Chi Mei CMV 221D ''22 - עם מחיר לא מתווכחים... - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Chi Mei CMV 221D ''22 - עם מחיר לא מתווכחים...

shaked81

Recommended Posts

המון הודעות מילאו בחודשים האחרונים את הפורומים, המון תגובות נכתבו להם והמון כבר דובר / נכתב / דוסקס בנוגע למסכי 22 אינץ'. אבל...

חברים יקרים, אמנם עם פאנל TN ועם light bleeding, אבל בואו נפריד בין העיקר לתפל (לפחות חלקנו... לא מומלץ לבעלי החסכונות, ובעלי הידע ה"לא מתפשרים למיניהם" לעשות את ההפרדה הזו)...

המסך הנ"ל הוא הקנייה המשתלמת ביותר!

בסך הכל מסך לא רע בכלל, 22 אינץ' (!) מחברה גם כן לא רעה, בעל תגובות אוהדות ברחבי הרשת ועם תג מחיר של (ואני ארד שורה לצוך זה)-

1690 ש"ח!!! (ksp נכון להיום 22.2)

ואני מדגיש - המחיר צונח משבוע לשבוע (לפני 3 חודשים 2290 ש"ח)...

דעות / תגובות יתקבלו בברכה... :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניתי לך בפוסט המקורי שפתחת פה : http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=240221.0

תוסיף תקציב ושימושים.

לי יש את ה-VX2235WM אבל ממילא כולם מבוססים על אותו פאנל TN.

אם אתה צריך אותו רק לסרטים ומשחקים ואתה מתכנן לשבת בדיוק מול המסך ולצפות בו לבד - תיקח אחד מהם, לא ממש משנה איזה.

תקרא פה: http://tinyurl.com/35taxy

לעבודה עם טקסט ומסמכים, עריכת תמונות/וידאו או צפיה לא בדיוק מול המסך - זו אחד הבחירות הגרועות שתוכל לעשות.

הגוונים משתנים אפילו עם הזזה אקראית של הראש ב-10 ס"מ והפונטים מפוקסלים ולא חדים (גם עם ClearType).

במצב כזה - קח 20' טוב כדוגמת ה- 2007FP/WFP או תעלה ל-4500 ש"ח ותיקח את ה- 2407WFP המצויין וה"מאוד לא יקר" יחסית למה שהוא נותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח BORSOOD הרגת אותי מצחוק

האמת יש לי את ה-19 הרחב ואני לא נתקלתי בצהבהבות יתר

מה שכן מי שאוהב סגול ויש לו פטיש לצבע הזה אז המסך הזה תפור עליו.

זה מסך מאד בעייתי בקריאת טקסטים וגלישה בנט..אתה טיפה פאקינג מזיז את הראש וכל הצבעים מתחלפים כאילו לפניי שניה לקחת סם הזיות

אבל בסרטים ומשחקים אין איתו בעיות מיוחדות..

אז באמת הכל שאלה של תקציב מי שיש לו אז שיקנה מסך איכותי ולא את הדרעק הזה

ומי שאין לו אז לא נורא בסוף מתרגלים אליו

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה מדבר מנסיון? למי מכם יש את המסך, ויכול לומר מחוויות שימוש איך המסך?

כי לי אין את המסך, אבל יצא שהלכתי ל-ksp בפתח תקווה וראיתי אותו.

אני קפדן ובעל עין חדה. ביקשתי מהמוכר שיעביר את המסך לרזולוציה הטבעית שלו. ראו מצויין, צבעים חדים ובהירים (לא סגול / צהוב ועוד כמה שטויות מתלהמות שנכתבו פה למעלה), פונטים חדים (מה שלא נראה טוב - לא נראה טוב גם בכל מסך אחר שיש לו שם, וכן - יש שם דגמים "טובים יותר"). ביקשתי להריץ גם - ואפילו לא שמתי לב ל-light bleeding המדובר (אבל זה אולי קשור לתנאים סביבתיים).

בנוסף, אני אציין שהמסך מחובר שם עם מפצל vga לעוד איזה 8 מסכים לפחות (בחיבור יחיד של dvi - תהיו בטוחים שזה יראה טוב יותר).

אשמח אם ישנם אנשים שרכשו את המסך, ויכולים לדבר מנסיון עד כדאיות הרכישה. כמובן שדעות השאר חשובות, אך אני נוטה להאמין שרובכם ניזוניים מכל מיני שמועות, תגובות שעושות עוול ומושפעים ממומחים שמדברים על פאנלים וכיוצא בזה, אבל לא ראו בעיניים יותר מדי מסכים על מנת שישוו אובייקטיבים בינהם. כי אחרת, אני מתקשה להבין את ה"עליהום" שעשיתם למסך הזה (ומי יודע, אולי כך גם בשאר המסכים "בעלי פאני ה-tn הכל כך כל כך כל כך לא איכותי...").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא בעיון את הפוסטים שלי בעניין. אני עבדתי כמה שבועות טובים עם 22' של VIEWSONIC שהוא בעל פאנל זהה ובא מברנד איכותי בהרבה.

כל מה שכתבתי מבוסס על ניסיון אישי ואין פה "עליהום" סתם.

אתה רוצה להשתכנע שאתה עושה קניה טובה - בבקשה. אני אפילו מסכים אתך תחת כל המגבלות לגבי השימושים ותנאי העבודה שכבר ציינתי 200 פעם.

אבל מעבר לסרטים/משחקים בצפיה ישירה בדיוק מול המסך, המסכים האלה פשוט זוועה ומאוד לא ממולצים לכל שימוש אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המנוסה. אני בהחלט יעבור על הפוסטים שלך.

בכל אופן, אני אעשה בדיקה מקיפה באתרים בינלאומיים ואני אמשיך לעדכן את הפוסט הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...