24 אינץ' DELL 2407WFP - חיבור לXBOX360+ עד כמה נוחה העבודה איתו תאכלס? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

24 אינץ' DELL 2407WFP - חיבור לXBOX360+ עד כמה נוחה העבודה איתו תאכלס?

tzahi04

Recommended Posts

היום הייתי בחנות LCDTV, באתי כדי לראות את 2007FP ואת הדגם הנחות יותר בגודל 22 אינ'ץ.

אבל המסך ה24 היה נראה לי גודל שהרבה יותר יכול לספק אותי.

המטרה שלי זה לחבר אותו למחשב ולXBOX360 (את הXBOX עדיין לא קניתי).

למעשה בגלל הXBOX אני מעדיף מסך 24 במקום 22.

ממש אהבתי את המסך, הרזולוציה והאיכות שלו כולל הפיצ'רים הרבים שיש בו באמת מעולים.

אבל יש דבר אחד שהפריע לי. הקטע שהוא נראה גדול מידי בשביל שימוש כללי במחשב ובעיקר לכתיבה וקריאה.

בגלל הרזולוציה הגבוהה האותיות נראות קטנות מידי, ואני חושש שכשאני ארצה להשתמש במחשב בקריאה וכתיבה

אז לא יהיה לי נוח לקרוא אותיות כלכך קטנות במסך כזה גדול ואאלץ לקרב אותו אליי במידה רבה ולא נוחה.

אני יודע שיש אפשרות של הגדלת גודל אותיות DPI בווינדוס, וגם גודל גופן בדפדפן.

אבל עדיין עד כמה נוח לעבוד איתו תאכלס? כשלא משתמשים בו למשחקים או צפייה בסרטים.

אני פשוט לא רוצה לקנות ולאחר מכן להתאכזב מכל הקטע הזה.

ובקשר לחיבור , באחת הכתבות של מסכי ה24 באתר רשום שאני יכול לקבל תמונת מסך מתוחה ומעוותת..?!

אם זה נכון בחיבור XBOX360 אז אין לי סיבה לקנות את המסך הזה ואעבור ל22 אינ'ץ.

אפשר גם לשנות לרזולוציה נמוכה ואז יראו יותר גדול אבל איכות המסך לא תהיה טובה.

דרך אגב לאקס בוקס יש גירסא של איכות 720P (פרימיום) וגירסא של איכות 1080I (עלית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שמדובר על הדל.

לדעתי אתה לא תאכזב ,רק תדאג לכרטיס מסך הכי טוב בחנויות,ואני מאמין שתהנה מאוד.

מוסיף ימשיכו המומכים של הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אחי אני מדבר על הDELL 2407WFP.

אני רוצה לקנות אותו אני רק חייב לדעת האם הוא נוח לעבודה רגילה מול מחשב ולא רק במשחקים וסרטים

וגם חייב לדעת האם XBOX360 יכול לתת לו שידור ראוי באיכות המקסימלית? (איכות 1080I)

האמת שדוגרי לא הבנתי למה שתהיה בעיה עם , הרי הXBOX360 נותן אות תמונה באיכות HD וברזולוציה

טבעית של 16:9.

בקשר לכרטיס מסך יש לי כרגע את 7600GS. ואני לא מתכוון לשחק במשחקים כמעט במחשב אלא רק בXBOX.

האם הכרטיס מסך הזה יסחוב את המסך בלי בעיה כשלא מדובר במשחקים אלא עבודה רגילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הוא כרטיס מסך מספק בהחלט לכל השימושים הרגילים

לדעתי היתי עדיין לוקח את ה 2007 בגלל שהוא יותר נוח מבחינה ארגונומית, אבל זה אישי ככה שאי אפשר להחליט בשבילך מה עדיף לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לXBOX ולמסך 2407. עשיתי חיפוש בגוגל וקראתי בכמה פורומים בחו'ל, שם כתבו שחיברו את הXBOX360 בחיבור כבל קומפוננט לDELL 2407 ולא רואים טוב. רק אם מחברים אותו בכבל VGA אז רואים טוב. השאלה היא האם בחיבור כבל VGA התמונה תהיה HD אמיתית

1080I? או 720P ? יש מצב שרק עם כבל קומפוננט הוא מגיע ל1080I ועם כבל VGA לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קצת טועה...

לXBOX 360 3 גירסאות שההבדל בין כולם הוא בעיקר בבנדל.

לגירסת קור אין הארד דיסק ועוד כמה דברים לא מגיעים איתה.

הפרימיום מגיע עם 20GB, כבל רשת, ואוזניה.

האליט, הגרסא החדשה ביותר, מגיע עם 120GB ו...חיבור .

*כל* הגרסאות מוציאות 1080i, רק שאין להן , רק לאליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הם מוציאות 1080i בכבל VGA ואני ממליץ בחום שלא תיקח את ה 2407 אלא אם תקנה את העלית ותחבר בHDMI->DVI

או בעזרת כבל VGA, כניסת הקומפוננט של הדל גרועה במיוחד ב 1080I והתמונה ממש נראית רע, ב 720P ו 480P

התמונה מעולה אבל זה דיי מוציא את החשק לקנות מסך 24" ולגלות שכניסת הקומפוננט מציגה תמונה זוועתית ב 1080i

שזו הרזולוציה הקרובה ביותר לטבעית במסך הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הם מוציאות 1080i בכבל VGA ואני ממליץ בחום שלא תיקח את ה 2407 אלא אם תקנה את העלית ותחבר בHDMI->DVI

או בעזרת כבל VGA, כניסת הקומפוננט של הדל גרועה במיוחד ב 1080I והתמונה ממש נראית רע, ב 720P ו 480P

התמונה מעולה אבל זה דיי מוציא את החשק לקנות מסך 24" ולגלות שכניסת הקומפוננט מציגה תמונה זוועתית ב 1080i

שזו הרזולוציה הקרובה ביותר לטבעית במסך הנ"ל.

תשמע, אין לי בעיה לחבר את הXBOX בחיבור VGA, זה גם הרבה יותר נוח חוץ מזה שלדעתי VGA יותר איכותי מחיבור קומפוננט.

ניסיתי לחבר פעם קומפוננט למקרן שלי מהכרטיס מסך (ראו דיי טוב) אבל אחר כך עם כבל VGA האיכות הייתה יותר מציאותית, צבעים יותר

אמיתיים.

הבעיה לגבי חיבור קומפוננט למסך זה אם יום אחד בעתיד הרחוק אני ארצה לחבר לו או ממיר של הוט.

(כרגע ממש אין לי צורך לחבר את המסך למקומות אחרים חוץ מלמחשב ולXBOX). השאלה האם לגבי איכות של שידורי טלויזיה

או האם החיבור קומפוננט משנה משהו או לא. האם אני ארגיש הבדל משמעותי בין 720P ל1080I, כי אמרת שבקומפוננט 720P רואים טוב

והבעיה היא רק ב1080I.

או האם בעתיד כבר ממירים של הכבלים וDVD יהיו בעלי חיבור DVI-HDVI? אז בעצם לא אצטרך להשתמש בקומפוננט.

האם אתה בטוח שהXBOX מעביר בכבל VGA גם 1080I ? פשוט בהודעה אחת בפורום בחו'ל מישהו רשם שהXBOX מעביר 1080I רק בחיבור קומפוננט,

ובגלל זה כל הפורום שם ניסו לחבר בקומפוננט והתלוננו על איכות ירודה ותמונה כהה.

גם אחד רשם שהוא חיבר את הXBOX למספר טלויזיות HD ולא שם לב להבדל באיכות בין 1080I ל720P.

חוץ מזה יש 24 אינ'ץ LCD במחיר דומה עם קומפוננט באיכות טובה? אני מניח שלא, כך שאני אצטרך לקנות 2407WP ולחבר אליו פרימיום בחיבור VGA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...