(עדכון)תמונות של המערכות שהרכבתי אחת ליד השניה (רמז DELL 3007 X 2) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

(עדכון)תמונות של המערכות שהרכבתי אחת ליד השניה (רמז DELL 3007 X 2)

ferdy.g

Recommended Posts

אוקיי את המערכת שלי הבאתי מארה"ב בסוף אוגוסט (המפרט והתמונות בת'ראד הקודם שלי) והמערכת השנייה שהרכבתי שייכת לבן דוד שלי ...בקיצור התמונות שהעליתי פה הן מהמפגש שלנו לפני שבוע וחצי .דרך אגב למי שמעוניין המפרט של המערכת שלו הוא

E6600

CORSAIR XMS2 2GB 6400

SILVERSTONE TJ05 Silver

ZALMAN CNPS 9500

ZALMAN VF900 - CU LED

Western Digital Caviar SE16 WD3200KSRTL 320GB 7200 RPM SATA 3.0Gb/s X2 ON RAID 0

DELL 3007WFP

ASUS P5WDG2-WS PRO Socket T (LGA 775) 975X ATX Server Motherboard

OCZ GameXStream OCZ700GXSSLI ATX12V 700W Power Supply

SAPPHIRE 100185L X1950XT 512MB GDDR3 PCI Express x16 HDCP Video Card

וזהו בערך המפרט שלי דיי זהה פרט למארז (לי יש TJ07)והוספתי לפני שבוע RAPTOR 74GB בשביל הוויסטה והולך לקבל עוד שבוע תספת של XMS2 2GB 6400 (המחיר פשוט מטורף 138$ אז למה לא, 4GB עוד לא הזיקו לאף אחד :smile1: )

תגובות,שאלות יתקבלו בכיף...

שיהיה חג שמח.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל סחתיין על המסכים המופלאים הללו :xyxthumbs:

יש לי קושיה בקשר אליהם: איך מתממשת הרזולוציה הנתיבית שלהם 2560x1600 האם זה באמצעות שני כרטיסי מסך או חיבור Dual Link DVI (חיבור משני DVI של כרטיס יחיד בו זמנית באמצעות כבל מיוחד)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחפש חברה או חבר ?

חחחח

קודם כל סחתיין על המסכים המופלאים הללו :xyxthumbs:

יש לי קושיה בקשר אליהם: איך מתממשת הרזולוציה הנתיבית שלהם 2560x1600 האם זה באמצעות שני כרטיסי מסך או חיבור Dual Link DVI (חיבור משני DVI של כרטיס יחיד בו זמנית באמצעות כבל מיוחד)?

אני מאמין שהוא משתמש בDualLink כי לפי הבנתי הוא משתמש בכ. אחד

טוב בכל מקרה תתחדש ואתה יודע אם במקרה ואתה לא צריך את המסך במחיר צנוע של 1.90 אני מוכן לקחת אותו..

ואגב תאמין לי 4Gb זה כיף אמיתי... ואני יכול להגיד מניסיון :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

integral הנושא של הת'ראד הוא לא על המסכים אלא על המפרטים בכללותם (במיוחד המארזים)לכן פתחתי אותו במפרטים...

אבל אין לי שום בעיה לאיזה פורום זה מועבר (פשוט הבטחתי עדכון עם וכהרגלי אני מקיים ,מקווה שאלה ששאלו אותי שאלות לגבי המפרטים ימצאו את הת'ראד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרת שהבאת אותם מארה"ב.

המחיר של המסך שאני הזמנתי 2407WFP(בארץ), בארה"ב נע בין 600-690 דולר(שזה בשקלים כמעט חצי מחיר ממה שזה נמכר בארץ :pissed:).

רציתי לדעת אם עשו לך בעיות במכס או משהו בסגנון(אני מניח שלא) ואיך בדיוק נמנעת מבעיות אילו?

כי 2 מסכים של 30" זה טיפה יותר גדול ממסך אחד של 24" שאני רוצה לרכוש :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lev0-הנה הת'ראד שפתחתי בזמנו כשהבאתי את הדברים (רק את המחשב שלי הבאתי מארה"ב המחשב השני הכסוף והמסך הנוסף נקנו בארץ)

הנה לינק לת'ראד שפתחתי אז עם פרטים לגבי המכס

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=201597.60

אם יש שאלות ספציפיות ,אני אשמח לענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lev0-הנה הת'ראד שפתחתי בזמנו כשהבאתי את הדברים (רק את המחשב שלי הבאתי מארה"ב המחשב השני הכסוף והמסך הנוסף נקנו בארץ)

הנה לינק לת'ראד שפתחתי אז עם פרטים לגבי המכס

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=201597.60

אם יש שאלות ספציפיות ,אני אשמח לענות.

אתה חמוד. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...