ביקורת על המסך Dell 2407WFP + תמונות - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת על המסך Dell 2407WFP + תמונות

As-21

Recommended Posts

הובכן לאחר שאישרו לי להשאיר את המסך אצלי אחרי הטעות שלהם ואני עובד איתו מיום שלישי אז חשבתי שהגיע הזמן שאני אכתוב לכם

את הביקורת שלי על המסך והתרשמות שלי ממנו.

מה יש לנו באריזה

באריזה ישנו כבל מתח ישראלי, כבל DVI-D, כבל VGA-HD, כבל HUB, דף התקנה, דיסק התקנה, מדריך שימוש, המסך וסטנד מתכוונן.

התקנה של המסך

התקנה הייתה פשוטה למדי למרות שהמסך כבד יחסית ורצוי לעשות את ההתקנה עם עזרה ממישהו אחר. הסטנד מתלבש בקלות על המסך פשטות לשמה.

ארגונומיה ועיצוב המסך

העיצוב עיצוב חלק ונקי המסך לא מעוטר בפרסומות או מדבקות מיותרות עיצוב נעים לעין ולא מצועצע כמו מסכים אחרים בשוק, עיצוב מרשים לדעתי של .

הארגונומיה של המסך פשוט מדהימה אפשר לכוון את הגובה, להזיז לצדדים לשנות את זווית הצפיה וכמובן לסובב אותו ב 90 מעלות למצב PIVOT

רושם ראשוני

המסך מרגיש ונראה גדול לפחות לי אחרי מעבר מ 17 אינץ' CRT. איכות הגימור של המסך מעולה אין שאריות של פלסטיק הגימור נקי וחלק, כמו כן אין

יותר מידי קשקושים עיצוב נקי.

הפעלה ראשונה וסדרת בדיקות

המסך בא כאשר חיבור ה VGA מחובר כמובן שמידי העפתי אותו ;) וחיברתי אותו דרך ה DVI.

הרצתי לאחר מכן בדיקות לחיפוש אחר פיקסלים מתים דרך התוכנות Dead Buddy, Eizo-Test

וכאן מצדיקה את המוניטין שלה אין ולו פיקסל אחד מת או תקוע לכל אלו שחוששים מהאחריות שלה של 6 פיקסלים.

לאחר מכן הרצתי בדיקה של Color Gradient נמצא קצת BANDING קטן שתוקן על ידי התוכנה QuickGamma למרות שאפשר לסדר את זה בתפריט

הסודי של המסך.

כיוונן המסך והגדרות

המסך בא עם הגדרות לדעתי לא ממש נוחות לעין ה BRIGHTNESS יותר מידי גבוהה והיה לי צורך לשנות אותו.

למסך ישנה אפשרות לשינוי ה BRIGHTNESS ואין לה אפשרות לשינוי ה CONTRAST לכן הפתרון לזה היה שנוי רמות האדום ירוק כחול לקבלת תמונה

נעימה יותר לעין.

הכיוונון של הצבעים לא היה כל כך נוח השימוש בתפריט של המסך לא כל כך פשוט וקצת קשה להתרגל לתפעול שלו קצת מבלבל הייתי אומר, הכפתורים

כמו כן קשים ללחיצה וצריך להתרגל אליהם.

הגדרות ה GAMMA של המסך לא היו כל כך טובות היה צורך לשנות את רמות הצבע בנפרד כדי להגיע לדיוק מירבי.

ביצועים

בדקתי את המסך בסרטים בפורמט 1080I ופשוט המסך מציג תמונה מדהימה וחלקה פשוט מרשים.

כמו כן בדקתי את המסך במשחקים C&C 3, Falcon 4.0AF, Quake 3 Arena.

הצגת הצבעים והתמונות ב C&C הייתה מדהימה איכות תמונה טובה מאוד והצבעים והאפקטים נראים מצויין.

כמו כן במשחק Falcon 4.0 שלא תומך עד הסוף בפורמטים רחבים המסך מציג מדויקיות וצבעים מדהימים איכות התמונה לא גורעת מ C&C והאפקטים

נראים מצויין.

בבדיקה של Quake 3 Arena שהוא משחק מהיר מאוד לדעתי נמצאה מריחה קלה מאוד מאוד של התמונות בתנועות מהירות מאוד אבל לא משהו שיכול להפריע

במשחק עצמו כמו כן יש לקחת בחשבון שהמסך לא תומך בפורמטים רחבים.

המחיר

המחיר די יקר הייתי אומר יחסית לחו"ל אך זה זהו בהחלט המסך הכי משתלם שיש כיום בארץ והתמורה הכי טובה לכסף כיום.

לסיכום

עיצוב המסך חלק ונעי ונעים לעין, המסך מרגיש גדול!, הכיוון של היצרן לא כל כך אופטמלי לדעתי הצריך כיוון צבעים ובהירות כמו כן הכיוון לא היה נוח בגלל

הכפתורים הקשים והתפריט המבלבל.

חוץ מזה הארגונומיה העיצוב היו טובים מאוד ההתרשמות הראשונית מהמסך מרשימה בהחלט.

לא נמצאו כל פקיסלים מתים למרות הפחד מ 6 פיקסלים מצדיקה את המונטין שלה כאן ואין ולא פיקסל אחד מת או תקוע אין מה לחשוש בנושא הזה.

המסך מציג ביצועים מרשימים בסרטי HD ובמשחקים הוא גם לא נופל למרות ששמתי לב למריחות ממש ממש קלות ב Quake 3 אך לא משהו שמפריע, איכות

התמונה מעולה ומצב ה PIVOT פשוט גאוני.

ציונים

התקנה: 10

ארגונומיה ועיצוב: 10

נוחות שימוש: 9

איכות צבעים: 9

ביצועים: 9.7

מחיר 8

תמונות

54451229iv2.th.jpg

14373974zi0.th.jpg

91869356wm8.th.jpg

25906498az5.th.jpg

39926823jl1.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה זה מזכיר לי את הביקורת שאני כתבתי :nixweiss::silly:

אחלה מסך באמת, הרזולוציה שלו אבל מטורפת... אני בקושי התרגלתי ל 1600X1200 של ה 20" שלי... ב 24" זה פשוט ענק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד שיש לו את המסך הזה כמה חודשים, אני יכול להסכים עם הביקורת, אבל דבר אחד לא נאמר כאן.

למי שמתכוון לצפות בסרטי xvid, שפשוט לא יקנה את המסך הזה. האיכות גרועה ומפוקסלת. עם אותו קובץ

שאני צופה בסלון בlcd 37 עם רזולוציה סטנדרטית, התמונה חלקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יו איזה מסך חלום , אני חייב לשאול משהו שהפריע לי מאוד , איך הגעת למצב שיש לך כסף למסך הזה אבל יש לך מחשב WINDOS שפועל על גרפיקה של WINDOS 98??????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...