*מפגש אוזניות שלישי, מי רוצה להגיע? עמוד 4* - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

*מפגש אוזניות שלישי, מי רוצה להגיע? עמוד 4*

a12beat

Recommended Posts

בעקבות הצלחת מפגש האוזניות הקודם בחסות אנטולי מתכונן מפגש נוסף לתקופת חנוכה.

יהיה ציוד מעניין, מוסיקה טובה ,ואנשים טובים.

המפגש יתקיים בביתי בנתניה כנראה ב- 18 לדצמבר (אלה כן יהיו הרבה שלא יכולים להגיע באותו יום).

למעונינים להשתתף נא להשאיר לי הודעה בפרטי הכוללת הציוד שאתה מביאים כדאי להזדרז מספר המקומות מוגבל.

ציוד מתוכנן עד כה:

אוזניות-

Audio-Technica ATH-A900 x2

Akg k340

Akg 240

Beyerdynamic 931

Grado 225

Sennheiser Hd 580

Sennheiser Hd 595

Sennheiser Hd 555

Sennheiser Hd 280

מגברים-

darkvoice 336i(משודרג כולל מנורות חלופיות)

little dot 2 ++

little dot 2

(מעשה ידי להתפאר *בתקווה שאני יסיים אותו כבר :silly:)

Pimeta

Corda HA1

קישור דיון על המפגש הקודם :

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=209969.msg1897893#msg1897893

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה יוצא חנוכה. אם אתה מעוניין להגיע, אתה מוזמן לפנות אל שי (פותח הדיון) בפרטי ולפרט מה אתה יכול להביא איתך. מן הסתם, כיוון שהציוד שיהיה שם הוא ברמה גבוהה (חלקו ברמה גבוהה מאוד) אנו רוצים לשמור על רמה כלשהי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אוקיי, חזרתי הביתה מהמפגש לפני חצי שעה.

אני מוכרח להגיד שנהניתי.

המפגש בהחלט עזר לי לבחירת האוזניות שלי.

קודם כל הציוד שיצא לי לבדוק:

Audio Technica A900

Sennheiser HD 555

Sennheiser HD 595

והאוזניות של אלכס שאין לי מושג מה הם היו ( :silly: ).

המגברי מנורות ששמעתי היו הDarkvoice המשודרגות של אנטולי והLD2++ של שי.

היה גם את הטרנזיזטור של אלכס ששוב אני מקפח אותו וממש לא זוכר מה הוא היה :silly:

האוזניות שבחרתי לקנות בסופו של דבר הם הA900 למי שזה מעניין אותו, הם באמת נשמעו פצצה, וגם הHD595 לא אכזבו, נשמעות פצצות בסרטים (לפחות בשר הטבעות, בחלק שיצא לי לראות).

הגיע במקרה גם איזה אחד שרצה לקנות משי , שי הצליח למכור את ה580 ב650ש"ח! הצלחת למכור משהו מזל"ט..

הקונה בדק הרבה פעמים עד שהוא בחר :S

את מי שמעניין אותו (מדובר למי שלא היה במפגש כמובן, וגם לאיליה שהלך אחרי שיצאנו משי) מה עשינו מלבד לבדוק ציוד, אז ככה...

ענאן (ככה מאייתים? P= ), אנטולי, דימה ואנוכי הגענו לשי בצהריים, טחנו לו את כל הפסטרמה (היה טעים!! ^^), שי וענאן דברו על יין ועל התפלצפויות

התחלנו לבדוק ציוד אחרי שאלכס הגיע, בהמשך גם איליה הגיע

דימה עשה בוק לLD2++ ולאוזניות שלו (אלו היו ה595 לא?), הדוגמן כמובן היה...הממ...ראש הקלקר שבבעלותו של שי...

(כל זה התפרס על כ4+ שעות של בדיקת ציוד שונה שהתלווה בצחוקים, אוכל וירידות אחד על השני...)

אח"כ בערב כבר הלכנו לטחון בBURGOS...אני התפוצצתי..עכשיו יש לי פה דודים מאמריקה שבאו להתארח ואבא שלי עשה על האש, לא יכול לדחוף כלום לפה P=

ופנינו איש איש לדרכו...

דברים במפגש שאכזבו אותי:

*שי לא סיים את הM3 שלו...הוא פשוט לא פעל מסיבה כלשהי ]=

*לא יצא לי להשוות בין הLD2 של ענאן לLD2++ של שי.

*לא היה ממש הרבה מהסוג שאני אוהב (מטאל). היה קצת NIGHTWISH שאנטולי הביא, ולמזלי ענאן הביא ORPHANED LAND אז יכולתי להשוות בין הציוד שהיה שם בשירים שאני אוהב.

חוץ מזה היה פנאן! שי מארח מעולה, נהניתי מכל רגע! ^^

Next.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן היה מעולה! שי, תודה רבה לך על האירוח, בהחלט אירוח למופת.

ציוד נחמד מאוד, הרבה דברים נחמדים לשמוע. כמה מסקנות אישיות שלי:

- סנהייזר זה בסדר אחרי שמתרגלים :)

- ה-555 וה-595 דומות, אבל לא ממש. ה-555 נוטות יותר לבאס וה-595 יותר לכיוון הטרבל.

- ה-LD2 יותר דינאמי וקצת יותר חזק בטרבל מבחינת עוצמות, מה שמאוד יפה עם מאוזנות או קצת laid back כמו ה-580, וזה נשמע יפה מאוד ביחד.

- ה-LD2++ מאוזן יותר מקודמו, אך מלבד זאת הם דומים מאוד.

- A900 הן עדיין האוזניות הכי נוחות שקיימות בעולם (לפחות ממה שאני נתקלתי בו), ונשמעות יפה מאוד. הן איפשהו באמצע בין ה-555 ל-595 מבחינת הנטיה לבאס ולטרבל, אך הן משלבות את הטוב של שני העולמות, עם קצת יותר דיסטורשן בגבוהים מאשר ה-595. לקלאסית ה-595 עדיפה, למטאל אני מאמין שה-A900 היא הבחירה שלי.

- בכל מה שקשור למוזיקה שאני שומע (רוק פרוג, ג'אז, קלאסי בעיקר) ה-K340 הן עדיין הכי טובות, ובהרבה. זאת למרות שהיום הן היו קצת פצועות.

- ה-DarkVoice המשודרג נשמע שונה מאוד מאיך שהוא נשמע לפני כן. גם שי הסכים איתי בנקודה הזו.

שוב, היה נחמד מאוד, אני מקווה שגם שאר הנוכחים ייכנסו ויגיבו כאן.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח היה אחלה ,היה כיף לפגוש את החברה שוב ולהכיר אנשים חדשים,מאישהו סיבה אודיופילים אנשים משובחים.

היה מצחיק ,במיוחד הריבים בין אנטולי לענאן(הכול מאהבה -או מתח מיני :-*) ואיך שאנטולי מחקה את אלכס זה קורע.

יצא לעשות הרבה השוואות מענינות 555 מול 595 ,ld2 מול ld2++ ,מסקנה :אפילו שהשמות דומים הצליל לא עד כדי כך דומה.

לאמא שלי יצא לשמוע את ה- k340 והתאהבה עכשיו היא רוצה זוג ::)

בזכות טיפ מאנטולי הרב סוחר אני קונה כרטיס קול חדש ,מה שמזכיר אני מוכר audiophile 2496 במצב פצצה כולל אריזה דיסקים סגורים 450 שקל.

יצא לי אפילו למכור זוג אוזניות(דוקא את הזוג שפחות הייתי חם למכור)ועכשיו אני יוכל לבנות עוד מגברים שלא יעבדו :silly:

מי שלא בא קקי ,לא רוצה לנקוב בשמות ....אבל אריה הפסדתה.

אחרי המפגש נסענו לבורגוס לטחון המבורגרים (חוץ מאנטולי שאכל סלט אווזים) היה טעים .

בקיצור מפגשי דבר טוב ומומלץ ,פעם הבאה באצדיון טדי וכווולם באים

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם אז ככה קודם כל מצטער שלא ההגעתי (לימודים קודמימ לכל) פעם הבאה מבטיח להביא את כל המשפחה

יש לי כמה שאלות

1.אנטולי האם ה900 יותר נוחות מה5000 של עומר?

מההיתנסות הקצקצרה שלי אם ה900 של אנאן לא אהבתי את הרפידות אני מעדיף וילור

2.האם עשיתם השווה בין ה900 ל340 (הפצועות) מה שמענין אותי זה המיד בעיקר הווקאל.

3.האם 880 היתה והאם מישהו הישווה אותה למשהו חוץ מסניזר?

ועוד משהו תפסיקו כבר עם ה595 תנסו דברים חדשים.

הנה אני לדוגמה קניתי גראדו.השלב הבא כנראה 650. ואז לשלוח את שלושתן(880 225 650) ללארי מHEADFILE לעבודת עץ וכבלים ואז למכור את כולן ולקנות AT L3000 רק בשביל הפוזה של מעור ואז.....

טוב סליחה קצת גלשתי..

אני מחקה לתשובות אם יש תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...