועדה כזאת?! :bash: :bash: :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי, אותה ועדה לא שודרה בערוץ 99, אני מקווה שהפרוטוקול יפורסם בהקדם האפשרי, הפרוטוקול האחרון של ועדת הכלכלה באתר הכנסת הוא מה 7.5.07, זאת אומרת שיכול להיות שעוד שבועיים נדע טוב יותר מה קורה עם החוק המעצבן הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חסר להם שהחוק הזה עובר בקריאה ראשונה.

לא רק שזה יעשה בושות ענקיות למדינה שלנו מבחינת תדמית בין-לאומית, יהיו הפגנות כאלה גדולות שהשרים יחביאו את עצמם.

אם החוק הזה עובר אני עוזב את המדינה חד וחלק. עזבו ערסים, ערבים, שחיטות,טרור, או מה שלא יהיה, זה יהיה הקש שישבור את גב הגמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה היא צנזורת אינטרנט נוסח סין (Google censors itself for China) ולבסוף כמו איראן. ממש לא מתאים למדינה שרוצה להיות מעצמת היי-טק.

הבעיה של ש"ס היא האנונימיות של האינטרנט, כל קו טלפון הוא גישה פוטנציאלית למידע אסור, והדרך להתגבר על זה היא פשוט לצנזר את הכול, לכולם. אבל המניע העיקרי של החוק הוא לא חסימת פורנוגרפיה בפניי ילדים - כשהייתי ילד ואינטרנט לא היה נפוץ הרבה ילדים נחשפו לפורנו מחומר של אחים גדוליםף ממגזינים שמצאו וכו' - אלא חסימת "כביש עוקף הממסד הרבני" - אותו החשש שיש למשטר האיראני ממידע חופשי (באיראן משתמשים במסוקים לסריקה אחר צלחות לווין בגגות).

אני די פסימי באשר לסכויים שאנשים ייצאו לרחובות בגלל זה...

אם כבר לצנזר פורנו באינטרנט אז למה לנהוג במוסר כפול ולא לצנזר גם את התנ"ך? Saving our Children from the Bible

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה היא צנזורת אינטרנט נוסח סין (Google censors itself for China) ולבסוף כמו איראן. ממש לא מתאים למדינה שרוצה להיות מעצמת היי-טק.

הבעיה של ש"ס היא האנונימיות של האינטרנט, כל קו טלפון הוא גישה פוטנציאלית למידע אסור, והדרך להתגבר על זה היא פשוט לצנזר את הכול, לכולם. אבל המניע העיקרי של החוק הוא לא חסימת פורנוגרפיה בפניי ילדים - כשהייתי ילד ואינטרנט לא היה נפוץ הרבה ילדים נחשפו לפורנו מחומר של אחים גדוליםף ממגזינים שמצאו וכו' - אלא חסימת "כביש עוקף הממסד הרבני" - אותו החשש שיש למשטר האיראני ממידע חופשי (באיראן משתמשים במסוקים לסריקה אחר צלחות לווין בגגות).

אני די פסימי באשר לסכויים שאנשים ייצאו לרחובות בגלל זה...

:o מאיפה הבאת את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...