Dell 2007wfp - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2007wfp

parAzoid

Recommended Posts

שלום לכולם. לבסוף החלטתי לקנות את ה2007WFP.

עכשיו, אני עומד להזמין, ואני מתלבט מאיזה חנות לקנות.

אפשרות ראשונה:

חנות - (מוכרת)LCDTV

מחיר - 2,700 ש"ח (גבוה לטעמי)

במלאי - כן, מגיע לאחר יומיים.

אחריות - 3 שנים.

לינק - http://www.lcdtv.co.il/zoom.php?ln=en&item_id=243

אפשרות שניה:

חנות - VCR מחשבים (לא מוכרת...)

מחיר - 2,382 ש"ח

במלאי - מגיע לאחר שבוע\שבוע וחצי

אחריות - שנה

לינק - http://www.vrc.co.il/Product.asp?productid=65

אז במה לבחור? כי האפשרות השניה נראית יותר מפתה, אבל האחריות היא רק שנה והחנות עצמה לא מוכרת. גם לא מצאתי איפה החנות נמצאת.

אם מישהו יוכל "לחטט" קצת לגבי החנות אני אודה לו לקנות, וכמובן - מאיזה חנות לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתמול קניתי את המסך וגם אני בדקתי את החנויות ומה שמצאתי הוא שב-PCCENTER אין ולא יהיה יותר. אני לא רציתי שנה אחריות במעבדה שלהם (VRC) על מוצר כל כך יקר ולכן קניתי מפנדה שעד אתמול המחיר שלהם היה 2500 והיום הוא 2650. לפנדה צריל להגיע משלוח גדול והוא פשוט מתעקב במכס, בשבוע הבא כנראה המסכים מגיעים אליהם.

את האמת שכיום כשאין כמעט הפרש במחיר של פנדה וLCDTV, מי שגר במרכז עדיף לו לקנות ב-LCDTV.

דור לוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שרק במדינה שלנו זה ככה?

חוקי השוק קובעים שכשיש ביקוש המחיר עולה, כשאין - המחיר יורד. אתה רואה פה משהו לא הגיוני?

נכון, אבל הרווח שלהם עוד לפני ההעלאה הנוכחית היה גם ככה מוגזם. ניצול זה ניצול ולא משנה עם אילו חוקי כלכלה מנסחים את זה.

חבל שלא הזמנת מהבחור שאירגן לחברי הפורום ב2165 ש"ח : nextop.co.il

תנסה להזמין שם, לסמן לתת פרטי אשראי בטלפון, ולרשום בהערה שאתה מהפורום - או שפשוט תתקשר.

אני כבר הזמנתי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל הרווח שלהם עוד לפני ההעלאה הנוכחית היה גם ככה מוגזם. ניצול זה ניצול ולא משנה עם אילו חוקי כלכלה מנסחים את זה.

חבל שלא הזמנת מהבחור שאירגן לחברי הפורום ב2165 ש"ח : nextop.co.il

תנסה להזמין שם, לסמן לתת פרטי אשראי בטלפון, ולרשום בהערה שאתה מהפורום - או שפשוט תתקשר.

אני כבר הזמנתי !

הזמנת עכשיו ב-2165 או ב- 2500?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי נעים מאוד אם הבנאדם היה עונה לי לאימיילים, גם מהוטמייל וגם מוואלה שלחתי לו שאלות לגבי משלוח אחריות וכד', אבל אין תשובה.

כנראה שלא בא לו להרוויח אז לא קניתי ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע ה-2165 זה מחיר "על הנייר"..

אני (באופן אישי) מעדיף לקנות מסך ולא נייר.

כמובן-במידה והמסכים שהוזמנו ויימכרו במחיר הזה(כולל תנאי האחריות שהובטחו שיהיו זהים לתנאים הניתנים למסכים שמיובאים

ע"י הייבואן הראשי-CMS) אני אשנה את מה שרשמתי כאן,וכנראה שגם ארכוש מסך נוסף מהדגם הזה.

עד אז..הכל בינתיים בגדר "דיבורים"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...