המלצה למסך LCD עד 2500 שקל - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך LCD עד 2500 שקל

As-21

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דניס - כנראה שניפגש בכל בקשה להמלצה על מסכי LCD בתקציב הזה...

אתה תמליץ על מסכי 20' ואני אגיד כמה הם לא משתלמים לדעתי. ניתן ל'לקוח' להחליט לבד:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=224593.20

בתקציב הזה לדעתי:

לאיכות תמונה מקסימלית:

EIZO 1931 שקצת יקר יותר (2700)

VIEWSONIC VP930 שמעט זול יותר (2300).

שניהם 19'.

בהקרבת איכות תמונה לטובת גודל והתאמה למשחקים בעיקר:

Asus MW221u בגודל 22' רחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסכים שציינתי ייתנו איכות תמונה לא פחות טובה מה - EIZO וה - VS, ואם אתה לא מסכים אתה מוזמן לספק הוכחות.

מרים את הכפפה ;) סקירות מהאתר הנחשב PRAD...

ה- 2007WFP קיבל רק 4 מ-5 כוכבים כשנקודות החולשה שלו לעומת ה-VS וה-EZIO הן:

1. קונטרסט פחות טוב

2. פחות דיוק בהצגת גווני אפור

3. אינטרפולציה פחות טובה במעבר לרזולוציה לא טבעית (חשוב מאוד, במיוחד במסכי 20' לאור הרזולוציה הטבעית הגדולה וגודל הנקודה הפיצפון).

4. לדעת עורכי הסקירה - פחות מתאים לגיימינג וסרטים (בעיקר ביחס ל-EIZO ).

ה-EIZO וה-VS שניהם קיבלו 5 כוכבים מתוך 5 כשהיתרון של ה-EIZO בעיקר בבהירות והתאמה למשחקים.

קישורים:

DELL - כאן http://www.prad.de/en/monitore/review-dell-2007wfp.html

VIEWSONIC - כאן http://www.prad.de/en/monitore/review-viewsonic-vp930.html

EIZO - כאן http://www.prad.de/en/monitore/review-eizo-s1931sh-bk.html

יש המון סקירות אבל אלה כולן לפי אותו סטנדרט ובאותו אתר ולכן נראות לי הכי מתאימות להשוואה.

וכל זה מבלי להזכיר את החסרונות הפוטנציאליים של מסכי 20' בגודל הנקודה הפיצפון והצורך בכרטיסי מסך מפלצתיים כדי לשחק ברזולוציה טבעית על הגדרות גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר יותר לעניין :yelclap:

ומה לגבי הפיליפס (אני עדיין שומר על תקווה שהוא יותר טוב :-\) ?

ולמרות החיסרון של הדל באיכות התמונה, יש לו זוויות צפייה טובות יותר שזה חשוב גם כן :P.

ואם כבר אנחנו מדברים על מסכי 19, ה - 970P/971P (ד"א מה ההבדל ביניהם ?) לא יהיו עדיפים על ה - EIZO וה - VS ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך 5:4 בחיים לא יהיה עדיף למשחקים וסרטים על מסך רחב. הרבה יותר כיף לשחק ולצפות בסרטים על מסך רחב, בלי הרצועות השחורות שיתפסו 30% מהמסך על מסך 5:4.

tmpusr - כל עוד אתה ממשיך להמליץ נגד מסכי 20 אינץ' רחבים, אני מציע שתנסה לעבוד עם אחד לזמן ממושך ותיתן חוות דעת שמתבססת על החיים האמיתיים ולא על נתונים יבשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך 5:4 בחיים לא יהיה עדיף למשחקים וסרטים על מסך רחב. הרבה יותר כיף לשחק ולצפות בסרטים על מסך רחב, בלי הרצועות השחורות שיתפסו 30% מהמסך על מסך 5:4.

tmpusr - כל עוד אתה ממשיך להמליץ נגד מסכי 20 אינץ' רחבים, אני מציע שתנסה לעבוד עם אחד לזמן ממושך ותיתן חוות דעת שמתבססת על החיים האמיתיים ולא על נתונים יבשים.

עבדתי חודש וחצי על ה-204BW שאמנם מבוסס TN אבל זהה בכל הפרמטריים הבעייתיים (גודל מסך, רזולוציה טבעית וגודל נקודה) לכל מסך 20' אחר. אז מותר לי להביע דעה? אתה מרשה לי? יש מבחן הסמכה?

אתה עבדת עם ה-EIZO? עם ה-ASUS? כמה זמן?

כל הטענות שלי הן אובייקטיביות ולא תלויות בניסיון האישי שלי בלבד וכל הזמן אני מזכיר שמי שזה לא מפריע לו - שיקח 20'. מי שמסתדר עם הפונטים הקטנים, גובה המסך שמקביל ל-17' ויש לו כסף לשדרג כרטיס מסך כל הזמן(אם מדובר בגיימר) - שיהנה.

מסכים אתך שלמסכים רחבים יש יתרון בסרטים ומשחקים אבל לדעתי לרוב האנשים עדיף לקחת 22' רחב אם הם לא רגישים במיוחד לדיוק בצבעים וזויות הצפיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי חודש וחצי על ה-204BW שאמנם מבוסס TN אבל זהה בכל הפרמטריים הבעייתיים (גודל מסך, רזולוציה טבעית וגודל נקודה) לכל מסך 20' אחר. אז מותר לי להביע דעה? אתה מרשה לי? יש מבחן הסמכה?

אתה עבדת עם ה-EIZO? עם ה-ASUS? כמה זמן?

כל הטענות שלי הן אובייקטיביות ולא תלויות בניסיון האישי שלי בלבד וכל הזמן אני מזכיר שמי שזה לא מפריע לו - שיקח 20'. מי שמסתדר עם הפונטים הקטנים, גובה המסך שמקביל ל-17' ויש לו כסף לשדרג כרטיס מסך כל הזמן(אם מדובר בגיימר) - שיהנה.

מסכים אתך שלמסכים רחבים יש יתרון בסרטים ומשחקים אבל לדעתי לרוב האנשים עדיף לקחת 22' רחב אם הם לא רגישים במיוחד לדיוק בצבעים וזויות הצפיה.

לא צריך לעבוד עם ה-Eizo או עם ה- בשביל לדעת שמסך 20 אינץ' רחב כמו ה-Dell ייתן איכות תמונה יותר טובה מה- והרבה יותר שטח בסרטים מאשר ה-Eizo. זה מה שהופך אותו להשקעה הרבה יותר מאוזנת מכל הכיוונים מאשר אחד מהנ"ל. הפונטים הקטנים לא צריכים להפריע לאף אחד מכיוון שכמו שאמרת - הגובה הוא כמו 17 אינץ' אז אין שום בעיה לשבת יותר קרוב למסך מאשר עם מסך 19 אינץ' למשל. אין שום סיבה לשבת רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אתה יושב קרוב אז אין בעיה של זויות צפיה נכון ?!

ואז נשארת רק הרגישות של המשתמש לדיוק בצבעים שברוב המקרים היא לא גבוהה...

ומה עם שימוש לא לסרטים? זה מסך מחשב, לא טלביזיה. אז נושא הפונטים חשוב והגדלת DPI לא תמיד עוזרת - מניסיון.

ומה עם גיימרים? לא הכל בחיים. בשביל זה קונים TV לא מסך מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אתה יושב קרוב אז אין בעיה של זויות צפיה נכון ?!

ואז נשארת רק הרגישות של המשתמש לדיוק בצבעים שברוב המקרים היא לא גבוהה...

ומה עם שימוש לא לסרטים? זה מסך מחשב, לא טלביזיה. אז נושא הפונטים חשוב והגדלת DPI לא תמיד עוזרת - מניסיון.

ומה עם גיימרים? לא הכל סרטים בחיים. בשביל זה קונים TV לא מסך מחשב.

איכות תמונה חשובה מאד לגיימרים והרבה יותר מהגודל הפיזי שדל המסך.

אחרת איך אתה מסביר את העובדה שהם מוציאים סכומים כאלה על רק על מנת לשחק את המשחקים שלהם ברזולוציות גבוהות יותר ועל הגדרות גבוהות יותר ועם פילטרים? הם רוצים איכות תמונה טובה יותר אלא מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...