למי יש כונן LG דפוק? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי יש כונן LG דפוק?

^Z^

למי יש כונן LG דפוק?  

1296 הצבעות

1. 1. למי יש כונן LG דפוק?

• לי, עדכנתי קושחה וזה עובד.
    • לי, מימשתי אחריות והLG החדש עובד סבבה.
    • לי, מימשתי אחריות ולקחתי צורב אחר.
      0
    • לחבר שלי יש LG והוא דפוק.
    • יש לי יותר מצורב LG אחד ואין לי שום בעיה איתם.
    • אין לי שום בעיה עם צורב הLG שלי.
    • הLG שלי דפוק ולא מימשתי אחריות.

Recommended Posts

בעקבות התגובה הזאת -

נכון לעכשיו ונראה שזו המציאות כי המצב יציב כבר כמה ימים:

53 (אין לי שום בעיה עם צורב הנק שלי) + 10 (יש לי יותר מצורב נק אחד ואין לי שום בעיה איתם.) + 2 (לי, עדכנתי קושחה וזה עובד.) = 65 מתוך 100 (ללא הסעיף השני המורה על אחד דפוק ואחד טוב).

כלומר 65% עדיין לא חוו בעיות. אבל בחישוב צודק יותר, את סעיף "יש לי יותר מצורב נק אחד ואין לי שום בעיה איתם" צריך להכפיל בלפחות 2 - 20

=> 53+20+2= 75 מתוך 110 = 68.2%

כלומר כ- 70% חושבים שהצורב, צורב ללא דופי. 7 מתוך 10 שקונים מבסוטים אבל 3 אנשים מתוך 10 שקונים את הצורב נדפקים.

סבבה. אז מה? זה עדיין לא אומר כלום. 10 כדורים זה הרבה או מעט? ומיליון כדורים? באר שבע קרובה או רחוקה? וצפת? וניו-יורק? אוסטרליה?

העניין הוא שכל עוד התוצאה הזו עומדת בווקום היא יכולה להיות טובה, אך באותה מידה גרועה. אין אפשרות לשפוט את הסקר הזה ללא השוואה לחברת צורבים אחרת!!!! כך שאין כל טעם "להמליץ" או ל"השמיץ" כל עוד לא נבדקו צורבים אחרים :bash:

והתראד הזה - http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=204558.0

למי יש כונן דפוק?

נ.ב. I hope x-dude will forgive me for doing his job xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש דגם מאוד ישן

GCE-8320B

והוא עובד כמו סוס כבר ארבע שנים (מ 2002)

בנוסף לפני יומיים קניתי את ה GSA-H10 אבל עדיין לא עשיתי איתו צריבה בכורה...מקווה שיוכיח את עצמו כמו קודמו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי, ובלא מעט מערכות שהרכבתי עובד כמו סוס לאורך זמן ואין בעיות, מה שמזכיר לי שעדיין לא קפצתי לשכן שלי כדי לבדוק את ה NEC3550 שקניתי לו שלא מצליח לקרוא ריקים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי צורב CDRW של במחשב הישן, כבר בן יותר מ3 והוא סוס עבודה....

רק לפני חודשיים צרבתי בו 20 עותקים ברצף והוא עמד במשימה בהצטיינות רבה. :xyxthumbs:

במחשב החדש יש H10, עד עכשיו אין לי רבע טענה עליו.... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב. I hope x-dude will forgive me for doing his job xD

לדעתי הסקר מיותר, הסיבה שעשיתי סקר בנוגע ל NEC היא שכמעט כל יום היה מישהו בא לפורום ומתלונן על הצורבים שלהם, עם היו גם כמה אבל ממש בודדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הסקר מיותר, הסיבה שעשיתי סקר בנוגע ל NEC היא שכמעט כל יום היה מישהו בא לפורום ומתלונן על הצורבים שלהם, עם היו גם כמה אבל ממש בודדים.

ובכל זאת צורב זה דבר שמתקלקל מאוד בקלות ולכן התוצאות של הסקר על ה NEC לא אמרות כלום בלי השוואה לאחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי CD-ROM של לפני 5 שנים והוא נדפק לפני כשנתיים..

נדפק זה אומר שהוא לא פותח יותר את המגש..וגם כשהוא עוד נפתח הוא לא היה קורא הרבה פעמים CD למיניהם..

הדגם הוא..CRD-8521B

בנוסף יש לי צורב של מלפני שנתיים....עד לפני חצי שנה ככה הכל היה טוב..עד שגם הוא הפסיק לקרוא לי דיסקים...הטעינה לוקחת מלא זמן ורק פעם ב20 הכנסות של דיסק אולי זה קורא...הצורב מדגם CD-RW GCE-8320B (לא מזוהה כKG במחשב אלא כ HL-DT-ST)

האם אפשר לעשות משהו כדי להציל את הכוננים?

עדכון קושחה?

מקסימום ילך הכונן זה כבר לא מפריע לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.הצורב מדגם CD-RW GCE-8320B (לא מזוהה כKG במחשב אלא כ HL-DT-ST)

2.האם אפשר לעשות משהו כדי להציל את הכוננים?

3.עדכון קושחה?

1. מאז שהתאחדו החברות תמיד מזוהה כ:HL-hitachi LG

2.אפשר להחליף חלקים(קרן הליזר אבל זה יקר (אלא אם כן יש לך מאיפשהו מדגמים דומים לרוב יתאים אפילו מצורב של חברה אחרת) ולפי דעתי לא משתלם היום.

עדכון קושחה כנראה לא יעזור במצבך כי זה תקלת חומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...