רשמים ממפגש האוזניות החל מהפוסט ה-6. אתם מוזמנים גם לשאול שאלות. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשמים ממפגש האוזניות החל מהפוסט ה-6. אתם מוזמנים גם לשאול שאלות.

anatoli

Recommended Posts

שלום לכולם,

לאחר שבעבר רציתי לארגן מפגש אודיו כללי וקיבלתי יותר כאבי ראש ממה שהייתי מקבל מבעיטה בביצים, הפעם אני לא מעלה שום פרטים מדויקים ושום כלום. קודם כל, האם יש התעניינות? הרעיון הוא לערוך מפגש עם ציוד רציני. לא IEM או כפתור, אלא full-size רציניות, עם כמה מגברים. במידה ואתם מעוניינים להגיע, ויש לכם ציוד שיכול להתאים, בבקשה לפנות בפרטי.

אני כמובן מוכן לתרום לצורך העניין את ה-AKG K340 שלי, וייתכן ועד אז יהיה לי גם מגבר כלשהו.

פניות בפרטי, לא להפוך לדיון ספאם.

עריכה:

החל מפוסט 6 ישנם רשמים מהמפגש!

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עד כה, 5 אנשים הבטיחו השתתפותם. יחד איתי מדובר ב-6. לרגע זה לא ניתן לשריין מקומות נוספים כיוון שהמפגש מתוכנן להיערך אצלי, ועומס של אנשים זה לא משהו שהיינו רוצים שיהיה. למרות זאת, במידה ויש התעניינות, אתם מוזמנים לפנות אלי בפרטי, ואני אעדכן במידה ויתפנה מקום.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון לאותם אנשים אשר לא מגיעים למפגש! במידה ויש ביקוש, בזמן המפגש נוכל להעלות על הכתב חלק מהמסקנות בנוגע לציוד שייבדק (ונכון לרגע זה, נראה כי ישנה רמה גבוהה של ציוד, וכמות יחסית גדולה). במידה ויש אנשים אשר היו רוצים לשמוע מסקנות על המפגש, נא להודיע לי בפרטי, ובהתאם לכמות הפונים, נחליט האם להשקיע את הזמן והכח בכדי לפרסם רשמים מהציוד.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ככל הנראה התפנה מקום אחד. הראשון בתור קיבל הודעה על כך, אך במידה ולא תתקבל ממנו תגובה, המקום יישאר ריק. לכן, במידה ומישהו מעוניין להגיע, נא לפנות אליי בפרטי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל הנוכחים במפגש, אלכס, שי, אסף, ורפי. היה כיף, היה משכיל, והיה בהחלט מעניין לשמוע ציוד רב, ולהכיר אנשים מעניינים.

מקווה שייצא לנו לקיים עוד הרבה מפגשים כאילו. אני חושב שהייתה חוויה מהנה ומשכילה מאוד לכולם :)

במידה ויש שאלות אתם מוזמנים לשאול. במידה ויהיה בדיון הזה מספיק מידע בנוגע לאוזניות ומגברים שונים ששמענו במפגש, נשקול אפשרות של להוסיף אותו לסוף הדיון "כל מה שרציתם לדעת על אוזניות" אשר ננעל בגלל שטויות שעשו אנשים מהפורום.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונות לצערך הרב לא :)

מסקנות בקצרה אפשר:

1 - לכל אחד יש אוזן אחרת, וזה ראינו היום בבירור, כל אחד העדיף אוזנייה אחרת, ותיאר את הצליל של אותה האוזניה ששמענו באותו הרגע בצורה שונה.

2 - ה-K340 מושלמות לקלאסית וג'אז, אבל דורשות מגבר עם המון המון המון המון כח!

3 - מנורות זה יפה, וכולם רוצים לראות מנורה מתפוצצת.

4 - הדברים אף פעם לא הולכים כמו שמצפים. 90% מהזמן לפחות העברנו בדיבורים ולא בהקשבה לציוד (אשר חובר בשני מקומות במקביל כדי שאפשר יהיה לשמוע 2 מערכות באותו הזמן). האנשים היו מאוד מעניינים, והיו הרבה דברים לשתף בהם אחד את השני. נקווה שבפעם הבאה יהיה לך מה להביא איתך, ותחליט להגיע :)

ד"א, פנה אליי בפרטי, יש לי כמה מסקנות בנימה אישית יותר אשר יתאימו למה שביקשת ממני לבדוק לך ;)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כך, נשמע לא רע כלל וכלל. אין לו את הפירוט והדינאמיות של המגברים הרציניים יותר, אך הוא בהחלט מצליח להזיז את האוזניות בצורה יחסית טוב, ולהישמע טוב.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 - מנורות זה יפה, וכולם רוצים לראות מנורה מתפוצצת.

Anatoli.

אחרי שהיה לנו הרבה דיבור על זה בשיחה !! אתה מחויב למצוא לנו איזה סרט בנושא שמראה איך זה נעשה =) :lol: :lol: :lol:

------------------------

לעיניין אחר ! ל Go viBe יש אופציה גם לשנאי כך שהוא ממש נוח ! קטן ונותן את העבודה כמו שצריך ! :) ...

אבל אם אתה מעוניין במגבר שהוא חזק יותר ומספק הגברה במידה גבוה יותר יש גם את ה Pimeta החבל רק שאין לו חיבור לשנאי מה שמחייב אותך ליהיות מחובר לסוללה כל הזמן ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...