פרסקוט 3.2 @ 4.440 גיהרץ!!הבטחתי וקימתי! 4.564 גיהרץ!כבוד! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרסקוט 3.2 @ 4.440 גיהרץ!!הבטחתי וקימתי! 4.564 גיהרץ!כבוד!

ye_3333

Recommended Posts

;D החלטתי לנסות ולמתוח את המעבד שלי עד קצה היכולת שלו ביציבות ולזה הגעתי! לדעתי תוצאה דיי חזקה! אבל ימיו של הפרסקוט הלכו ואני מחכה למשלוח שצריך להגיע אלי (דותן 1.86 פלוס המתאם של אסוס) ובנתים עד שהוא יגיע אני יעשה את הוולטמוד החדש שייש ללוח והוא vcore לפי הבנתי הוא נותן אפשרות לעלות באופן חופשי את המתח אפילו עד 1.95 מה שלא היה עד עכשיו (כי היתה חסימה מטומטמת שנותנת עד 1.6!) בכול מקהר ניראה מה יקרא עם הדותן ב1.7 מתח חחח (קצת הגזמתי) וה vapochil מבטיח לחזור עם תשובות (נו שיגיע כברררררר חח) 

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקי הרצתי סופרפאי אבל קיבלתי 31 שניות זה מוזר כי אני זוכר שקיבלתי פעם (אחרי פירמוט יותר נכון) עם 4.34 גיהרץ 30 שניות ועכשיו קיבלתי 31 ניראה לי הוינדוס נדפק... :'(

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הגעתי אבל רק עם פוסט ולא יותר מזה הביוס פשוט קרס מתי שהמחשב נישא להיכנס לוינדוס כך שזה לא בדיוק ניחשב חח אבל עדיין 4.4 גיהרץ זה מאד איכותי במיוחד במתח שאני נימצא בו ניראה לדעתי הזיכרון מונע ממני להמשיך הלאה!.. חושב אולי להחליף אותו באיזה gskill קטלני אבל קודם צריך למכור את אלה חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הגעתי אבל רק עם פוסט ולא יותר מזה הביוס פשוט קרס מתי שהמחשב נישא להיכנס לוינדוס כך שזה לא בדיוק ניחשב חח אבל עדיין 4.4 גיהרץ זה מאד איכותי במיוחד במתח שאני נימצא בו ניראה לדעתי הזיכרון מונע ממני להמשיך הלאה!.. חושב אולי להחליף אותו באיזה gskill קטלני אבל קודם צריך למכור את אלה חח

למכור זיכרון כזה זה לא הבעיה...

אתה גם צריך ליפול על שעושה הרבה...לדעתי איזה LE או LA ותקווה שיגיעו ל330-350....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאני לא יודע עם כדי לי להחליף את הזיכרון עם גם כך אני מיתכוון להביא דותן במקום הפרסקוט והדותן הוא 533 מגהרץ שזה 133 כך שניראה לי ש275 יספיק לי ביותר אבל מצד שני ראיתי אנשים שמגיעים עם דותן לfsb של 330 בלי שום בעיה (כמובן עם לוח כמו שלי וכול המודים וקרור גז ) כך שניראה לי שקודם כול אני יביא את הדותן ואז ניראה לאיפה אני מגיע ועם הזיכורן מגביל אותי או לא! אבל ניראה עם תהיה הצעה טובה לזיכרונות האלה (כי אין כאלה בארץ לפי הבנתי) אז אולי נמכור אותם כבר עכשיו חח..

ובקשר ל gskill מה זאת אומרת ליפול על אחד טוב?

לפי מה שאני יועד הדגמים הפשוטים עושים לפחות 320 (le\la) והדגמים היותר חזקים (ff עם אני לא טועה) עושים גם 380 עם מתח טוב (במיוחד שיש לי בוסטר זרוק שבחיים לא הישתמשתי כי קניתי בטעות חח

עם יש לכם המלצות לזיכרון יותר טוב במחיר נורמלי 512x2 שעושה לפחות 320 ובתיזמונים הכי עדוכים שיש אני ישמח לקבל הצעות! תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאני לא יודע עם כדי לי להחליף את הזיכרון עם גם כך אני מיתכוון להביא דותן במקום הפרסקוט והדותן הוא 533 מגהרץ שזה 133 כך שניראה לי ש275 יספיק לי ביותר אבל מצד שני ראיתי אנשים שמגיעים עם דותן לfsb של 330 בלי שום בעיה (כמובן עם לוח כמו שלי וכול המודים וקרור גז ) כך שניראה לי שקודם כול אני יביא את הדותן ואז ניראה לאיפה אני מגיע ועם הזיכורן מגביל אותי או לא! אבל ניראה עם תהיה הצעה טובה לזיכרונות האלה (כי אין כאלה בארץ לפי הבנתי) אז אולי נמכור אותם כבר עכשיו חח..

ובקשר ל gskill מה זאת אומרת ליפול על אחד טוב?

לפי מה שאני יועד הדגמים הפשוטים עושים לפחות 320 (le\la) והדגמים היותר חזקים (ff עם אני לא טועה) עושים גם 380 עם מתח טוב (במיוחד שיש לי בוסטר זרוק שבחיים לא הישתמשתי כי קניתי בטעות חח

עם יש לכם המלצות לזיכרון יותר טוב במחיר נורמלי 512x2 שעושה לפחות 320 ובתיזמונים הכי עדוכים שיש אני ישמח לקבל הצעות! תודה!

הFF הוא כאילו מותאם לDFI LP NF4...

יש לך במיקרה קישור למישהו שעשה 380 עם FF??...ועם LA/LE אפשר להגיע כמו שאמרת ללפחות 320...אבל גם זה לא בטוח...היה אחד פה..שלא הצליח להגיע ל300 עם LE...!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל ff שמעתי שבעיקרון הוא מותאם לdfi אבל מה הוא מותאם אך ורק ללוח הזה? כאילו על לוחות אחרים הוא לא יעבוד? ובקשר ל380 אני כבר עושה חיפוש כי אני זוכר שראיתי ומחזיר תשובה!!

ובקשר לבחור כן קראתי את התארד שלו לפני כמה ימים אבל עם הוא לא הצליח להגיע ל300 זה או בגלל המתח או שהזיכרון שלו פשוט לא טוב לא יודע!

אבל בכללי אתה מכיר זיכרון יותר טוב מהgskill? חשבתי על ה rev 3 עם אתה מכיר אמרו לי שהם הכי טובים של מה אומר? הוא יתנו לי ביצועים יותר טובים מהgskill?

הצעות היתקבלו בברכה חח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל ff שמעתי שבעיקרון הוא מותאם לdfi אבל מה הוא מותאם אך ורק ללוח הזה? כאילו על לוחות אחרים הוא לא יעבוד? ובקשר ל380 אני כבר עושה חיפוש כי אני זוכר שראיתי ומחזיר תשובה!!

ובקשר לבחור כן קראתי את התארד שלו לפני כמה ימים אבל עם הוא לא הצליח להגיע ל300 זה או בגלל המתח או שהזיכרון שלו פשוט לא טוב לא יודע!

אבל בכללי אתה מכיר זיכרון יותר טוב מהgskill? חשבתי על ה rev 3 עם אתה מכיר אמרו לי שהם הכי טובים של מה אומר? הוא יתנו לי ביצועים יותר טובים מהgskill?

הצעות היתקבלו בברכה חח!

לדעתי הG.Skill יתנו לך את התוצאות הטובות ביותר....

הזיכרון הזה עובד מצויין על הDFI אבל זה לא אומר שהוא לא טוב עם לוחות אחרים...הוא כנראה הותאם לDFI בגלל המתח העצום לזיכרונות של 4V...

לא הייתי הולך על REV 3....כי בעיקרון הם לא מבטיחים לך להגיע ל380 ואפילו לא ל250...הם מבטיחים רק 200 עם תיזמונים מטורפים...ומתח נמוך...אבל תחכה לתגובות נוספות בקשר לREV 3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הG.Skill יתנו לך את התוצאות הטובות ביותר....

הזיכרון הזה עובד מצויין על הDFI אבל זה לא אומר שהוא לא טוב עם לוחות אחרים...הוא כנראה הותאם לDFI בגלל המתח העצום לזיכרונות של 4V...

ממש לא, זכרונות TCCD לא מגיבים טוב למתח גבוה ולא בנויים לזה,הזיכרון הזה נבדק במתח של 2.85-2.95

יחיאל, הזכרונות שיש לך כרגע הם לא TCCD?

בכל מקרה תדע שגם G.SKILL לא בטוח יתנו לך יותר, הם נבדקו על לוחות מסוימים ולא בהכרח יגיעו לאותה מהירות על כל לוח

בד"כ התוצאות של הזכרונות האלו על אינטל נמוכים יותר

http://www.anandtech.com/memory/showdoc.aspx?i=2312&p=5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרונות שיש לי עכשיו הם tccd והם נותנים 275 fsb ב 2.5-3-3-5 אני יודע שזה ננורא טוב לfsb כזה אבל משום מה אני לא מצליח לעבור את ה275 ולא משנה באיזו דרך אפילו דרך clockgen!

עכשיו ביררתי בכמה פורומים וכמעט כולם אמרו לי שאני צריך לעשות את כול המודים (את ה droop mod כבר עשיתי) ולהחליף לדענתם הזיכרון הזה הוא מה שפוגע באפשרות לעבור את ה275 עם הלוח .

מה שמוזר זה שבאתר החברה של הזיכרונות (קרוסייר) הם מראים שעם לוח כמו שלי הם בדקו את הזיכרנות, כך שמשהו מוזר בכול מקרה אני רוצה לפתור את כול הבעיות האלה לפני שהדותן מגיע! כדי שלא יהיה לי את הבעיות האלה שוב!

יש לכם רעיון למה אני לא מצליח לעבור את ה275?

כמו כן עדיין לא אמרתם לי איזה יתן לי בטוח!!! את ה320?

ומתח זה לא הבעיה!

תודה

יחיאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...