כיצד בודקים יציבות של ספק כח? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיצד בודקים יציבות של ספק כח?

yot

Recommended Posts

שלום,

רכשתי כרטיס מסך חדש, ואני חווה התרסקויות של המחשב בזמן עומס - אחד הדברים המרכזיים שאני חושד בהם זה הספק (Cheiftec 550W בן חודשיים שלדעתי אמור להסתדר עם המערכת שמפורטת בחתימה + 7600GS).

אז עכשיו לעניין, כיצד אני יכול, מבלי להשיג ספק חדש ולבדוק את העניין - לבדוק האם הספק הוא הגורם לנפילות?

תודה לעוזרים :)

עריכה: קישור לדיון בפורום תמיכה על הבעיה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש HEC300W בן שנה וחצי - שנתיים במחשב של אחותי שאני יכול בהזדמנות לפרק ולנסות... מעבר לכך אין לי אמצעים.

מה שכן, הספק תחת אחריות של KSP ולכן אני יכול לתת להם את המחשב כולו לבדיקה, אבל זה הדבר האחרון שאני רוצה לעשות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע,אני לא חושב שהספק חלש מדי,הוא אומנם מחברה לא מוכרת מהתחום הזה, אבל בכל זאת,המפרט שלך חלש מאוד מבחינת הספק שהוא זקוק לו.

שווה לך לנסות עם ה-HEC ולראות,אולי יש תקלה בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצתי במבחן טבע של 01, לא קרס - אני אנסה עוד פעם.

לעומת זאת, המחשב קופא במעבר בין דראגון Low לדראגון High כשאני מריץ את 3dMark01.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מה שמוזר (ואם אני זוכר נכון זה קרה גם בפעם הקודמת שהרצתי את המבחן טבע) - הרצתי את המבחן פעמיים ברצף - לא קרס, אבל כשסגרתי את התוכנה והתחלתי לכתוב הודעה - המחשב קרס.

שוב, אם אני זוכר נכון ככה גם היה קודם, ז"א המחשב קרס לא בשיא העומס אלא לאחר מכן.. מוזר

יותר מאוחר, כשאחותי לא תהייה בבית, אני אבדוק מה קורה עם הספק שלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין איזו תוכנה כדי לקבל בכלל מושג על מה קורה עם רמת המתחים שלך במחשב.

כמובן שהתוכנה לא באה להחליף רב מודד למדידה מדוייקת, אבל אם אתה רואה הבדלים רציניים בקריאות בין מצב מנוחה למצב מאמץ כבד, יכול מאד להיות שזה הספק.

תבדוק גם את הטמפרטורות של המעבד

תנסה להריץ MEMTEST86+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...