בעיה באובר קלוק :העברת מכפלת ht בלוח ga k8nf9 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה באובר קלוק :העברת מכפלת ht בלוח ga k8nf9

bumpd

Recommended Posts

הכל הלך מצויין עד שהגעתי ל-250fsb וכעת אני נדרש להעביר את מכפלת ה-ht ל x3 על מנת להימנע מבעיות.... אבל הבעיה היא שהמחשב לא עושה בוט ב-x3 (255 260 הבאס בזמן שאני מנסה לעבור מכפלה) לא משנה מה אני יעשה אפילו הורדתי עוד מהתדר של הזכרון והוספתי מתח למעבד שלא צריך בכלל...כלום לא עוזר.

עד שלבסוף ניסיתי להעביר לx2 לראות אולי זה פאק בלוח או איזו נעילה ומה שמוזר שב x2 המחשב כן עלה והכל עבד מצויין???!

למה הלוח לא נותן לי לעבור ל x3 מישהו מכיר את הבעיה?

תודה מראש ..

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני מסביר שהוא עובר את זה ..... אבל לא בht x3 איכשהו הוא לא רוצה לעבור לשם הוא עושה את זה בקלות בx2 ואפילו בx4 נגיד עכשיו אני עובד בבאס של 255 ובמכפלה של x4 איכשהו יש איזה פאק ב3 אני לא יודע מה להגיד גם לחבר שלי זה קרה אבל איכשהו זה עבר אצלו...

מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מעבד יש לך ?? יש לי לוח כמו שלך בדיוק עם מעבד ATHLON 64 3000 והגעתי ל 250FSB בלי בעיה בכלל (על HT X4 ) לא ניסיתי להוריד ל X3..

אבל לחבר שלי יש לוח קרוב - GA K8N SLI.. ומעבד 3800X2 (DUAL .. ויש לו בעיות רציניות עם OC.. הוא לא יכול לקבוע HT גבוה מ 2.5 ולקבל מחשב שעולה אפילו אם הוא עושה אוברקלוק רק ל210 FSB ... לא ברור כל הקטע הזה.. אבל מטעויות לומדים (מה לומדים?? פעם אחרונה שאני קונה !! זה התחום הלא חזק שלהם בלשון המעטה..יש להם את הביוס הכי מאעפן שראיתי בחיים, אין כמעט ניטור ושליטה על כלום במיוחד לא על מתחים לרכיבים)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי לאמא שלי לפני כחודשיים של ג'גהבייט, K8NSC אני חושב, והוא עובד אצלה ב-300X9 עם ה-Winchester הישן שלי מהיום שהוצאתי אותו מהקופסא, אז לא הייתי אומר שלוחות ג'יגה לא טובים ב-OC.

מה שכן, הביוס האחרון בשבילו הרחיב את אפשרויות ה-OC במידה ניכרת ביותר בלוח, אז definitely תנסה את זה קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי לאמא שלי לפני כחודשיים של ג'גהבייט, K8NSC אני חושב, והוא עובד אצלה ב-300X9 עם ה-Winchester הישן שלי מהיום שהוצאתי אותו מהקופסא, אז לא הייתי אומר שלוחות ג'יגה לא טובים ב-OC.

מה שכן, הביוס האחרון בשבילו הרחיב את אפשרויות ה-OC במידה ניכרת ביותר בלוח, אז definitely תנסה את זה קודם.

אמא שלך עושה אוברקלוקינג? :xyxthumbs:

הלוואי ואמא שלי הייתה כזו מגניבה :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...