מפרט ב-2700 שקל (כבר יש לי X1800XT) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ב-2700 שקל (כבר יש לי X1800XT)

wombat

Recommended Posts

אני צריך לוח אם PCIE(יש לי כרטיס קול AGP אז אני צריך לוח אם שיתמוך בו), מעבד, 1GB dual channel, ספק כוח(שיחזיק הכל וגם את הX1800XT), מארז(משהו זול ופשוט, בלי דברים יקרים ואיכותיים).

כל שאר החלקים יש לי..

הערה חשובה, אני יכול לקנות אך ורק מפנדס או מKSP אז אני מבקש מפרטים רק מפנדס או רק מ KSP(בלי חלק אחד מכאן וחלק שני משם).

תודה ויום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(יש לי כרטיס קול AGP אז אני צריך לוח אם שיתמוך בו).

אני מניח שהתכוונת לPCI.

מעבדי אינטל? Price Units Total

P4 2.66 Ghz S-775 2x1M Cache DUAL- 790 1 790

לוחות אם למעבדי אינטל? GIGABYTE Price Units Total

8I945P-G s775, DDR2, SATA2, PCI-E 565 1 565

זכרונות? DDR II 667 Price Units Total

512MB 360 2 720

מארזים? Price Units Total

HEC Compucase CI-6A21 Beige and Blue (No PSU) 290 1 290

ספקי כוח? Enermax Price Units Total

Enermax Noisetaker EG425P-VE 420W 470 1 470

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PCI זה החיבור הסטנדרטי לכרטיסי קול? יש לי http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_274_82&products_id=13782 ואני רוצה שהוא יעבוד גם על המחשב החדש.

המארז לא יקר מידי? אני מאמין שאפשר להשיג מארז אחר במחיר זול יותר.

הספק כוח יספיק כדי להחזיק את המערכת כולה? ממה שסיפרו לי ה- X1800XT צריך לפחות 450W, ועוד משהו הספק הזה יקר מאוד! 470 שקל עבור 420W כשייש Spire 500W ב 290 ש"ח נראה לי אבסורד, חבל לשלם כל כך הרבה רק בגלל השם(ביקורות של Spire מראות תוצאות לא רעות בכלל).

דרך אגב, מאיזו חנות זו?

תודה על התגובה, אשמח לקבל עוד מפרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למארז - מארז במחיר סביר מאוד ,

מארז יותר זול זה מארז ג'נרי בלי איוורור שיחנוק לך את הX1800XT ואת המעבד ובכך יהיה לך קשה לעשות OC (וזה מעבד עם פוטנציאל OC מעולה)

בקשר לספק - האנרמקס הוא אחד הספקים האמינים בשוק , אל תסתסכל על כמות הוואטים , תסתכל על האיכות .

הספייר הוא ספק שגובל בג'נריות , הוא לא יציב , והוא יהיה הרבה , אבל הרבה פחות טוב מהאנרמקס 425W ,

וזה סיכון לתת לו לעבוד עם הX1800XT .

תאמין לי שהאנרמקס יחזיק את המערכת שלך מעולה , גם עם OC .

החנות היא KSP , ותתחדש , אחלה מפרט . :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הספק כוח, 470 על ספק נראה לי מוגזם מאוד, מה רע ב-HEC לדוגמא שעולה 280 שקל ל 425W או 350 שקל ל475W?

עוד שאלה מה ההבדלים בין http://ksp.co.il/hmain.php?uin=3087 לבין- http://ksp.co.il/hmain.php?uin=2385 חוץ מהמהירות כמובן. אני רואה שהבאס של ה- 2.8GHZ הוא 800MHZ והדגם של ה 2.66GHZ הוא 533MHZ, האם אלו הבדלים משמעותיים(אני יכול לחרוג מהתקציב אם יש הצדקה ממשית)? איך הם מתבטאים בביצועים(אני מריץ גם תוכנות חזקות ולא רק משחקים אז כוח עיבוד הוא גם דבר חשוב)?

תודה על התגובות ומצתער על החפירות, לא כל יום אני קונה מחשב חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי ההק 425 ו475, אלה ספקים מיושנים ולא בתקנים המודרנים.

האנרמקס הזה מעולה. קנה אותו בלב שלם.

איזה תקנים מיושנים? זה לא מספק חשמל? זה ישרוף לי את המחשב?

מדובר על הפרש של 190 שקל, האנרמקס יקר יותר מ-HEC ב170%, זה המון המון כסף, אני מעדיף לשים את הכסף במעבד יותר טוב מאשר "ספק עם תקנים מודרניים". אם מישהו יכול להביא הסבר מפורט למה כדאי להוציא כל כך הרבה כסף על ספק אני אודה לו מאוד כי אני לא יקבל שיפור ביצועים עם האנרמקס לעומת ה-HEC ושניהם יסחבו את המערכת כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר על הפרש של 190 שקל, האנרמקס יקר יותר מ-HEC ב170%, זה המון המון כסף, אני מעדיף לשים את הכסף במעבד יותר טוב מאשר "ספק עם תקנים מודרניים". אם מישהו יכול להביא הסבר מפורט למה כדאי להוציא כל כך הרבה כסף על ספק אני אודה לו מאוד כי אני לא יקבל שיפור ביצועים עם האנרמקס לעומת ה-HEC ושניהם יסחבו את המערכת כמו שצריך.

אל תשכח שיש לך X1800XT , כרטיס שאוכל מתח .

וגם אם אתה מתכוון לעשות OC למעבד (מומלץ מאוד) זה גם אוכל מתח ,

ואני לא בטוח שהHec יתמודד עם זה .

האנשים שהכי מבינים בזה הם חברי פורום חומרה היקפית (הפורום האחרון בטגוריית חומרה)

מומלץ מאוד לפנות לשם להמלצה מפורטת (מאוד) על הספק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח שיש לך X1800XT , כרטיס שאוכל מתח .

וגם אם אתה מתכוון לעשות OC למעבד (מומלץ מאוד) זה גם אוכל מתח ,

ואני לא בטוח שהHec יתמודד עם זה .

האנשים שהכי מבינים בזה הם חברי פורום חומרה היקפית (הפורום האחרון בטגוריית חומרה)

מומלץ מאוד לפנות לשם להמלצה מפורטת (מאוד) על הספק .

זה מה שעשיתי, תודה על הרעיון.

יש למישהו תשובה לגבי השאלה על המעבדים? 800mhz bus VS 533mhz bus

שאלה נוספת, מה ההבדלים הין 1GB ראם דואל צ'אנל לסטיק אחד? חשבתי לקנות סטיק אחד של 1GB ועוד חצי שנה(שהחשבון בנק יתמלא קצת) להוסיף עוד סטיק.

עריכה: איך המפרט הזה

CPU INTEL Price Units Total

P4 2.8 Ghz S-775 2x1M Cache DUAL-CORE 1070 1 1070

M.BOARDS for INTEL GIGABYTE Price Units Total

8I945P-G s775, DDR2, SATA2, PCI-E 565 1 565

MEMORY II 667 Price Units Total

1GB Corsair 650 1 650

CASES Price Units Total

HEC Compucase CI-6A21 Black and Silver (No PSU) 290 1 290

POWER SUPPLY HEC Price Units Total

HEC 475W (True Watts) 350 1 350

Total price 2925 ₪

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה HEC הספציפיים נותנים מעט מאוד אמפר על רייל יחיד. הם לא בשביל הכרטיס שלך ולא שווים תכסף. רוצה לקנות ספק נורמלי אז קנה את האנרמקס. כמובן שאם תזמין מחנויות אחרות אז תחסוך משמעותית כי בלוגיק האנרמקס עולה 400 ובנועה יש FSP מצויינים ב 330 שקל וב 380.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה חסר להם? אתה אומר שהם כמעט ג'נריים ואתה מגזים לדעתי.

קודם כל, לא אמרתי שהם ג'נריים כי הם לא. הם עדיפים אלפי מונים מג'נריים!!

שנית, הם ספקים מיושנים שלא נותנים מספיק חשמל פשוט.. מסילה בודדת ולא מבריקה של 12V.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, לא אמרתי שהם ג'נריים כי הם לא. הם עדיפים אלפי מונים מג'נריים!!

שנית, הם ספקים מיושנים שלא נותנים מספיק חשמל פשוט.. מסילה בודדת ולא מבריקה של 12V.

ה HEC הספציפיים נותנים מעט מאוד אמפר על רייל יחיד. הם לא בשביל הכרטיס שלך ולא שווים תכסף. רוצה לקנות ספק נורמלי אז קנה את האנרמקס. כמובן שאם תזמין מחנויות אחרות אז תחסוך משמעותית כי בלוגיק האנרמקס עולה 400 ובנועה יש FSP מצויינים ב 330 שקל וב 380.

תודה על ההסברים, סוף סוף קלטתי משהו :)

המפרט שהבאתי בדף הקודם(אם ה 2.8GHZ) עם ספק 420W של אנרמקס ילך טוב? 420W זה מספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...